Autor Wątek: Funky Koval  (Przeczytany 83587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diefarbe

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 19, 2003, 09:43:30 am »
Bosze, teraz każdy zrzyna z karzdego a poza tym co to za zerzniecie. :D
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Kiamil

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 19, 2003, 11:23:33 am »
Cytat: "graves"
Cytat: "diefarbe"
A tam.
Pewnie jakiś aspirant. :D
Mam nadzieje ze w tym wypadku panowie wykorzystają rodzące się z tego układu mozliwości.
Np. wnuk słynnego `kapitana Żbika`. :)

To by było zerżnięcie z Kindaichiego :twisted:


A toś mnie wprawił w dobry humor. :D
Trzeba być nieźle zakręconym, by zakładać, że emerytowany pułkownik Krupka (scenarzysta once and always) Żbika, słyszał kiedykolwiek słowo Kindaichi, że nie wspomnę o inspiracji.
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 19, 2003, 12:37:06 pm »
Cytat: "Kiamil"
Cytat: "graves"
Cytat: "diefarbe"
A tam.
Pewnie jakiś aspirant. :D
Mam nadzieje ze w tym wypadku panowie wykorzystają rodzące się z tego układu mozliwości.
Np. wnuk słynnego `kapitana Żbika`. :)

To by było zerżnięcie z Kindaichiego :twisted:


A toś mnie wprawił w dobry humor. :D
Trzeba być nieźle zakręconym, by zakładać, że emerytowany pułkownik Krupka (scenarzysta once and always) Żbika, słyszał kiedykolwiek słowo Kindaichi, że nie wspomnę o inspiracji.

Przecież to był żart :D . Mogłem znaleźć wiele innych analogii do takiego rozwiązania scenariuszowego, ale wybrałem -akurat to co jest aktualnie dostępne na rynku :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Odyn

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 19, 2003, 01:09:57 pm »
A zauważyliście, że kadry nowego Żbika są strasznie puste? Polchowi się nie chce rysować, czy jak? Za to kolorki są położone znośnie.

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 19, 2003, 04:30:29 pm »
A wracając jeszcze do tego wnuka -to ile on ma lat. Z majorem Żbikiem rozstaliśmy się 21 lat temu (Smutny Finał był w 81 roku), a nie miał wtedy jeszcze nawet żony, ani żadnych wiadomych dzieci (nie wykluczam, że się później dowiedział o dziecku z np. por. Olą). Miał co prawda dawną znajomą - i jeśli to ona byłaby matką jego dziecka(ci)-a później babką jego wnuka - to nie mógłby mieć on więcej jak powiedzmy 5 lat :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 20, 2003, 02:37:06 pm »
szkoda,ze polch nie powrocil do swojego stylu z okresu Kovala z okresu przed afera z klonami.niestety Polch nie probuje nawet rysowac bardziej wspolczesnie,co sie na nim odbije,gdyz malo to przyciagajacy styl jest.

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 20, 2003, 03:08:15 pm »
sorki Macias, ale nie do końca rozumiem.
Cytat: "Macias"
szkoda,ze polch nie powrocil do swojego stylu z okresu Kovala z okresu przed afera z klonami.
-czyli latra 80-te i
Cytat: "Macias"
niestety Polch nie probuje nawet rysowac bardziej wspolczesnie
. Tzn -że rysunek jego z lat 80-tych -był bardziej współczesny od tego co rysuje teraz :?:
Co to znaczy rysunek współczesny, w takim razie :?: . Nam współczesny :?: . Czy jak rysował "Ekspedycję" -to też był współczesny  :?: . A jak rysował Żbika  :?: . Jak rysował Wiedźmina -to nie współczesny rysunek -bo to fantasy :?:
Jego obecny rysunek jest mniej szczegółowy, dokładny -ale czy przez to mniej współczesny :?: . A może teraz "współczesne rsunki" są właśnie mniej szczegółowe :?:  :roll:  :wink:  :P
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline fjtk

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 20, 2003, 03:21:34 pm »
Jak dla mnie nieważny jest styl rysowania. Po prostu w każdą stronę trzeba włożyć odpowiednią ilość energii, koncentracji i zostawić na niej trochę potu.  Polch od pewnego momentu rysuje na odp :!:  :!: sie.  Tylko w Kowalu to robił więc nie spodziewam się że teraz nagle mu się zachce i wzbije się ponad przeciętność.
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 20, 2003, 04:37:28 pm »
Cytat: "fjtk"
Jak dla mnie nieważny jest styl rysowania. Po prostu w każdą stronę trzeba włożyć odpowiednią ilość energii, koncentracji i zostawić na niej trochę potu.  Polch od pewnego momentu rysuje na odp :!:  :!: sie.  Tylko w Kowalu to robił więc nie spodziewam się że teraz nagle mu się zachce i wzbije się ponad przeciętność.

