trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1091096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4140 dnia: Listopad 13, 2018, 07:27:19 pm »
W końcu wciąż masz myśli zajete tym, czy aby Egmont nie zmieni decyzji i run Millera wyda w innej edycji.
Przynajmniej myślę, a nie przyjmuje bezkrytycznie wszystko co wyda Egmont i w jakiej formie. Podoba Ci się ta wersja - bardzo się cieszę! Możesz kupić nawet kilkanaście egzemplarzy. Pozdrawiam :smile:

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4141 dnia: Listopad 13, 2018, 07:32:03 pm »
Czy podoba? Też wolałbym inne wydanie, choć jak po tych trzech tomach dadzą tego Omnibusa zbierającego Born Again, Love & War i reszte, to bedzie super. Tylko ile można o tym gledzić?


Poza tym, gość zadaje jasne pytanie o stosunek zawartości SBM wzgledem drugiego tomu DD od Egmontu, to oczywiscie musisz przeinaczyć.

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4142 dnia: Listopad 13, 2018, 07:43:06 pm »
Czy podoba? Też wolałbym inne wydanie, choć jak po tych trzech tomach dadzą tego Omnibusa zbierającego Born Again, Love & War i reszte, to bedzie super. Tylko ile można o tym gledzić?
Ale to nie ja ględzę - dopóki nie było zapowiedzi miałem cichą nadzieję, że może będzie zmiana. Egmont tego nie zrobił - ok, jego prawo. Post napisałem z myślą o osobach, które wciągnęły się w DD runami wydanymi przez Egmont a tom 1 od Millera mogą odebrać jako drastyczny spadek poziomu u w konsekwencji odpuszczą sobie zakup 2 i 3 tomu. To Ty wywołujesz dyskusję, nie ja tym bardziej, że jest już oficjalna zapowiedź i dyskusja nie ma już żadnego sensu.
Tak samo ja mogę powiedzieć ile można ględzić, że Egmont wyda omnibusa, skoro TK nawet nie zapowiedział czy w planach jest wydanie pozostałych DD Millera. To, że wydają run, nie znaczy, że wydadzą resztę - Bendisa też wydali ale miniserię "End of days" sobie odpuścili i takie ich prawo jako wydawcy.


Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4143 dnia: Listopad 13, 2018, 08:14:20 pm »
Post napisałem z myślą o osobach...


Post? Skromnie powiedziane. Przecież w tydzień po ogłoszeniu zapowiedzi na 2019, natrzaskałeś tych postów od groma...


Tak samo ja mogę powiedzieć ile można ględzić, że Egmont wyda omnibusa...


Masz rację. Dlatego napisałem "ile można o tym ględzić".


Dobra, nie ma sensu tego wałkować w nieskończoność. Niepotrzebnie zaczynałem, jak już pogodziłeś się z tą myślą, że będzie Daredevil Visionaries.




Offline Marvelek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4144 dnia: Listopad 13, 2018, 08:22:42 pm »

Post? Skromnie powiedziane. Przecież w tydzień po ogłoszeniu zapowiedzi na 2019, natrzaskałeś tych postów od groma...
Miałem na myśli dzisiejszy post po zapowiedziach na styczeń. Natomiast jeśli idzie o dyskusję wrześniową, która miała miejsce po ogłoszeniu planów Egmontu na 2019 wyrażałem swoją opinię tak jak wielu innych. Jasne, w zapowiedziach było parę rzeczy, które mnie ucieszyło np. "Staruszek Logan" i oczywiście klasyczny Spider-Man, ale do DD mam stosunek szczególny. Zależy mi również, żeby klasycznych komiksów było jak najwięcej, ale wiem, że ich nie będzie jeśli będzie słaba sprzedaż. W przypadku tego wydania DD uważam, że tak będzie a bardzo nie chciałbym usłyszeć w maju od pana Kołodziejczaka, że Miller się nie sprzedał, więc więcej komiksów z lat 80. i 90. nie będzie.




