Autor Wątek: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)  (Przeczytany 16045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2018, 08:10:36 am »
Fakt.
Wciąż sugeruję się nazwą linii, a nie przedziałem czasowym... :wink:

Edit: moje typy, kolejność nieprzypadkowa:
Captain America (Ed Brubaker)
Fantastic Four/FF (Hickman)
Guardians of the Galaxy (Abnett & Lanning)
Thor (JMS) + kontynuacja Gillena
New X-Men (Morrison)
Punisher Marvel Knights
Spiderman Marvel Knights
Punisher (Aaron)
Punisher (Rucka)
Invincible Iron Man (Matt Fraction)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 08:14:35 am wysłana przez Gazza »

Offline -gościu-

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2018, 09:21:49 am »
Wielcy nieobecni w ankiecie:

Spider-Man by Todd McFarlane w omni to tylko 440 stron więc idealnie na jeden opasły tom. Dałbym to tylko jeszcze w oversized bo drobiazgowa kreska zasługuje na to. Wybrałbym to prędzej niż run JMS.

X-men by Claremont and Lee - zgodnie z omniakami i po sprawie.

Ktoś chyba tutaj już wrzucał te propozycje do Marvel Classic + Punisher War Journal. Dla sentymenciarzy TM-Semic byłby to ekstra zestaw, choć osobiście zamiast Spidermana McFarlane, wolałbym tego do scenariuszy Michellinie, bo McFarlane dziś trudno się czyta. No a ten klasyczny Punisher to w ogóle marzenie.

Offline misiokles

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 24, 2018, 09:35:27 am »
Czyli wynika z postów że po roku 2000 (o czym pytają w ankiecie) jest zaledwie kilka komiksów, które warto wydać. Reszta powstała wcześniej :)

Offline Maragast

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:01:42 am »
Ja żyję nadziejami, że przed nowym filmem o Avengers Egmont wyda Infinity Gauntlet.

JanT

  • Gość
Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:10:02 am »
Ja żyję nadziejami, że przed nowym filmem o Avengers Egmont wyda Infinity Gauntlet.
Jest duża szansa  :smile: Zapowiedzieli one-shoty i też nie pojawiło się w przedłużeniu WKKM.
Wiadomo też że Egmont wydaje pod filmy  :smile:

Offline MLeKSk

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 27, 2018, 07:00:15 pm »
Chyba nikt nie pisał, ale osobiście widziałbym jeszcze wznowienie "Marvels" Busieka i Rossa.


Oprócz tego przygarnąłbym jeszcze "Age of Apocalypse" i wszystko co dotyczy Spider-Mana.

Tytułów na które czekam jest sporo więcej, ale część z nich została już wymieniona.







Offline misiokles

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 27, 2018, 10:06:06 pm »
Ale to wciąż komiksy sprzed 2000 roku...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 27, 2018, 10:16:22 pm »
   No to może zamiast wciskać na siłę, że ludzie chcą pozycji z ostatniej dekady od Marvela, dać znać wydawcy, że czytelnicy chcą prawdziwych klasyków? Jestem przekonany (bezpodstawnie, może się mylę), że Pająk McFarlane'a sprzedałby się lepiej niż ten Straczyńskiego.

JanT

  • Gość
Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:31:01 am »
No to może zamiast wciskać na siłę, że ludzie chcą pozycji z ostatniej dekady od Marvela, dać znać wydawcy, że czytelnicy chcą prawdziwych klasyków?
Ilu tych czytelników? Bo gwarantuję ci że znaczna mniejszość (co np dobrze pokazują kolekcje)

Wydawcy tu zaglądają  :smile:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:41:25 am »
  Zaglądają napewno, niektórzy nawet na bieżąco odpowiadają na pytania.

  Raz, że nie możesz mi tego zagwarantować chyba że masz dostęp do jakichś danych o których nie wiemy a jak nie to opierasz się (jak ja) na domysłach wynikających z takich lub innych przesłanek albo wogóle z pobożnych życzeń.
   A dwa nie wiedzieć czemu próbujesz wypaczyć w dziwny sposób moje słowa nie wiedzieć dlaczego. Nie mówiłem o starociach-starociach podałem konkretny przykład. Nie odniosłeś się do niego wcale.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 12:44:26 am wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 28, 2018, 08:31:25 am »
Ja bym do tej listy dodał The Twelve Straczyńskiego albo Scarlet Spider Yosta i Steagmana

JanT

  • Gość
Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 28, 2018, 08:46:23 am »
  Raz, że nie możesz mi tego zagwarantować chyba że masz dostęp do jakichś danych o których nie wiemy a jak nie to opierasz się (jak ja) na domysłach wynikających z takich lub innych przesłanek albo wogóle z pobożnych życzeń.
Widziałem dużo komentarzy na fanpage'ach kolekcji (WKKM, WKKDC, SBM) jak ludzie narzekali na starsze historie. W sklepie gildii starsze tytuły WKKM też zawsze były dużej dostępne. Mucha też nie wydała nic sprzed 2000 i tylko Sex im się nie udał  :smile: No i wystarczy spojrzeć na to co do tej pory dostaliśmy w Klasyce Marvela (i nie tylko bo też np Vertigo).

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 28, 2018, 09:15:44 am »
Ale w dalszym ciągu nie odniosłeś się do tego co napisałem. Widocznie takie są założenia wydawnictwa. A komiksy Muchy zalegają strasznie długo.

JanT

  • Gość
Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 28, 2018, 09:24:25 am »
O to chodzi?
Jestem przekonany (bezpodstawnie, może się mylę), że Pająk McFarlane'a sprzedałby się lepiej niż ten Straczyńskiego.
Z tym tytułem może być jak piszesz.

Ciekaw jestem bardzo jakie kolejne serie dostaniemy z "Klasyki" ale to pewnie nie wcześniej jak w przyszłym roku.

Offline amsterdream

Odp: ANKIETA "Klasyka Marvela" Co byśmy chcieli (2000+)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 28, 2018, 09:38:41 am »
Widziałem dużo komentarzy na fanpage'ach kolekcji (WKKM, WKKDC, SBM) jak ludzie narzekali na starsze historie.

Ludzie głównie narzekają na komiksy z lat 60-tych i 70-tych a nie na te z lat 80-tych i 90-tych.

W sklepie gildii starsze tytuły WKKM też zawsze były dużej dostępne.

Szczególnie Kapitan Brytania, X-Men: Czasy minionej przeszłości, Daredevil: Człowiek nieznający strachu czy Śmierć Supermana które znikały dzień czy dwa po premierze :smile:

Mucha wydała sprzed 2000 roku chociażby Długie Halloween i Mroczne Zwycięstwo i były to ich największe przeboje wydawnicze.

 

anything