trawa

Autor Wątek: Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note  (Przeczytany 20023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hamtaro666

Death Note - Uwaga Spoilery!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 16, 2007, 05:28:22 am »
Zapytam o Waszą ulubioną scenę.

Moją jest motyw z dwoma komórkami Misy Amane'o tuż przed jej aresztowaniem - gdyby to nie było anime - jestem pewny, że ta scena by weszła do klasyki kina... :)

Offline obik

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 16, 2007, 09:45:27 am »
ja tam dopiero sie biore za to anime wiec  :badgrin:

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 16, 2007, 11:29:34 am »
Coś dla tych co DN już widzieli/czytali :D

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hamtaro666

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 16, 2007, 12:35:18 pm »
Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Cytat: "anfan"
Ja właśnie lubię romanse.


Cytat: "Nakago"
Black Jack nie jest do końca pozytywną postacią


A co w nim negatywnego?  :shock:

Offline Deedlith_Anthy

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 27, 2008, 03:51:16 pm »
Kimi Ga Nozomu Eien...Średniak, ale z potencjałem. Mimo, że pod koniec szalenie mnie nudził, jednak oceniam go dobrze. Średnio dobrze, ale dobrze.
Najgłupszy motyw jaki tam był to loli pielęgniareczka...to przebijało wszystko!
Cytuj
Dobrze, że dokręcają oavke o miłości  Haruki i Takayukiego. Nie podobało mi się zakończenie z Mitsuki i robienie z tej krętaczki największej ofiary całej serii. Nie znosze tej postaci.
Inna sprawa, że główny bohater też był kretynem-miałam wrażenie, że bierze, co akurat mu sie trafi, i z czym może iść do łóżka. Jak Haruka była chętna być jego dziewczyną, to brał Haruke, jak Mitsuki, to Mitsuki. Z jednej strony cieszyłam się, że Haruka znalazła sobie innego męża(pewno lepszego od Takayukiego) i jest szczęśliwa, ale z drugiej...chciałam, żeby Takayuki wybrał Harukę. Nie zasługiwała na to wszystko.
Naprawdę nie znoszę Mitsuki.
[/color]
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Shirosama

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 28, 2008, 08:23:25 am »
Kimi Ga Nozomu Eien to na pewno nie jest średniak tylko dużo lepsze anime, a poza tym pamiętam że to było jedno z lepiej zrobionym i przyjemniejszych w odbiorze romansów.

Offline Deedlith_Anthy

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 28, 2008, 09:55:50 am »
Lepiej zrobionych? Chyba jeżeli chodzi o fabułę, bo animacja była tragiczna miejscami. Za to mordki panienek naprawde ładne, Takayuki i jego kumpel wyglądali jak typowi "Taki jak Ty, ale gorszy!". Widać, że to po-harem-grze anime.
To, że to nie był średniak, to Twoje zdanie. Ja oceniam tą serię gdzieś tak 6/10, 7-/10 (jak mam dobry humor),ale raczej skłaniam się w stronę 6/10 :) Seria była fajna, ale miała sporo wad,przez które nie mogłam jej lepiej ocenić.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Shirosama

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 28, 2008, 10:14:23 am »
To była gra hentai i nie myśl że ja sądzę że to było jakieś wspaniałe anime, ale 7/10 to na pewno zasługuje. A kreska to chyba logiczne że powinna wyglądać jak w grze i tak wyglądała.
Jeszcze odnośnie tego to jakaś kontynuacja oav powstaje.

Offline Deedlith_Anthy

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 28, 2008, 10:25:56 am »
To nie tyle kontynuacja, co hm..
Cytuj
Pokazanie alternatywnego życia Haruki po wyjściu ze szpitala....razem z Takayukim. Tak tak, ta oavka pokaże nam, co by było, gdyby Takayuki wybrał Harukę(co powinien imo zrobić, więc cieszy mnie istnienie takiej oavki-dzięki temu ani Mitsuki, ani Haruka nie będą bardziej "oficjalne")

 Obejrzę jak wyjdzie cała i zdam relacje.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Shirosama

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 16, 2008, 01:30:55 pm »
I teraz odnośnie DEATH NOTE bo właśnie obejrzałem to anime.
Najbardziej mi się z tego anime spodobało zakończenie, a poza tym nic takiego świetnego tam nie było. Anime na pewno nie było słabe, a nawet powyżej średniej, ale do świetnego anime go nie zaliczę.
Nie wiem czy widzieliście anime gdzie jest bardziej denerwujący główny bohater tyle że tutaj nie w tym sensie że jakiś ślamazarny tylko że taki cholernie zły.
Przecież oglądając to anime już po kilku odcinkach ( a dokłądniej jak zabił tą Naomi Misora) chciałem żeby ktoś mu wreszcie obciął łeb i żeby wreszcie zdechł, a ciągnęło się to i ciągnęło i dopiero na końcu wreszcie ten śmieć zdechł.
Poza tym fajny pierwszy opening i ending bo potem to beznadziejne, ładna kreska, ciekawe detektywistyczne dochodzenia itp.
Jako wady to chyba trzeba wymienić niedorozwiniętą dziewczynę(tj Misę) która chyba na końcu się zabija. Poza tym sztuczne, głupie i naciągane potęgowanie smutku i dramatyzmu. Pamiętacie siostrą głównego bohatera. Było uwięziona ale nic się jej nie stało i została uratowana a w następnym odcinku od tak sobie była na wózku jakby zwariowała, przecież jak można komuś coś takiego wmawiać nic nie wyjaśniając.
Ta jego koleżanka ze studiów którą wykorzystał i potem chciał zabić też była głupia jak but.
 Oczywiście strasznie głupie ale to były te najsmutniejsze sceny w tym anime oczywiście łącznie z Naomi Misora.
Na pewno nie ma osoby która chciała by żeby ten śmieć przeżył bo przez pewien czas obawiałem się że może tak się stać ale na szczęście nie.

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 19, 2009, 05:22:33 pm »
Wydawnictwo JPF zapowiedziało w swoich planach wydawniczych na 2009 rok wydanie pięciu tomików mangi "Death Note" (pierwszy z tej piątki ukazał się kilka dni temu).
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Hollow

Odp: Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 19, 2009, 05:55:25 pm »
Ciekawe czy wydadzą 13, w którym są wytłumaczone niektóre rzeczy związane z mangą.

Offline Jackal

Odp: Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 25, 2009, 09:29:42 pm »
Lipnie trochę z tym L, tak wszytko obeszło się po prostu coś w stylu: "dobra robota, nara"

 

anything