Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1090752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1035 dnia: Marzec 06, 2018, 07:24:14 am »
Pisał o kolejnych  :smile:
Ale są nie zaprzeczysz i to w tych u nas wydanych już  :razz:

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1036 dnia: Marzec 06, 2018, 08:19:43 am »
Ultimate kiedyś bym kupował, teraz nie wiem. Wolałbym McFarlane`a albo DeMatteis`a.

Mówcie co chcecie, ale Egmont już przesadza. Jak to ktoś wyżej opisał - "nie do kupienia, nie do przeczytania, nie do zmieszczenia na półkach...". Krótka droga do przesycenia rynku i/lub wykończenia konkurencji.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1037 dnia: Marzec 06, 2018, 08:23:28 am »
Jest zapowiedź na maj 4 tomu serii Podboje - Śmierć króla.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1038 dnia: Marzec 06, 2018, 08:24:33 am »


Mówcie co chcecie, ale Egmont już przesadza. Jak to ktoś wyżej opisał - "nie do kupienia, nie do przeczytania, nie do zmieszczenia na półkach...". Krótka droga do przesycenia rynku i/lub wykończenia konkurencji.


Też uważam, że tego jest już za dużo, dodatkowo jak wiemy, od dłuższego czasu u Egmontu ilość nie idzie w parze z jakością...
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline helsing

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1039 dnia: Marzec 06, 2018, 08:26:16 am »
Egmont przesadza?! w końcu mamy prawdziwy rynek komiksowy a ludzie narzekają bo nie mogą mieć wszystkiego. Jest w czym wybierać i należy nauczyć się rezygnować z pewnych rzeczy. Ja się bardzo cieszę że nie są to czasy kiedy brało się wszystko co wychodziło aby mieć co poczytać. A Egmont póki zarabia będzie tak robił i bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję że będą kontynuowali politykę dodruków i może za jakiś czas sięgnę po tytuły, z których teraz zrezygnowałem.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1040 dnia: Marzec 06, 2018, 08:27:55 am »
Jest zapowiedź na maj 4 tomu serii Podboje - Śmierć króla.
Gdzie? Bo to na Gildii to nie maj i to już wisi od jakiegoś czasu.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1041 dnia: Marzec 06, 2018, 08:30:26 am »
Gdzie? Bo to na Gildii to nie maj i to już wisi od jakiegoś czasu.
To nie wiem dlaczego ale wcześniej mi tego nie pokazywało przy filtrowaniu. Dlatego uznałem że to będzie w maju.

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1042 dnia: Marzec 06, 2018, 11:36:52 am »
Egmont przesadza?! w końcu mamy prawdziwy rynek komiksowy a ludzie narzekają bo nie mogą mieć wszystkiego. Jest w czym wybierać i należy nauczyć się rezygnować z pewnych rzeczy.
W samo sedno, mam dokladnie taka sama opinie.
Jest normalnie - duzo, roznorodnie, nie tak jak kiedys, ze bylo sie zdanym na raptem kilka tytulow miesiecznie. Jest wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie. Problemem i to sztucznym jest to, ze niektorzy chcieliby miec wiecej niz sa w stanie kupic. O przeczytaniu wszystkiego nawet nie wspominam, bo to inna historia.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 06, 2018, 11:43:42 am »
W tym wydaniu Bendis/Maleev mamy dziury - no ale niektórym to nie przeszkadza bo historia słaba lub mało znacząca a kiedyś narzekaliśmy że TM Semic tnie na potęgę  ahh...  :roll: :neutral: :wink:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 06, 2018, 11:50:01 am »
Mi to nie przeszkadza, bo komiks jest rewelacyjny tak czy siak.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1045 dnia: Marzec 06, 2018, 11:52:01 am »
niektórym to nie przeszkadza
Mi przeszkadza.
bo historia słaba lub mało znacząca
z tym się nie zgodzę

Jest normalnie - duzo, roznorodnie, nie tak jak kiedys, ze bylo sie zdanym na raptem kilka tytulow miesiecznie. Jest wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie. Problemem i to sztucznym jest to, ze niektorzy chcieliby miec wiecej niz sa w stanie kupic.
To też w samo sedno.
Jednak nie a się ukryć, że Egmont narzuca mordercze tempo wydawnicze. Wydając tak różnorodne tytuły w najbardziej korzystnych cenach jednak wali to mocno w konkurencję.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1046 dnia: Marzec 06, 2018, 12:06:26 pm »
Jednak nie a się ukryć, że Egmont narzuca mordercze tempo wydawnicze. Wydając tak różnorodne tytuły w najbardziej korzystnych cenach jednak wali to mocno w konkurencję.
:biggrin:

Ta ilość się na samym Egmoncie odbije bo ludzie będą rezygnować z jednych serii dla drugich. Cenowo z Egmontem też może konkurować tylko NSC z tymi swoimi miękkimi wydaniami (bardziej o amerykańskie tytuły chodzi) Z Vertigo teraz będzie tyle dobrych serii że nie wiem co inne wydawnictwa musiałyby zapowiedzieć żeby to przebić.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1047 dnia: Marzec 06, 2018, 12:37:05 pm »
Mi przeszkadza. z tym się nie zgodzę


Mi tez właśnie przeszkadza jednak takie są argumenty, a pomysł na wydania zbiorcze  poprzez scenarzystów a nie w pełnym komplecie to już dla mnie niezrozumiała magia ;/ Przecież komiks to przede wszystkim medium wizualne - rysunki no ale takie czasy...

Takiego Ultimate Spider-man wydadzą w komplecie i super - normalna sprawa (tak wiem był tam długi duet Bendis/Bagley jednak potem za Bagleya wszedł Stuart Immonem)  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1048 dnia: Marzec 06, 2018, 12:48:11 pm »
Ok. Rozumiem twój punkt widzenia. Czytając pierwszy oraz drugi tom Daredevil nie czułem by czegoś mi brakowało w zrozumieniu. To świetny komiks i czytało mi się go rewelacyjnie. Co zostało w nim wycięte przez Egmont?

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1049 dnia: Marzec 06, 2018, 12:54:37 pm »
Ja tez nie bardzo rozumiem o co koledze chodzi. Czy o Parts of a Hole i Vision Quest? Te historie, chociaz wiaza sie ze soba, to naprawde nie wnosza nic do runu Bendisa. Nie nazwalbym tego cieciem. Czasem tak jest, ze oryginalni autorzy robia sobie krotka przerwe...
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything