trawa

Autor Wątek: Uliczny Wojownik  (Przeczytany 3680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mav82

  • Gość
Uliczny Wojownik
« dnia: Wrzesień 12, 2003, 07:27:24 pm »
hello all
niedawno udalo mi sie obejrzec swietne anime "street fighter 2: animated movie", zaczalem wiec grzebac na sieci w poszukiwaniu inych produkcji ze swiata street fighterow, niestety udalo mi sie odnalesc jedynie serie sf2, ktorej pierwsze kilka odcinkow jest wedlug mnie "takie sobie".
obie wymienione przeze mnie produkcje sa oznaczane numerkami 2, stad wniaskuje ze istnieja takze ich poprzednicy, jezeli ktos je (lub inne jak np. "sf zero", "sf alpha") ogladal to czy moglby podzielic sie wrazeniami ??
aha czy ktos zna jakies www, zawierajace spis wszystkich anime (najlepiej z opisami) ze swiata ulicznych wojownikow ?

Offline Yuri

Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2003, 08:38:54 pm »
http://animenfo.com Tam powinieneś znaleźć info o anime :]
Oprócz SF2 widziałem jeszcze Alphe-średnio mi sie podobała :/

grzybek

  • Gość
Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2003, 11:32:55 am »
Witajcie !

 Najlepsza jest i tak Chan-li [ tak to sie pisalo ? ] i jej walka z Vega :)  Wtedy nawet muzyka byla taka klimatyczna ... No i jej majteczki ;P

pozdrawiam
Grzybek

Offline lucass

Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2003, 01:48:31 pm »
Cytat: "Grzybek"
Chan-li [ tak to sie pisalo ? ]

Niezupełnie. Chun-Li.
Ale majteczki faktycznie ładne   :D
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Qraq

Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2003, 02:39:27 pm »
Wedlug mnie Sf2:The Movie to kapa nie z tej ziemii. Myslalem sobie:"o duzo akcji, bijatyki, to lubie:)", a tu takie cos...
Moze to dlatego, ze widzialem wersje zripowana z vhs(z Canal+ :) z polskim dubbingiem, moze pogoda byla zla, moze ja nie jestem normalny... Z reszta, o gustach sie nie dyskutuje.

P.S. A po obejzeniu Fatal Fury:The Movie(jeez, to ckliwe zakonczenie;() jak ognia unikam ekranizacji gier. Brrr.

Offline Alakhai

Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2003, 01:11:08 am »
Cytat: "Qraq"
A po obejzeniu Fatal Fury:The Movie (jeez, to ckliwe zakonczenie;() jak ognia unikam ekranizacji gier. Brrr.

I słusznie... Miałem okazję oglądać takiego potworka pt. "Tekken". Rany, nie wiem, czy można zrobić jeszcze gorszy shit. Brrr.
size=11]Every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
[/size]

Offline DaG

Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2003, 09:10:50 am »
po ekranizacji Tomb Raider.. anime Tekken.. i innych takich.. (BTW zaczynaja zdjecia do filmu GTA:Vice City) czekam tylko na ekranizacje Galaga, Arkanoid, Missile Command, Asteroids i Tetris....

a SF2:AM oraz Sonic:X to jedyne dobre ekranizacje gry jakie do tej pory widzialem.... acha... i nie martw sie Alakhai - Tekken to dno... ale ciesz sie ze nie widziales anime Bomberman:Jetzer - gdzie Bomberbabcia uczy Bomberwnuczka robic bomby........ przy tym Tekken jest calkiem calkiem.....
ominik [DaG] Gorący
----------------------------
If people don't want me,
why did they create me ?

Offline Kriss

Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2005, 12:35:59 pm »
Cytat: "grzybek"
Najlepsza jest i tak Chan-li [ tak to sie pisalo ? ] i jej walka z Vega :)  Wtedy nawet muzyka byla taka klimatyczna ... No i jej majteczki ;P


Generalnie ta walka zawyża ocenę całego filmu ;) . Tylko jak dla mnie to oni nie powinni się lać, tylko miziać, bo to fajna parka. Muzyka he he... "Ultra" KMFDM. Chlopcy powinni byc wdzięczni za umieszczenie ich na soundtracku, bo ja od czasu obejrzenia anime zaczęłam ich sluchać.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Shirosama

Odp: Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:55:51 pm »
Co do Street Fighter.
Warto obejrzeć jedynie Street Fighter II: The Animated Movie. To widziałem na początku w oryginalnej wersji i bardzo mi się spodobało, a na Alphę już nie mogłem patrzeć takie było okropne. Jak ta kreska się pogorszyła. W tym I filmie była taka ładna, dokładnie taka jak lubię.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2009, 06:27:26 am »
I słusznie... Miałem okazję oglądać takiego potworka pt. "Tekken". Rany, nie wiem, czy można zrobić jeszcze gorszy shit. Brrr.
Można. Najbardziej spier... ekranizacją automatowej mordoklepki jest niewątpliwie Samurai Spirits. Gdyby nie postać Nakoruru, która gra tam główne skrzypce, przenigdy bym tego nie obejrzał.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 24, 2009, 06:39:41 am »
Do kaszanek dodam jeszcze Battle Arena Toshinden.
Za to jedną z fajniejszych tego typu produkcji jest Night Warriors: Darkstalkers` Revenge

Najnowszego SF jeszcze nie oglądałem ale mam nadzieję że będzie nadawał się do oglądania.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2009, 06:56:23 am »
Toshinden nawet mi się podobał, ale na pewno wysokich lotów to on nie był. A Darkstalkersów muszę dopiero obejrzeć, ale raczej mi się do tego nie spieszy. O wiele fajniej samemu odpalać 20-ciosowe comba Morrigan, niż tylko oglądać ją na ekranie. No chyba że w anime była Buletta (a.k.a. Baby Bonnie Hood) - wtedy zabieram się za to wczoraj. :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2009, 07:05:22 am »
Chyba nie (tutaj jest sporo screenów jak chcesz zajrzeć http://anisearch.de/index.php?page=anime&id=170)

Ale comba Morrigan wyglądają naprawdę fajnie, no i nie tylko jej.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Uliczny Wojownik
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 24, 2009, 07:09:02 am »
A na plakatach była, buuu. Anyway, dzieki za linka - w sumie kiedyś i tak to obejrzę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything