Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe  (Przeczytany 204163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #720 dnia: Listopad 28, 2018, 12:07:57 am »
Batman i Batgirl świetne.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #721 dnia: Listopad 28, 2018, 07:37:28 am »
Batman świetny. Nieco jak homage z Year One Millera.
Ale, jak dla mnie, Batgirl jest BOSKAAAAA!!!

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #722 dnia: Listopad 28, 2018, 07:39:42 am »
Ironhart rzeczywiście porażka ;/
Batgirl ładna tylko "poucinana" mogli ja lepiej skadrować.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 04, 2018, 10:53:33 am »
Nic specjalnego (chociaż Obi-Wana Rahzzah biorę) ale zaczynają pojawiać się warianty do szumnie zapowiadanego na styczeń Age of Repulic. Tylko te marvelowe kody kreskowe jakoś tak szpetnie pasują, DC robi to subtelniej.Ogólnie to nie wiem czy też to zauważyliście ale coraz później pojawiają się wariantowe prace do każdego preorderu.


Offline Kielo

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 04, 2018, 08:20:31 pm »
@UP - Age of Republic zaczyna sie jutro (05/12) wraz z pierwszym zeszytem serii Qui-Gon Jinn. Za tydzien Darth Maul a w styczniu Obi Wan. Okladki faktycznie srednie, jedyne, ktore mi sie podobaja to Iain McCaig design variants.

Ogolnie okladki Star Wars ostatnio to nic specjalnego. Czekam jedynie na wariant Dell'Otto do Darth Vader #25.

A z troche innej beczki to sklep Sad Lemon Comics doczekal sie pierwszego exclusiva od Skottie Younga
Dodruk Middlewest #1 w wersji virgin do nabycia jutro w sad lemon i w 7 ate 9 od 22:00 polskiego czasu cena £15.50 lub CGC 9.8 £69.95. W obiegu bedzie 500 sztuk. Dziekuje za uwage.



Offline Damballa

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #725 dnia: Grudzień 04, 2018, 09:32:17 pm »
Świetny ten Middlewest #1, ale niestety nie moja cena

Offline mibartek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #726 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:09:03 am »
Świetny ten Middlewest #1, ale niestety nie moja cena


jak nie chcesz koniecznie wersji Virgin to w Atomie jest za 15,99 ten variant :wink:



Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #727 dnia: Grudzień 05, 2018, 12:24:15 pm »
@UP - Age of Republic zaczyna sie jutro (05/12)
Tak, nie dodałem w swoim poście, że o styczniowy rzut mi chodzi.

Ogolnie okladki Star Wars ostatnio to nic specjalnego. Czekam jedynie na wariant Dell'Otto do Darth Vader #25.
Ten wariant faktycznie jest spoko. Niestety nie do zamówienia u nas...

Offline Damballa

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #728 dnia: Grudzień 05, 2018, 02:20:47 pm »

jak nie chcesz koniecznie wersji Virgin to w Atomie jest za 15,99 ten variant :wink: 


O, dzięki, zaraz wrzucam do koszyka :-)

Offline Kielo

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #729 dnia: Grudzień 05, 2018, 08:57:22 pm »
Kolejny exclusive, tym razem dla sklepu Scott's Collectables. Lucio Parrillo stworzyk okladke do pierwszego numeru serii Conan the Barbarian. Do nabycia od niedzieli w cenie £31.95 za zestaw trade i virgin lub £11.95 za sam trade dress.

 

Offline nesumi

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #730 dnia: Grudzień 05, 2018, 10:01:54 pm »
Słabe to, bo układ ciała sugeruje, że Conan wykonuje cięcie mieczem w stronę gada. Ale z kolei jako że wąż już przecięty  i krew ciągnie się za ostrzem, należało by rozumieć, że już wyprowadził zamach od lewej ku prawej.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #731 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:41:09 am »
Fakt, często warsztat nie idzie w parze z podstawami fizjonomii i praw fizyki niestety.
W starej serii Savage Sword of Conan (wydawanej obecnie w ramach kolekcji Hatchette) jest masa kapitalnych grafik okładkowych na których z reguły bohater dierży topór (miecze jakoś się udają) w jakiejś pokracznej pozie - jakby lusterko trzymał albo packę na muchy, a nie potężną broń. Mam czasami wrażenie jakby te toporki i inne dorysowywał jakiś asystent w "postprodukcji"... :)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #732 dnia: Grudzień 06, 2018, 12:56:11 pm »
A propos fizjonomii  :lol: ....
MARTIAN MANHUNTER #2 (OF 12) VAR ED Joshua Middleton:



GREEN LANTERN #3 VAR ED Jae Lee:

Offline nesumi

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #733 dnia: Grudzień 06, 2018, 01:29:14 pm »
Fakt, często warsztat nie idzie w parze z podstawami fizjonomii i praw fizyki niestety.
W starej serii Savage Sword of Conan (wydawanej obecnie w ramach kolekcji Hatchette) jest masa kapitalnych grafik okładkowych na których z reguły bohater dierży topór (miecze jakoś się udają) w jakiejś pokracznej pozie - jakby lusterko trzymał albo packę na muchy, a nie potężną broń. Mam czasami wrażenie jakby te toporki i inne dorysowywał jakiś asystent w "postprodukcji"... :smile:


Ja myślę, że często rysownicy w ogóle nie mają pojęcia jak się danym narzędziem posługiwać i jak się toto nazywa, vide dyskusja w wątku o Solo Ocaleni z chaosu studia Laine, gdzie nie wiadomo do końca czy chodzi o szpadę, rapier czy inny miecz.

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #734 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:29:11 pm »
Moze ten miecz dolozony potem w kompie co teraz normalne i potem mamy 12 variantow tej samej okladki  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?