trawa

Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe  (Przeczytany 208426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #825 dnia: Styczeń 27, 2019, 01:59:56 pm »
Bill co ty tu odpieprzyles zolto zielony Bat?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Bartek Gawron

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #826 dnia: Styczeń 27, 2019, 02:41:08 pm »
To nie zaden zolto zielony Bat, ale normalny Bat granatowy oswietlony żółtym światłem ulicznej lampy sodowej.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #827 dnia: Styczeń 27, 2019, 04:31:29 pm »
To nie zaden zolto zielony Bat, ale normalny Bat granatowy oswietlony żółtym światłem ulicznej lampy sodowej.


Wiem jednak wyglada to dziwnie.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Bartek Gawron

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #828 dnia: Styczeń 27, 2019, 06:06:23 pm »
Ale przecież Sienkiewicz zwykle jest dziwny. Ale to jest właśnie to, czego poszukuje w i czego oczekuje się od ogolnie rozumianej sztuki. Bo niedziwne rzeczy i zjawiska, przynajmniej w swym niedziwnym wymiarze, są powszechne, jestesmy nimi otoczeni i do nich przywykliśmy, i dlatego są nieinteresujące.

Lecz sztuką najwieksza jest znajdować dziwność w rzeczach pozornie - przynajmniej intuicyjnie rzecz biorąc - ze swej istoty niedziwnych. W pewnym sensie mamy do czynienia z czymś takim tutaj: wyglada dziwnie, choć tak naprawde powinno być normalne, przynajmniej dla osob przywykłych do absurdu, jakim jest sama postać Batmana. Niemniej Sienkiewiczowi udało się tutaj ten absurd uwypuklić, między innymi za sprawą użytego światła, na tyle mocno, że nawet osobom obcującym na co dzień z batowym absurdem i w ten sposob do niego przywykłych, przedstawienie to jawi się jako dziwne.

I o to własnie chodzi.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline gobender

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #829 dnia: Styczeń 27, 2019, 06:31:04 pm »
... jakkolwiek bardzo wątpię by kierował się takim uzasadnieniem. Obstawiam bardziej decyzję na płaszczyźnie czysto estetycznej. Udana moim zdaniem, choć trochę razi mnie ta czerń kreski na tym ładnym malarskim tle.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #830 dnia: Styczeń 28, 2019, 10:58:40 am »
Nie wiem jakie kwasy bierze Bill, ale z całym szacunkiem dla entuzajstów - mnie się ten Bats nie podoba. Deformacja twarzy (oczy zupełnie bez symetrii), ramiona też jakieś takie dziwnie okrągłe jakby wybite ze stawów, nie, nie, nie...
Tak jak niektóre jego prace mają coś (dla mnie) fajnego w sobie tak ta nie podchodzi mi zupełnie. Zbyt groteskowa. Jak niektóre jazdy Bisleya.

Offline jeanvanhamme

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #831 dnia: Styczeń 28, 2019, 02:16:35 pm »
Tak, to nie jest piękny cover i rzadko w ogóle kupuję Sienkiewicza, ale ten jednak ma coś w sobie.

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #832 dnia: Styczeń 28, 2019, 09:34:42 pm »
Bisley wyrazniej maluje niz Senkiewicz  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #833 dnia: Styczeń 29, 2019, 08:53:20 pm »
Wonder Woman #65 by Artgerm


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline amsterdream

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #834 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:39:11 pm »
Ale fotoszopowy plastik.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #835 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:54:23 pm »
No ja już odczuwam przesyt, od pewnego czasu wszystkie okładki wylizane, wygładzone.... i  przez to nijakie, jak spod sztancy : ładna pani, ładne kolorki, będzie gites, ludzie kupią.
To już ten Sienkiewicz , który wzbudził tu kontrowersje, jest o niebo lepszy.

Tak przy okazji, ten Batman kojarzy mi się z "Narodzinami Demona", nie wiem, może przez użytą paletę  ;-)

Offline amsterdream

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #836 dnia: Styczeń 29, 2019, 10:18:39 pm »
Już nie mogę patrzeć na te prace Artgerma. Najgorsze, że on ma jeden szablon twarzy i nieważne czy rysuje Wonder Woman, Supergirl, HQ czy jeszcze tam kogoś innego to zawsze twarz wygląda prawie tak samo.

Offline Leyek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #837 dnia: Styczeń 29, 2019, 10:32:02 pm »
Już nie mogę patrzeć na te prace Artgerma. Najgorsze, że on ma jeden szablon twarzy i nieważne czy rysuje Wonder Woman, Supergirl, HQ czy jeszcze tam kogoś innego to zawsze twarz wygląda prawie tak samo.


Artgerm i Mattina to mój "ulubiony" duet z tego wątku. Jeszcze jacyś azjatyccy (przynajmniej sądząc po nazwiskach) ich naśladowcy-photoshopowcy. To już te samoloty wklejane przez LDisneylanda są lepsze:) a najlepszy wariant ostatnio tu wklejany to ten nawiązujący do Sin City też z postu z samolotami.

Offline gobender

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #838 dnia: Styczeń 30, 2019, 06:30:01 am »
Głowa ma kompletnie skopana proporcję  i tu (tu bardziej) i w tej, którą zlinkował isteklistek.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #839 dnia: Styczeń 30, 2019, 06:54:35 am »
Wiem, że to słowo przeciwko słowu tylko - ale ja nie widzę tu żadnych skopanych proporcji. Oczywiście rozumiem, że komuś coś może się nie podobać - nie mam z tym problemu, ale jako rysownik amator stwierdzam, że z proporcjami Artgerm nie ma problemów.