Autor Wątek: Funky Koval  (Przeczytany 83530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Funky Koval
« dnia: Wrzesień 12, 2003, 08:48:23 am »
Na Wraku i Waku informują o wznowieniu przygód F. Kovala.
Co Wy na To :?:
Podobno nowy materiał nie będzie zawierał scen zaprezentowanych w albumie Egmontu. :shock: (w sumie to dobrze, bo nie był to najlepszy materiał :dead: )
Tytuł nowego dzieła "Wrogie przejęcie" :)  
Pierwsza prezentacja jak zwykle w NF.
Czy to przedsięwzięcie może się powieźć :?:
Czy będzie równie dobre jak albumy I i II, czy też z tendencją spadkową jak III :?:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline An-Nah

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2003, 08:54:24 am »
Prima Aprylis był daaaawno...

*zastanawia się usilnie*

To moze być ciekawe... Może coś da się jeszcze z Kovalem zrobić...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:06:12 am »
Dla mnie ta seria to rewelacja. Jesli wroci - moze stac sie dla mnie najlepsza polska seria. W tym momencie traktuje jak jak dzielo o wymiarze historycznym. :)

Chyba zaczne kupowac  Fantastyke od styczia.  8)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Rorkas

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:07:57 am »
no to Fantastyka zrobi niezly szmal  :D  :D  :D

Offline Odyn

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:54:30 am »
I have bad feelings - jak powiedział jeden z bohaterów SW.
Nic ciekawego już z tego nie wyjdzie. Polch nie ma już tej klasy co kiedyś.

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:54:52 am »
Ja zacząłem kupować Fantastykę dla Funky Kovala (3 odcinek I serii -wtedy szedł -w 83 roku) i do dzisiaj ją kupuję. Poza Funky i Yansem nie było tam równie interesującego komiksu. Jeśli zacznie się ukazywać Funky -to tak jak kiedyś będę czekał niecierpliwie na każdy kolejny numer.

Odyn -rysunki są ważne - i owszem, ale jeśli Parowski i Rodek nie staną na wysokości zadania scenariuszowo - to i najlepszy (w okresie świetności swojej) Polch tu nie pomoże.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline jax

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2003, 10:04:15 am »
właśnie - rysunki niech będą i na takim poziomie jak na końcu wydania zbiorczego (choć oczywiście byłoby miło jak by były lepsze), ale tak naprawdę ważne jest jaki tam scenariusz wypichcą Parowski z Rodkiem
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2003, 10:07:47 am »
F. Koval miał do tej pory akcję, którą możnabyło utożsamić z sytuacją polityczną kraju. Jeśli teraz również tak będzie -to mam nadzieję, że nie pojawią się futurystyczni faceci w dwukolorowych pasiastych krawatach  :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline JANKE'S

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2003, 11:23:17 am »
nareszcie...  :)
a panowie w pasiastych krawatach to wcale nie jest zły pomysł.
np: takie wielkie, wrzaskliwe cyborgi z wolnymi procesorami i niewielką pamięcą operacyjną.

Offline Kuvery

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 12, 2003, 11:35:30 am »
... Jeśli z sytuacją polityczną kraju, to ciekawe jaka przypadnie rola Lepperowi  :wink:
A może i ujrzymy panie posłanki Beger  :oops:  i Błochowiak  :P

Offline Macias

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 12, 2003, 12:12:53 pm »
Cytat: "graves"
Ja zacząłem kupować Fantastykę dla Funky Kovala (3 odcinek I serii -wtedy szedł -w 83 roku) i do dzisiaj ją kupuję. Poza Funky i Yansem nie było tam równie interesującego komiksu. Jeśli zacznie się ukazywać Funky -to tak jak kiedyś będę czekał niecierpliwie na każdy kolejny numer.

Odyn -rysunki są ważne - i owszem, ale jeśli Parowski i Rodek nie staną na wysokości zadania scenariuszowo - to i najlepszy (w okresie świetności swojej) Polch tu nie pomoże.
nieprawda-narod wybrany tez byl niezly.no i po raz pierwszy ( i chyba ostatni) Musial  narysowal cos wiecej niz jakis obrazek  ( chyba,ze bylo cos wczesniej lub pozniej o czym nie wiem)

Offline diefarbe

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 12, 2003, 04:52:17 pm »
Mam nadzieję że ktoś tu kupuje Fantastyke lub zacznie kupować jak Funky sie objawi ( ja nie zamierzam) i zrelacjonuje nam jak tam panowie poradzili sobie po tylu latach. :D
Ja jakos czarno to widzę, ale może to dlatego że do optymistów raczej nie należę. :cry:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Mav82

  • Gość
Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 12, 2003, 05:31:55 pm »
istnieja POWROTY i pOWROTY,
zobaczymy, co z tego bedzie...

Offline An-Nah

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 12, 2003, 05:44:49 pm »
Hmmm, ja Fantastyke kupuję i tak...

Co do rysunków, to mam głęboka nadzieję, ze będą na poziomie okałdki wydania zbiorczego.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline graves

Funky Koval -wraca ???
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 12, 2003, 08:17:21 pm »
Ja również kupuję (i nieprzestanę) Fantastykę (w sumie to brakuje mi 3-4 numerów z całości). Jak się pojawi Koval to zrelacjonuję :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."