Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1090300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 23, 2017, 06:13:55 pm »
U nas to było w 3 tomie.
Racja to był 3 tom.  Mój błąd bo myślałem o numeracji z oryginału.

to ja bym może wrzucił do Po drugiej stronie lustra #1-2
Idealne pod premierę Avengers: Infinity War :biggrin: (w sensie GotG spotykają Avengers)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2017, 06:20:21 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 23, 2017, 06:36:03 pm »
Może to ''wkrótce czarny wir'' jest w oryginale i jak wszystko to i to przetłumaczyli i zostawili. To, że nie dali zapowiedzi okładkowej tomiku ani na skrzydełkach jak ''Proces Jean Grey'' daje mi do myślenia. Sensu to może nie ma ale w USA też ''Po drugiej stronie lustra'' wyszło z tymi zeszytami 24-25 a All-New X-Men ''Utopians'' z 38 i 39 zeszytami mimo, że te zeszyty to części crossoveru a cały Black Vortex wydali też w formie grubaska, gdzie te zeszyty były powtórzone.

Moja teoria. Zostawiają 6 tom Strażników i 7 tom All-New X-Men bez zmian a grubaska Black Vortex nie wydają :wink: Jakoś da się tak czytać skoro w oryginalnych zbiorczych były te zeszyty wyrwane z crossoveru

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 23, 2017, 06:38:02 pm »
Moja teoria. Zostawiają 6 tom Strażników i 7 tom All-New X-Men bez zmian a grubaska Black Vortex nie wydają :wink: Jakoś da się tak czytać skoro w oryginalnych zbiorczych były te zeszyty wyrwane z crossoveru
Też tak myślałem, ale jeśli je zostawią to i tak będzie bez sensu. To już lepiej jakby je wycieli i całkowicie pominęli zeszyty tego crossa ze zbiorczych, np. transformacja Angela dzieje się w zeszycie Legendary Star-Lord, a dopiero później jest All-New X-Men, co by skołowało czytelników, bo nie wiedzieli by co się dzieje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2017, 06:43:17 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline ThePinkFin

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 23, 2017, 06:41:33 pm »
Moja teoria. Zostawiają 6 tom Strażników i 7 tom All-New X-Men bez zmian a grubaska Black Vortex nie wydają :wink: Jakoś da się tak czytać skoro w oryginalnych zbiorczych były te zeszyty wyrwane z crossoveru
Tak, to staje się co raz bardziej logiczne. Tzn. logiczne, że Egmont planuje tak zrobić, co nie ma nic wspólnego z logicznym działaniem.

Offline mack3

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 23, 2017, 07:28:25 pm »
Czy dobrze zrozumiłem, że sugerujecie, że Egmont pominie cały crossover "Black Vortex"??

Offline ThePinkFin

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 23, 2017, 07:38:34 pm »
Sugerujemy, że być może pominie cały ten zbiór i na rynku pojawią się tylko (zawarte też w nim) zeszyty z serii, które są u nas wydawane, ale to wszystko się jeszcze okaże.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 23, 2017, 07:43:49 pm »
Chyba tak sami zbiorczych nie mogą  ciąć.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline ThePinkFin

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 23, 2017, 07:48:50 pm »
W tej sytuacji nie będą musieli ciąć, poza tym już tak zrobili Strażnikom Galaktyki.

Offline brzon

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 23, 2017, 08:22:17 pm »
Do tematu Egmontu dorzućmy kolejny feler (pytanie czy tylko u mnie)
Y tom 5 - co 2 strony mam delikatną kaszkę na ilustracjach, co 2 strony jest ok. I tak cały komiks.
Nie jest to aż tak widoczne jak w Kaznodziei, ale jest. Gdyby nie to, że jakość co 2 strony się zmienia, w ogóle bym tego może nie zauważył. I jest to wkurzające, że znowu jakościowo dano d...


Może by tak utworzyć osobny wątek dotyczący błędów w komiksach (nie tylko Egmontu)?


Edit. W sumie Sorry za post w Egmont 2018, ale w sumie..

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 23, 2017, 09:04:14 pm »
Może by tak utworzyć osobny wątek dotyczący błędów w komiksach (nie tylko Egmontu)?
Tu jest http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37208.0.html ale "Śmieszki" mogą tam nie zaglądać  :smile:

Y tom 5 - co 2 strony mam delikatną kaszkę na ilustracjach, co 2 strony jest ok. I tak cały komiks.
Rzeczywiście jest coś takiego  :doubt: Występuje to na wszystkich "drugich stronach" (tych drukowanych gdy już pierwsza zadrukowana) więc to błąd druku na pewno. To już naprawdę śmieszne nie jest  :doubt:

Offline brzon

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 23, 2017, 09:17:49 pm »
Rzeczywiście jest coś takiego  :doubt: Występuje to na wszystkich "drugich stronach" (tych drukowanych gdy już pierwsza zadrukowana) więc to błąd druku na pewno. To już naprawdę śmieszne nie jest  :doubt:
Kurczę, czyli jednak cały nakład może tak mieć :doubt:  Kiepsko. Zepsuło mi to ciut radość z czytania finału tej serii.


Offline Szekak

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 23, 2017, 09:27:31 pm »
Ciekawe czy to też się podoba szanownemu Panu K. Może należy masowo reklamować te komiksy po pięc razy, wtedy da im to coś do myślenia.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 23, 2017, 09:33:10 pm »
Ciekawe czy to też się podoba szanownemu Panu K.
Jeszcze się przepukliny nabawi od tego śmiechu  :biggrin:

Ja to się właśnie najbardziej obawiam jak będą wyglądały te nowe serie z Vertigo.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 23, 2017, 10:05:21 pm »
Otworzyłem swój komiks i chyba wszystko wydaje się w porządku. Przejrzałem początek, środek i trochę koniec. Może za dnia będzie widać inaczej.

Offline mack3

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 23, 2017, 11:15:20 pm »

Nie jest to aż tak widoczne jak w Kaznodziei, ale jest. Gdyby nie to, że jakość co 2 strony się zmienia, w ogóle bym tego może nie zauważył. I jest to wkurzające, że znowu jakościowo dano d...


W Kaznodziei to chyba w końcu "ustalilismy", że to wina materiałów źródłowych (w amerykńcach też tak jest[size=78%]...[/size]
[/size]
Sugerujemy, że być może pominie cały ten zbiór i na rynku pojawią się tylko (zawarte też w nim) zeszyty z serii, które są u nas wydawane, ale to wszystko się jeszcze okaże.


Ale skąd w ogóle pomysł, że mogą nie wydać Black Vortexu? :)
Przeciez do tej pory wydawali/ wydadzą wszystkie eventy/ crossovery związane z bohaterami, których wydają. Czemu niby tu mieli by tego nie zrobić ??(może tego nie wydadzą, nie znam przyszłości, ale chodzi o to, że na chwilę obecną nic nie wskazuje na to)
Tym bardziej, ze - jesli dobrze rozumiem - już nawet przełumaczyli sam tytuł Black Vortex.

 

anything