Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 88863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amer

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 21, 2018, 05:46:56 pm »
Nie zajmowałem się do tej pory sprawą opłaconych, a wciąż niewydanych, komiksów. No i tak się zacząłem teraz zastanawiać: do kiedy mam czas, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy? W moim przypadku chodzi tylko o drugi tom "RR", za który zapłaciłem przez oficjalną stronę wydawnictwa bodaj w lipcu. Żeby się jeszcze nie okazało, że po pewnym czasie pieniądze przepadają jako "datek", "prezent", licho wie co.

Offline clandestino

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 21, 2018, 06:03:22 pm »
10 lat. Pieniądze nie przepadną. Nie wiem tylko, czy Fanta się deklarowała, do kiedy będzie 2-gi tom RR. Dla bezpieczeństwa najpierw wzywasz do spełnienia świadczenia, potem do zapłaty, potem pozywasz.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 21, 2018, 06:43:39 pm »
Wracam z pracy i stwierdziłem że zajrzę na moment na forum I co widze (w sumie to czytam) że się podniecacie nie mowiac juz o innych rzeczach tym co podobno napisala pani Urbańska. Pozwole sobie was zatem uświadomić że sposób w jaki są formułowane wypowiedzi nad którymi się tak rzowodzicie (I chyba nie tylko to) odpowiada wypowiedziom jakich używał i używa pewnie nadal Max. I z tą wiedzą pozostawia was w tym wątku, abyście dalej mogli dyskutować (i nie tylko).

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 21, 2018, 06:53:05 pm »
O, no i jakiś obrońca się znalazł!  :badgrin:  Zadzwoń sobie na infolinię jakiegoś sklepu, albo przejdź się i zobaczy jak Ci będą odpowiadać, wtedy może zrozumiesz jak to powinno wyglądać. Do tego dochodzi fakt, że odpowiedzi odpowiedziami, ale sklep nie chce oddać pieniędzy człowiekowi, więc ma pełne prawo być zdenerwowanym, w przeciwieństwie do sklepu.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 21, 2018, 07:18:46 pm »
Do twojej informacji, sam walczę o zwrot kasy za dwa komiksy, więc nawet nie mam ich zamiaru bronić. Tylko na obecną chwilę swoją dyskusją równacie się poziomem do dialogi jaki prowadzi z wami Max.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 21, 2018, 07:41:03 pm »
   Z całym szacunkiem, ale bzdury teraz piszesz. Z wyjątkiem Feldkurata, który chyba chciał błysnąć jako król komedii i największy kogut w kurniku a wyszło tak, że szkoda komentować, reszta komentarzy trzyma się jako tako poziomu. Natomiast wypowiedź tej kobiety jest (o ile to ona pisała a nie ten człowieczek) skandaliczna. Ogólnie rzecz biorąc całe to pseudo-wydawnictwo to jeden wielki skandal i nie widzę powodu, żeby o tym nie pisać, zwłaszcza jeżeli przeczyta to choć jedna osoba, która poczuje się ostrzeżona przed jakimikolwiek konszachtami z WF. Coś strasznie dużo tu cenzorów na forum a zwłaszcza takich co to usta frazesów mają pełne o wolności artystycznej, ale tylko w jedną stronę (nie do Ciebie ten zarzut).

Offline clandestino

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 21, 2018, 10:55:53 pm »
Tak z ciekawości, wywalczył ktoś zwrot kasy na drodze sądowej?

Ja od fanty nic nie kupiłem, ale w zeszłym roku oszukano mnie przez allegro na kwotę 120 zł, sprzedając mi podrobioną kolekcjonerska kartę (do gry w MTG). Próbowałem się ze sprzedawcą grzecznie dogadać, olał mnie, zadziałałem, i w zeszłym tygodniu wszystko od niego ładnie ściągnął komornik.

Jedni nazwą to pieniactwem, wygłupami, bo przecież to niewielka kwota - ale mnie po prostu denerwują oszustwa i cwaniactwo.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 21, 2018, 10:59:30 pm »
To zazdroszczę. Mnie 3 lata temu przekrecono na prawie 3000 bo dostałem karton z ceglami i od roku jakoś nie dostaje żadnych informacji co się dzieje ze sprawą. Zgłaszalem na policję. Ty jakoś inaczej dzialales?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2018, 11:09:40 pm wysłana przez Szekak »

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 03, 2018, 03:01:39 pm »





Ależ oni są uroczy! Chyba odpowiem na ich błagania i skomplenia o wsparcie i wspomogę tych biednych ludzi wpłacając 2zł.  :lol:

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 03, 2018, 03:07:05 pm »
Mi w święta pod komentarzem coś o "starej" napisali  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 03, 2018, 03:11:18 pm »
Lepiej być cebulacką ciotą* niż pośmiewiskiem internetów z długiem na kilkadziesiąt tysięcy.

* czyżby brak tolerancji również zaliczał się do przymiotów tego czarownego dżentelmena?

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 03, 2018, 03:16:20 pm »
Ja chciałem wpłacić 50 pln jako zapłatę za ciągły dostęp do rozrywki.
Napisałem nawet maila w tej sprawie. Takiego fachowego, pod imieniem i nazwiskiem...

Ale ewidentnie mają wysokie standardy moralne i nie przyjmują pieniędzy, które w ich odczuciu pochodzą z homoseksualnego nierządu.
Szkoda...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:33:22 pm »
Może wartoby zatem do licenjodawcy uderzyć z tym. Pewnie mają jakieś klauzuje, które pozwolą zerwać umowę z licencjobiorcą który zachowuje się tak skandalicznie (plus oczywiscie nakreślenie całej sytuacji poza tym) . Bądź, co bądź umieszcza swoje logo na tych komiksach.

A tym powyżej, to przekroczyli juz wszelkie granice.


Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:59:51 pm »
Nie ma szans żeby oni mieli licencję na cokolwiek, może co najwyżej Moore'a, to że cośtam gadali można włożyć między bajki.

Niemniej sam fakt, że cośtam napisali zablokuje temat choćby takiego "Providence" na dłuższy czas. Można by podpytać Planetę Komiksu, a może Studio Lain czy nie chcieliby tego wydać.

Offline Nick Jackolson

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 04, 2018, 06:17:26 am »
Oooo jestem na screenie. I to w sumie w charakterze obrońcy :) Awesome. Tak poważnie to Janek znowu przesadził z alkoholem :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2018, 06:47:39 am wysłana przez Nick Jackolson »