trawa

Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 42728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2017, 02:22:43 pm »
45 PLN za komiks w miękkiej okładce który ma 112 stron to trochę zbójnicka cena.
Serio?  :smile: Chyba jak porównujesz z Marvelem NOW i Rebirth. Cena bardzo fajna  :smile:

Offline Ryba2111

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2017, 02:22:58 pm »
Ja tam jestem bogaty i dla mnie to jak za darmo.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2017, 02:23:58 pm »
Serio?  :smile: Chyba jak porównujesz z Marvelem NOW i Rebirth. Cena bardzo fajna  :smile:

Porównuje z komiksami z Non-Stop Comics. A Marvel NOW i Rebirth ma tylko 5 PLN niższą cenę okładkową. Dodatkowo możesz kupić je zawsze za minimum 70% okładkowej. Tu nie wiemy czy będą zniżki.
Też nie narzekam na swoją sytuację finansową, ale uważam, że 45 PLN za komiks w miękkiej okładce to jest o 10 PLN minimum za dużo. Jeśli się na to zgodzimy to za chwilę będziemy dostawać coraz mniej za większą cenę. Trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie podchodzić do zakupów jak do nałogu. No, ale i tak każdy zrobi po swojemu. Jak będzie można kupić na Bonito czy na Gildii pozycje od Ultimate Comics za 70% okładkowej to cena będzie adekwatna do produktu. Moim zdaniem. Za okładkową nie opłaca się tego kupić. Moim zdaniem.
Eaglesmoss sprzedaje tylko o 5 PLN więcej komiksy Star Trek, w twardej oprawie, o większej zawartości. Po angielsku.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 02:28:59 pm wysłana przez Dariusz_Notariusz »

Offline brzon

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 15, 2017, 02:25:31 pm »
Ten Star Trek to cudowna wiadomość. Jedno z moich marzeń komiksowych się właśnie spełnia :biggrin:
Może ktoś podać namiar na wydanie oryginalne, która to seria, wydawnictwo?
Czekam aktualnie na zamówione tomy kolekcji Star Trek z Eaglemossa, ciekawe czy to też tam będzie?

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 15, 2017, 02:28:23 pm »
Porównuje z komiksami z Non-Stop Comics.
No jak porównujesz z najtańszymi to drożej o 5 zł  :smile: Tu mogą być większe rabaty i wyjdzie na to samo.
A Alieny od Scream, a Image od Taurus?, a Planeta Komiksu?
Nawet 50 zl to byłaby OK cena. Ale jeszcze nie wiemy jak to będzie wyglądać (druk/edycja/tłumaczenie)



Jak będzie można kupić na Bonito czy na Gildii pozycje od Ultimate Comics za 70% okładkowej to cena będzie adekwatna do produktu.
:biggrin:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 02:32:12 pm wysłana przez JanT »

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2017, 02:31:38 pm »
Jak będzie ten komiks tak dobry jak ten Aliens od Scream to mogę zapłacić nawet 60 PLN. Nie o to chodzi. Ten komiks nie będzie tak dobry. I nie zachęca ceną. No, ale jak będą zniżki to cena zrobi się adekwatna.

Offline arczi_ancymon

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2017, 02:34:42 pm »
Tytuły nie dla mnie, ale plus dla UC za obnażenie kolejnej żenady (przestępstwa?) wydawnictwa na F.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2017, 02:36:10 pm »
Tytuły nie dla mnie, ale plus dla UC za obnażenie kolejnej żenady (przestępstwa?) wydawnictwa na F.

Budowanie piramidy finansowej jest przestępstwem. Kłamanie w celu wyłudzenia pieniędzy również. Właściciel powinien trafić do więzienia.

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2017, 02:37:40 pm »
To jest ten Star Trek na podstawie pierwszego serialu i to całkiem fajne jest. To biorę Star Trek i Archiego  :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 02:42:01 pm wysłana przez JanT »

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 15, 2017, 02:38:21 pm »
To jest ten Star Trek na podstawie pierwszego serialu i to całkiem fajne jest. To biorę Start Trek i Archiego  :smile:

A na ile tomów jest spodziewana ta historia ze Star Trek?

Offline pitt

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2017, 02:40:55 pm »
Raczej filmu, sadzac po aktorach (podobiznach aktorow) na okladce.
JanT dobrze mówi, bo to komiks o tym jak bohaterowie Star Treka z nowych filmów odgrywają odcinki seriali ze Star Trek TOS. ;)
Mam 1 tom na comixology, nawet podtytuły mają taką samą nazwy jak klasyczne odcinki z Shatnerem i spółką (Where No Man Has Gone Before i Galileo Seven).

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2017, 02:41:29 pm »
A na ile tomów jest spodziewana ta historia ze Star Trek?
13

Offline buczanova

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2017, 02:42:10 pm »
Ktoś może powiedzieć coś więcej o tym "Riverdale"? Archiego znam i wiem, że to świetna lektura, ale ten drugi tytuł mnie zaskoczył.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline peta18

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2017, 02:46:39 pm »
JanT dobrze mówi, bo to komiks o tym jak bohaterowie Star Treka z nowych filmów odgrywają odcinki seriali ze Star Trek TOS. :wink:
Mam 1 tom na comixology, nawet podtytuły mają taką samą nazwy jak klasyczne odcinki z Shatnerem i spółką (Where No Man Has Gone Before i Galileo Seven).
A ok. Dzieki za info.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline arczi_ancymon

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2017, 02:53:24 pm »
Ja jeszcze tylko czekam aż jakieś wydawnictwo podbierze Sidece "Mroczne miasta", bo chyba prędzej zdechnę ze starości niż się tego od nich doczekam.