trawa

Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe  (Przeczytany 205532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #285 dnia: Maj 28, 2018, 06:21:11 pm »
Atom informuje, że na okładki Artgerma Marvel ma dość wyśrubowane oczekiwania w kwestii zamówień na podstawową wersję jedynki - czyżby jednak nie był to regular?? Szkoda, bo w DC jego prace są w preorderach normalnie dostępne...
Stay tuned!


Edit: jednak warianty. Pytanie tylko z jakim ratio?.....
https://www.previewsworld.com/Article/212867-First-Look-Fantastic-Four-Variants-By-Artgerm
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2018, 06:27:17 pm wysłana przez Gazza »

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #286 dnia: Maj 28, 2018, 07:52:59 pm »
To są non ratio warianty. Poprostu sklep musi spełnić szereg wymagań, aby dostać te wersję. Zapewne jest to jakaś konkretna ilość numeru pierwszego i możliwe, że jakieś procentowe wymagania odnośnie kolejnego, a nawet innych serii.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Lesiok

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #287 dnia: Maj 28, 2018, 10:22:19 pm »
Czyli małe szanse na ich dostępność w Atomie :sad: W sumie to może i dobrze? Człowiek kupi takie dwie i ani się spostrzeże, a tu pół domu wariantami zasypane :biggrin:

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #288 dnia: Maj 29, 2018, 04:45:40 pm »
Człowiek kupi takie dwie i ani się spostrzeże, a tu pół domu wariantami zasypane :biggrin:
Te dwie to pierwszy rzut z dwóch. Lada moment zaprezentowani zostaną Mister Fantastic i Invisible Woman.. :)

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #289 dnia: Maj 29, 2018, 08:53:22 pm »
Lubię Artgerma ale ta okładki są słabe .
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #290 dnia: Maj 29, 2018, 08:58:41 pm »
Rozumiem, że to tylko Twoje zdanie?
Tak czy inaczej - dla odmiany mnie się podobają ale de gustibus non est disputandum...

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #291 dnia: Maj 29, 2018, 09:03:35 pm »
Rozumiem, że to tylko Twoje zdanie?
Tak czy inaczej - dla odmiany mnie się podobają ale de gustibus non est disputandum...


Znam jego twórczość śledzę na bieżąco jego konto na DA i ma wiele lepszych prac.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #292 dnia: Maj 29, 2018, 09:15:10 pm »
Spoko, nie bronię tych okładek, ani o gustach nie dyskutuję, ale wolałbym aby wypowiadając się pamiętać o dodaniu: mnie/w mojej opinii/etc ... Bo bez tego to trochę absurdalnie to brzmi. Lepsze w czym? Od czego? Dla czego? Słabe bo co - lepiej byś narysował?
Mam nadzieję, że rozumiesz...

Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #293 dnia: Maj 31, 2018, 11:00:43 am »
Drugi realistyczny, oby tendencja się utrzymałaBATGIRL #24 VAR ED

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #294 dnia: Maj 31, 2018, 12:59:40 pm »
Świetna okładka! *

Zupełnie nieznane mi nazwisko, a z tego co widzę, kilka okładek bardzo interesujących popełnił. Oj, warto odwiedzać ten temat, dzięki za zamieszczenie tej BGirl, isteklistek.






* -mojem zdaniem, rzecz jasna ;)

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #295 dnia: Maj 31, 2018, 04:48:13 pm »
Spoko, nie bronię tych okładek, ani o gustach nie dyskutuję, ale wolałbym aby wypowiadając się pamiętać o dodaniu: mnie/w mojej opinii/etc ... Bo bez tego to trochę absurdalnie to brzmi. Lepsze w czym? Od czego? Dla czego? Słabe bo co - lepiej byś narysował?
Mam nadzieję, że rozumiesz...


Chodzi mi iz to takie proste pinupy bez żadnej  ekspresji i bogactwa  elementów które zazwyczaj królują  W jego pracach. Takie po prostu bez zaangażowania.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Pan

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #296 dnia: Maj 31, 2018, 05:33:37 pm »
Zobaczcie co za ohydny sklepowy wariant 50 numery Batmana

https://www.yancystcomics.net/batman%20dkr%20iii.htm


Offline OokamiG

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwiec 01, 2018, 01:15:48 pm »
To jest podstawowy wariant?

Offline Kielo

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwiec 01, 2018, 02:22:36 pm »
To jest podstawowy wariant?

Nie, to jest exclusive dla sklepu Yancy St. Comics. $20 za to chca. $25 za wersje z autografem.

Jedna z gorszych okladek jakie widzialem.

Offline OokamiG

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 01, 2018, 02:36:26 pm »
Dzięki Kielo za odpowiedź. Też w oczy rzucił mi się niski poziom okładek. Wygląda jak fanart jakiejś nastolatki.