a nieprawda, że tylko w Kovalu. Wg Danikena (dzisiejsza -Ekspedycja) była znacznie lepiej i dokładniej (czyt. szczegółowiej) narysowana niż Funky (no ale to była praca dla niemców :D  :wink: , więc staranie się było wskazane :wink: )
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline fjtk

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 20, 2003, 07:16:33 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "fjtk"
Jak dla mnie nieważny jest styl rysowania. Po prostu w każdą stronę trzeba włożyć odpowiednią ilość energii, koncentracji i zostawić na niej trochę potu.  Polch od pewnego momentu rysuje na odp :!:  :!: sie.  Tylko w Kowalu to robił więc nie spodziewam się że teraz nagle mu się zachce i wzbije się ponad przeciętność.

a nieprawda, że tylko w Kovalu. Wg Danikena (dzisiejsza -Ekspedycja) była znacznie lepiej i dokładniej (czyt. szczegółowiej) narysowana niż Funky (no ale to była praca dla niemców :D  :wink: , więc staranie się było wskazane :wink: )



Racja! Ale to nie był polski komiks. Poza tym według mnie i tak dużo słabszy niż Funky. Nie pisze wiecej na ten temat bo nie lubie biadolić :? . Generalnie stawiam na młodych twórców :!:  :idea:  :!:  :wink:
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline Macias

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 20, 2003, 09:03:29 pm »
Cytat: "graves"
sorki Macias, ale nie do końca rozumiem.
Cytat: "Macias"
szkoda,ze polch nie powrocil do swojego stylu z okresu Kovala z okresu przed afera z klonami.
-czyli latra 80-te i
Cytat: "Macias"
niestety Polch nie probuje nawet rysowac bardziej wspolczesnie
. Tzn -że rysunek jego z lat 80-tych -był bardziej współczesny od tego co rysuje teraz :?:
Co to znaczy rysunek współczesny, w takim razie :?: . Nam współczesny :?: . Czy jak rysował "Ekspedycję" -to też był współczesny  :?: . A jak rysował Żbika  :?: . Jak rysował Wiedźmina -to nie współczesny rysunek -bo to fantasy :?:
Jego obecny rysunek jest mniej szczegółowy, dokładny -ale czy przez to mniej współczesny :?: . A może teraz "współczesne rsunki" są właśnie mniej szczegółowe :?:  :roll:  :wink:  :P
czepiasz sie,ale zebys wiedzial,ze rysunek w Kovalu II :wink:  byl o wiele bardziej pasujacy do teraz,niz to,co nam pan Boguslaw probuje wcisnac obecnie. rozlazla mu sie krecha zupelnie.
wiedzmin graficznie to nieporozumienie,wiec nawet nie ma co dyskutowac.

Offline An-Nah

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 20, 2003, 09:23:25 pm »
Wiedźmin w kazdej formie poza ksiązkowa jest nieporozumieniem...

Czy Polh robi(ł) większosć okładek do ksiązek SuperNowej? kupiałam sobie ostatnio "Tkacza Iluzji" i wyczytałam, ze to Polh stworzył ten koszmarek na okładce (coś, co niby miało być Kamykiem, czyli około 16-letnim chłopaczkiem wygląda jak 50-letni telepata po przejściach [po spodkaniu z Besterem - dowcip dla Maciasa i Graves'a ;) ]) :?:
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 20, 2003, 09:45:11 pm »
Macias - nie czepiam się, nie zrozumiałem wtedy, tego co napisałeś (teraz już chyba wiem o co ci chodziło :wink: )

An- łapię dowcip. Tej okładki nie widziałem. Mam tylko okładki do książek Sapkowskiego -w wykonaniu Polcha. :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Rorkas

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 21, 2003, 08:47:45 am »
Dlaczego bijeczie starych dziadkow na forum? Polch muglby bycz waszym dizadkem, a czy wasi dziadkowie rysuja komiksy? nie, wiec Polch nie musi tego robicz tesz  :D   :D  :D

Offline An-Nah

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 21, 2003, 09:27:27 am »
nie musi, ale jak juz rysuje, to mógłby się bardziej starać.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

 

anything