Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1089913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Komediant

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #750 dnia: Luty 17, 2018, 05:23:01 pm »
Ja się waham nad Towarzyszami z innego powodu, w pierwszym wydaniu środkowy album był wydrukowany w słabej rozdzielczości, o ile pamiętam to komiks miał przesuwaną premierę, możliwe że właśnie z powodu problemów z materiałami do druku (chociaż równie dobrze mogła to być kwestia skomplikowanego przekładu). Myślę że w drugiej edycji będzie to poprawione, sam komiks jest jednym z moich ulubionych więc warto by wymienić na nowe wydanie.

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #751 dnia: Luty 18, 2018, 10:11:27 am »
Ciekawe, że Egmont nie rzucił jakiegoś newsa na KŚK w związku z wydaniem Bagniaka, tylko dowiadujemy się o tym przez stronę ich sklepu. Jak na razie słabo promują to wydarzenie, a przecież premiery tego tytułu domagano się od lat.  Powinni się lepiej przyłożyć do tego.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #752 dnia: Luty 18, 2018, 10:26:14 am »
Ciekawe, że Egmont nie rzucił jakiegoś newsa na KŚK w związku z wydaniem Bagniaka
Bo pewnie rzuci zbiorczego wraz z innymi nowymi seriami z Vertigo  :smile: np "Wielki powrót Potwora z Bagien i Hellblazera" (trzymać kciuki  :smile: ) Jakby tylko Swamp Thing miał być nową serią z Vertigo to raczej wystartowałby w maju.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2018, 10:49:41 am wysłana przez JanT »

Offline misiokles

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #753 dnia: Luty 18, 2018, 10:56:06 am »
Ciekawe, że Egmont nie rzucił jakiegoś newsa na KŚK w związku z wydaniem Bagniaka, tylko dowiadujemy się o tym przez stronę ich sklepu. Jak na razie słabo promują to wydarzenie, a przecież premiery tego tytułu domagano się od lat.  Powinni się lepiej przyłożyć do tego.
Słabo promuje? Przecież informacja o tym pojawiła się tu na forum, na fb i na sporej liście blogów komiksowych. Gdyby Egmont rzucił newsa na KŚK to informacja pojawiłaby się na KŚK, forum gildii, FB i sporej liście blogów komiksowych. Chyba przecieniasz mocno wielkość komiksowego światka zainteresowane go tym komiksem.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #754 dnia: Luty 18, 2018, 11:32:31 am »
Jeszcze nawet okładki nie mają żeby promować  :smile:

Offline vision2001

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #755 dnia: Luty 18, 2018, 11:41:59 am »
Marketing szeptany najlepszą formą reklamy.
Wiem o czym piszę  :cool:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline hopsasa

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #756 dnia: Luty 18, 2018, 01:04:40 pm »
Nawet nie pamiętam czy udało mi się przebrnąć przez pierwszy album Towarzyszy (w odległych czasach, gdy to czytałem, po prostu nie mogłem przez to przebrnąć), a Pasażerów czytałem jednym tchem. Dlatego też od jakiegoś czasu nie sugeruję się w 100% opiniami innych (recenzje czytam, a i owszem, bo może rzuci mi to jakieś inne światło niż sucha zapowiedź z wydawnictwa) i sprawdzam na sobie co mnie się podoba, a co nie. Taka Monstressa to dla mnie słaba rzecz, a Hugo rewelacyjna (nie mam sentymentu do starego wydania, bo nie pamiętam jak to tam wtedy było przetłumaczone).
Ja miałem takie same odczucia: Pasażerowie piękna opowieść, Towarzysze z trudem przebrnąłem zachęcony zachwytami nad tym tytułem.  Monstressa nic specjalnego, nie zachęciła mnie po 1 tomie. Hugo nie czytałem. Dlatego życie jest takie piękne i zaskakujące, bo ma inne odczucia. 😂

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #757 dnia: Luty 18, 2018, 01:16:58 pm »
Jak na razie słabo promują to wydarzenie, a przecież premiery tego tytułu domagano się od lat.  Powinni się lepiej przyłożyć do tego.

A jak było z Kaznodzieją? Właśnie dlatego, że tych komiksów domagano się od lat, wystarczy wrzucić z zaskoczenia w zapowiedzi, a cały internet aż huczy od tego. No ale wiadomo, jak Egmont to i tak wszystko robi nie tak jak powinien.

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #758 dnia: Luty 18, 2018, 01:51:26 pm »
Słabo promuje? Przecież informacja o tym pojawiła się tu na forum, na fb i na sporej liście blogów komiksowych. Gdyby Egmont rzucił newsa na KŚK to informacja pojawiłaby się na KŚK, forum gildii, FB i sporej liście blogów komiksowych. Chyba przecieniasz mocno wielkość komiksowego światka zainteresowane go tym komiksem.


Informacja nigdzie się nie pojawiła. Jedna osoba zauważyła ze wskoczyło do oferty sklepu Egmontu. Reszta tylko powieliła to, co ta osoba zauważyła. Egmont nie zajął żadnego stanowiska w tej sprawie. Na dobrą sprawę to mógł być błąd. Nie dorabiamy teorii o marketingu szeptanym. Napisać prosty news i rzucić prostą grafikę to 10 minut.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #759 dnia: Luty 18, 2018, 02:03:54 pm »
Będzie z innymi serią/seriami z Vertigo (bo będzie/będą  :smile: ) jak np:

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,578,powrot-hellboya-i-jego-kumpli.html

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,573,nowe-serie-klasycznego-marvela.html

Albo nic nie powiadomią na KŚK jak było ze Skalp i Y.

Jeszcze kilka postów na ten temat i zaraz się pojawi news  :biggrin:

Offline misiokles

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #760 dnia: Luty 18, 2018, 02:05:19 pm »
Czepiasz się dla samej przyjemności czepiania. Przeanalizuj newsy na KŚK, ile czasu pojawiają się przed zapowiadanymi albumami.

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #761 dnia: Luty 18, 2018, 02:18:18 pm »

Egmont nie zajął żadnego stanowiska w tej sprawie. Na dobrą sprawę to mógł być błąd.

Nie zajął stanowiska w tej sprawie? To mógł być błąd? Ty raczysz żartować? Komiks pojawił się w zapowiedziach, jak setki przed nim, i tyle.

Offline 79ers

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #762 dnia: Luty 18, 2018, 04:33:59 pm »
Dajcie Swamp Thinga!!! Jest. Dajcie Hellblazera!!! Jest. Dajcie AnimalMana!!! Jest. Dawać,  zaraz, już !@!$&666
Ludzie co z wami? Czy to już choroba komiksowa, kolejne stadium nałogu, głód.
Pozwolcie nacieszyć się tym co jest, będzie, może być... a nie jak małe dzieci daj,daj, daj ... ja mam a kolega nie ... tylko 500 egzemplarzy ... tylko 100 egzemplarzy ... z autografem ... z grafiką ... w stanie mint...mam w oryginale... raz czytałem ... w folii ... w pancernej kasie... tylko ja taki mam.... daj,daj,daj

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #763 dnia: Luty 18, 2018, 05:04:05 pm »
To mógł być błąd? [...] jak setki przed nim, i tyle.

Pozwoliłem sobie lekko przekształcić na potrzeby odpowiedzi.

Offline hopsasa

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #764 dnia: Luty 19, 2018, 02:15:39 pm »
O co chodzi z Hellblazer? Ma być wydany w tym roku? Jakieś konkretne numery?

 

anything