Dobra, nie ma sensu tego wałkować w nieskończoność. Niepotrzebnie zaczynałem, jak już pogodziłeś się z tą myślą, że będzie Daredevil Visionaries.
A co można zrobić innego? Jest decyzja, w moim przekonaniu błędna, ale to nie ja jestem prezesem Egmontu. Przecież nikt mnie nie zmusi, aby kupić ten, czy inny komiks. Kto chce kupi, kto nie chce nie kupi.
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że czytelnicy się nie zniechęcą i przynajmniej sprzedaż tomów 2 i 3 będzie na tyle dobra, że jeszcze dostaniemy coś z DD w ramach klasyki - jest z czego wybierać.

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4145 dnia: Listopad 13, 2018, 08:39:13 pm »
Mam pytanie do maaagdalenki - czy widać gdzieś na horyzoncie dodruk pierwszego tomu zbiorczego Hellboya? Strasznie go zewsząd wymiotło i nie mogę cieszyć oka pełną kolekcją :/
Z góry dziękuję za odpowiedź : |

Offline mappy

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4146 dnia: Listopad 13, 2018, 09:07:53 pm »
Tak jak pisałem na początku - http://www.komiksydisneya.pl/2018/09/kolekcja-carla-barksa-od-egmontu_15.html - 30 tomów, z czego 28 zawiera historie narysowane i (w 95%) napisane przez Barksa, 2 ostatnie zawierają historie napisane przez Barksa.
Uaa.
No to pozostaje mi się cieszyć waszym szczęściem. 30 tomów to dla mnie za dużo.
Gratulacje Radef dołożenia czegoś od siebie w pasję jaką darzysz "Kaczki"!

Offline 79ers

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4147 dnia: Listopad 13, 2018, 09:11:02 pm »
Mam pytanie do maaagdalenki - czy widać gdzieś na horyzoncie dodruk pierwszego tomu zbiorczego Hellboya? Strasznie go zewsząd wymiotło i nie mogę cieszyć oka pełną kolekcją :/
Z góry dziękuję za odpowiedź : |

A może w CK?

Offline death_bird

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4148 dnia: Listopad 13, 2018, 09:44:36 pm »
A jak to jest z tymi styczniowymi "Amazing Spider-Man" i "Extraordinary X-Men"? Da się to czytać?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4149 dnia: Listopad 13, 2018, 10:29:08 pm »
A jak to jest z tymi styczniowymi "Amazing Spider-Man" i "Extraordinary X-Men"? Da się to czytać?
Da się.


A co do Daredevila to ja nie rozumiem czemu Egmont nie wydał zakończenia vol. 2 czyli runu Diggle'a. A jeszcze bardziej czemu nie chce wydać w jednym kompletnym tomie Smitha + Macka? I tak idą cały czas w stylistykę serialu obecnego. :biggrin:

Offline xanar

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4150 dnia: Listopad 13, 2018, 10:32:36 pm »
Może konkurencja podkupiła licencje i wyda  :cool:

Offline Moreroms

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4151 dnia: Listopad 14, 2018, 07:18:39 am »
Pewnie Sideca  :biggrin:

Offline robbirob

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4152 dnia: Listopad 14, 2018, 07:27:49 am »
No to pozostaje mi się cieszyć waszym szczęściem. 30 tomów to dla mnie za dużo.
Ja te komiksy wrzucam w domowym budżecie w kategorię "wydatki - dzieci" :)

Pewnie Sideca  :biggrin:
W punkt.
Fajne te zapowiedzi styczniowe. Oddech można złapać :)

Offline xanar

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4153 dnia: Listopad 14, 2018, 07:29:07 am »
Pewnie Sideca  :biggrin:


Tu już ktoś napisał, że Sideca miała wszytko ładnie zaplanowane, więc może oni  :biggrin:

Offline maaagdalenka

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4154 dnia: Listopad 14, 2018, 07:30:45 am »
Mam pytanie do maaagdalenki - czy widać gdzieś na horyzoncie dodruk pierwszego tomu zbiorczego Hellboya? Strasznie go zewsząd wymiotło i nie mogę cieszyć oka pełną kolekcją :/
Z góry dziękuję za odpowiedź : |


nie mam info :(