Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 42806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 21, 2017, 07:34:52 am »
Profesjonalizm 100%  :lol:  Kolejni co sobie postrzelali w niebo a teraz przesuwanie.


Szanowni miłośnicy przygód Archiego, kapitana Kirka, Spocka oraz młodych skautów! Pragniemy Wam donieść, iż w odróżnieniu do konkurencji - my w wydawnictwie ULTIMATE COMICS nie rzucamy słów na wiatr! Zgodnie z zapowiedziami w ostatnim czasie zakasaliśmy rękawy i ostro zabraliśmy się do roboty, a to wszystko, by podnieść jakość naszych wydawnictw na satysfakcjonujący nas i Was poziom! Mowa tu oczywiście o komiksach z serii „Riverdale”, „Star Trek” oraz „Młodzi Śmiałkowie Apokalipsy”.
Ponieważ efekty pierwszego składu mówiąc delikatnie były "takie sobie", czeka nas jeszcze sporo pracy i jeszcze więcej nieprzespanych nocy. W związku z powyższym, byliśmy zmuszeni przesunąć premiery wspomnianych tytułów na styczeń oraz luty 2018 roku. Tak wiemy - nam też się to wcale nie podoba…
Niemniej, poniekąd na osłodę postanowiliśmy, że w międzyczasie będziemy uchylać Wam rąbka tajemnicy i co jakiś czas prezentować przykładowe (i poprawione) plansze naszych komiksów. Wszak zależy nam, abyście byli zadowoleni z jakości naszej pracy… czego sobie i Wam kochani życzymy [/size][size=0px]:)[/size]


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline buczanova

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 21, 2017, 07:36:31 am »
Jeśli pójdzie za tym zwiększona jakość wydania komiksów, to dla mnie jest to dobra wiadomość :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 21, 2017, 08:27:31 am »
Pewnie ta sama "młoda ekipa tłumaczy" nad tym przysiądzie. A Archie wyjdzie we wersji Elo.  :smile:

Feldkurat

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 21, 2017, 08:53:22 am »
Ja wiem, że immanentną częścią człowieczego losu jest popełnianie wciąż tych samych błędów, ale mnie z kolei za każdym razem to dziwi bezgranicznie - nawiązuję w tym momencie do jarania się co poniektórych, że już jest preorder. A potem znów będzie płacz i zgrzytanie zębami...

Nie ma znaczenia, czy to wydawnictwo jest kontynuacją Fantasmagorii, czy nie. Wydadzą te komiksy, pojawią się w sklepach, to sobie kupicie. A przed zakupem ci bardziej wybredni będą mogli zdecydować, czy warto ze względu na jakość tłumaczenia i wydania. Po co w ogóle dyskutować o preorderze w przypadku nowo powstałego wydawnictwa, z czyjejkolwiek inicjatywy by ono nie powstało???

Offline isteklistek

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 21, 2017, 09:17:16 am »
Pewnie ta sama "młoda ekipa tłumaczy" nad tym przysiądzie. A Archie wyjdzie we wersji Elo.  :smile:

W punkt. Zamiast zatrudnić odpowiednie osoby do tej roboty, to oni dalej będą sami to robić. Można pogratulować zapału i chęci.

Offline LucasCorso

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 21, 2017, 09:19:05 am »
Nadal uważam, że to wkrętka. Wydłużony żart. Za kilka miesiecy spodziewam się przesunięcia terminu pierwszej publikacji na 1 kwietnia.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 21, 2017, 09:32:43 am »
Archie przedpremierowo na Warsaw Comic Con w weekend 24-26 listopada  :smile:

z FB: "Archie ukaże się w takiej formie jak był zaprezentowany. Udało nam się jedynie ograniczyć nakład."

Kijanek

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 21, 2017, 09:37:24 am »
Archie przedpremierowo na Warsaw Comic Con w weekend 24-26 listopada  :smile:

z FB: "Archie ukaże się w takiej formie jak był zaprezentowany. Udało nam się jedynie ograniczyć nakład."


Nic tylko kupować
Później dla "kolekcjonerów" gratka, tłumaczenie "Yo!, elo, ziomuś, na dzielni lepszego ćwierkania nie będzie" :D

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 21, 2017, 12:16:03 pm »
Nadal uważam, że to wkrętka. Wydłużony żart. Za kilka miesiecy spodziewam się przesunięcia terminu pierwszej publikacji na 1 kwietnia.
Jesli bylaby to wkretka, to, na przekór powyzszym utyskiwaniom na brak profesjonalizmu Ultimate Comics, nalezaloby jednak uznac tego kolesia za totalnie perfekcjonistycznego profesjonalistę, tyle ze na polu wkrecania, bo znaczyloby to, ze zakresem swego dzialania nie ograniczyl sie tylko do fandomu, ale powkrecal nawet sklepy komiksowe takie jak Gildia na ten przykład:

https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/ultimate-comics

Normalnie, ze tak powiem, Super-Wkrecacz i moim zdaniem, gdyby tak było, to powienien nosic znak klucza płaskiego (ew. szwedzkiego) na piersi i nalezec do jednej z druzyn superbohaterskiech.

Offline LucasCorso

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 21, 2017, 12:24:12 pm »
No ok, masz w tym co mówisz sens, o dziwo.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 21, 2017, 12:25:42 pm »
No ok, masz w tym co mówisz sens, o dziwo.
Dlaczego "dziwo"? Przeciez z tego co wiem, jestem płci męskiej.

mkolek81

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 21, 2017, 12:46:56 pm »
Dlaczego "dziwo"? Przeciez z tego co wiem, jestem płci męskiej.
słownik języka polskiego:

dziw

1. rzecz dziwna, zdumiewająca; niezwykła historia;
2. zdziwienie, podziw

ten dziw, czyli rodzaj męski wszystko się zgadza

Offline LucasCorso

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 21, 2017, 01:10:03 pm »
Mój szwagier to Janek, a o mojej siostrze mówią czasem "Janka żona".

Więc jako matematyk przez analogię myślałem, że skoro jest dziwożona, to musi być też jakiś mąż... Ale to widocznie jakieś małżeństwo jednopłciowe...

W takim razie zastępuję poprzedni komentarz wpisem:

No ok, macie w tym co mówicie sens, obywatelu.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 21, 2017, 01:15:26 pm »
oj, omylkowo przetranslowałem to "o dziwo" na cos na kształt "you bitch" - po prostu w interpreterze tokeny angielskie posklejaly mi sie z kujawskimi. bardzo przepraszam za zamieszanie, mocium panie.

Amer

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 21, 2017, 04:43:33 pm »
słownik języka polskiego:

dziw

1. rzecz dziwna, zdumiewająca; niezwykła historia;
2. zdziwienie, podziw

ten dziw, czyli rodzaj męski wszystko się zgadza
A gdyby było "ta dziw", toby się nie zgadzało? Nie użyto tu wołacza, więc płeć adresata nie ma znaczenia.