Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1091825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4185 dnia: Listopad 15, 2018, 09:11:00 am »
W Egmont 30 zł za twardą oprawę  :biggrin:

Offline Motyl

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4186 dnia: Listopad 15, 2018, 09:12:25 am »
Obstawiam, że to tylko pierwszy rzut styczniowy. Pewnie za tydzień pojawi się zapowiedź drugiej fali i będzie All-star.
Przy premierach na 23 stycznia i Relaxie na 30 stycznia mało prawdopodobne, zwlaszcza że od lat w styczniu Egmont wypuszcza premiery tylko raz pod koniec miesiąca.

Offline robbirob

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4187 dnia: Listopad 15, 2018, 09:14:57 am »
Ale ten Relax nie jest potwierdzony. On na 30 styczni był już dawno przesunięty aby w sklepie pokazać, że nie wychodzi w grudniu.

Offline eridraven

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4188 dnia: Listopad 15, 2018, 09:18:20 am »
W Egmont 30 zł za twardą oprawę  :biggrin:
Jakie 30 :P Tajne Wojny to 79,99 + 10 zł z twardą to byłby dobry deal.  Pewnie w księgarniach będzie za ok 58 zł. Rzucałbym się jak kuna w agreście ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4189 dnia: Listopad 15, 2018, 09:37:22 am »
Jakie 30 :P Tajne Wojny to 79,99 + 10 zł z twardą
Nawet mniej niż 10 zł ale Egmont ma swój przelicznik  :smile: Limitowany nakład na twardo byłby dobry np dla takiego Visiona.

Offline eridraven

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4190 dnia: Listopad 15, 2018, 09:43:01 am »
Nawet mniej niż 10 zł ale Egmont ma swój przelicznik  :smile: Limitowany nakład na twardo byłby dobry np dla takiego Visiona.
No i powinni tak zacząć. Vison to kolejny, dobry przykład momentu w którym powinni zacząć to robić! Nadal biegałbym za tym jak Frodo do Mordoru.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4191 dnia: Listopad 15, 2018, 09:44:53 am »
Ale ten Relax nie jest potwierdzony. On na 30 styczni był już dawno przesunięty aby w sklepie pokazać, że nie wychodzi w grudniu.
Nie jest, ale wciąż widnieje w sklepie.

Offline robbirob

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4192 dnia: Listopad 15, 2018, 09:50:09 am »
Nie jest, ale wciąż widnieje w sklepie.
Tak, ale widnieje od początku października, czy nawet końca września, a od końca października ma datę 31 stycznia.

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4193 dnia: Listopad 15, 2018, 09:54:52 am »
@eridraven: Lepiej tak nie pisz, bo cie dojadą jak mnie. HC to w Polsce świętokradztwo. Drogo i za dużo miejsca zajmuje. Cieszmy się, że Egmont poszedł po rozum do głowi i chociaż Metal i Black Label będą w HC.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4194 dnia: Listopad 15, 2018, 10:02:52 am »
Tajne wolny zdecydowanie zasługiwały na wydanie w HC.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4195 dnia: Listopad 15, 2018, 10:11:45 am »
@eridraven: Lepiej tak nie pisz, bo cie dojadą jak mnie. HC to w Polsce świętokradztwo. Drogo i za dużo miejsca zajmuje. Cieszmy się, że Egmont poszedł po rozum do głowi i chociaż Metal i Black Label będą w HC.
Klapeczki na oczach nadal  :smile: Zawsze było tylko narzekanie na chudzinki w HC a ty zawsze chciałeś wszystko w HC  :smile: Wyżej nawet napisałem że Visiona mogliby tak puścić dodatkowo.

Metal w HC bo na podstawie francuskiego wydania które tak jest wydane. Black Label ma mieć różne oprawy.

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4196 dnia: Listopad 15, 2018, 10:29:12 am »
Klapeczki na oczach nadal  :smile: Zawsze było tylko narzekanie na chudzinki w HC a ty zawsze chciałeś wszystko w HC  :smile: Wyżej nawet napisałem że Visiona mogliby tak puścić dodatkowo.

Metal w HC bo na podstawie francuskiego wydania które tak jest wydane. Black Label ma mieć różne oprawy.
Ja zawsze pisałem o HC bez rozgraniczenia na ilość stron. To ty dorobiłeś przez lata teorię, że JA chciałem chudzinki po 120 stron w HC. Daj już spokój, bo nikt nie chce czytać twoich mokrych złudzeń. Na N52 wieszałeś psy lata, teraz Vision jest nagle pretendentem do HC (pewnie dlatego, że Twój guru King), a chude Rebirth i Marvel Now są gorsze od grubych, podwójnych jak N52. Zmieniłeś podejście przez lata i tyle. Wystarczy prześledzić Twoje posty sprzed lat, choć przez te tysiące postów się przekopać to nie lada wyzwanie. I na koniec kolejne dorabianie teorii o tym, że HC jest tylko dlatego, że na podstawie wydania francuskiego, żeby wybielić swój pseudo argument. Jakby chcieli wydać w SC to by wydali i posiłkowali się edycją w której było SC. Tym twoim domysłom nie ma końca naprawdę...

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4197 dnia: Listopad 15, 2018, 11:35:10 am »
Pisałeś nie raz "WSZYSTKO POWINNO BYĆ W HC" i chciałeś pojedyncze Rebirthy tak :smile: Pisałem też jak wychodziło Gotham Cental że dziwne i szkoda że nie w HC ale ty pamiętasz tylko to co chcesz i dodatkowo błędnie.

Ty za to masz wkręcone cały czas:
@eridraven: Lepiej tak nie pisz, bo cie dojadą jak mnie. HC to w Polsce świętokradztwo.
:smile:

Egmont teraz wydaje idealnie SC/HC i nikt poza tobą na to nie narzeka.

TK sam powiedział że wydają Metal w HC bo takie jest francuskie wydanie  :smile:

O Visione pisałem że mogliby wydać część nakładu w HC a nie tylko tak.

Narzekałem na N52 w HC i teraz Rebirth jest w SC i tu można napisać:
Cieszmy się, że Egmont poszedł po rozum do głowi
:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2018, 11:42:55 am wysłana przez JanT »

Offline nori

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4198 dnia: Listopad 15, 2018, 11:38:07 am »
Dajcie już sobie spokój z tą wojenką HC vs SC, każdy woli inaczej a na rynku jest tyle różnych pozycji, że chyba to nie problem? Ja choćby jestem miłośnikiem SC (bo zajmują mniej miejsca, a komiksy już mi się w kupkach na podłodze walają) i takie Tajne Wojny bardzo dobrze mi się czyta w tej formie, i Metal tez wolałbym na miękko, ale płakać nie bede...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline eridraven

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #4199 dnia: Listopad 15, 2018, 11:47:31 am »
@eridraven: Lepiej tak nie pisz, bo cie dojadą jak mnie. HC to w Polsce świętokradztwo. Drogo i za dużo miejsca zajmuje. Cieszmy się, że Egmont poszedł po rozum do głowi i chociaż Metal i Black Label będą w HC.
Ja chcę mieć tylko możliwość wyboru co robię w zaciszu domowym. I wiadomo, że opinia jest jak d..., każdy ma swoją ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/