trawa

Autor Wątek: Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)  (Przeczytany 229724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mirit

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 04, 2004, 03:48:14 pm »
Sorkas, ze nie na temat, ale gdzie mozna kupic te figsy w Polsce ?? ( najlepiej Aukcje, czy sklepy www, na terenie polski :) ).

Bylem na Alegro ale nie ma tam nic czego bym szukał ( np tego kolesia, wyzej na czarno-bialym szkicu etc ).

Pozdrawiam
t is our shared sense of honour and commonality of cause that unites us and will gives us the power to defeat our enemies.

Offline Mythos

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 04, 2004, 03:56:35 pm »
Cytat: "Mirit"
Sorkas, ze nie na temat, ale gdzie mozna kupic te figsy w Polsce ?? ( najlepiej Aukcje, czy sklepy www, na terenie polski :) ).

Bylem na Alegro ale nie ma tam nic czego bym szukał ( np tego kolesia, wyzej na czarno-bialym szkicu etc ).

Pozdrawiam


Witam - dysponujemy sklepem internetowym - www.mythos.pl lub www.confrontation.pl W Katowicach mozesz tez skontaktowac sie z bigjureczek@o2.pl - pomze w znalezieniu modeli.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 04, 2004, 04:00:04 pm »
Koleś na szkicu jako figurka nie istnieje bo jest to projekt fana - ale są bardzo podobne figurki w armii Gryfów - najłatwiej kupić figurki poprzez sklep Mythosa - www.mythos.pl - ale warto też sprawdzić umieszczony poniżej tego tematu topik z listą sklepów - na Allegro czasem pojawiają się figsy do Konfry ale teraz faktycznie jest ich coraz mniej.

Offline Maru1

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 05, 2004, 10:34:38 pm »
Siema to mój 1 post tutaj (jakoś wcześniej nie miałem czasu .....)
ale zaciekawilo mnie jedno jest tu kilka linków do figurek ale na mój gust brakuje jednego linka do gościa, który robi takie cuda z konfrontacją, że panowie z Rakhama to sie chowaja (z WH i WH 40 też)

TAKI MAŁY LINK NA JEGO STRONE - POLECAM GALERIĘ NR 5 (a zwłaszcza jej 2 część - ta archiwalna - na samym dole jest tam do niej link

http://www.miniaturespace.net/

i taki tam mały sampelek jego wyczynów :)



i mój ulubiony (jak narazie :) figs z tak zwanym "źródlem oświetlenia"
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline Jon

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 05, 2004, 11:07:21 pm »
Dzięki ci Maru1 :) - KOLEŚ JEST GENIALNY!!!!!!! Obejrzyjcie galerię z 2003 roku - banda Gryfów utrzymana jak pisze autor w stylu Sleepy Hollow jest powalająca!!!

Bedę z przyjemnością obserwował nowe prace tego pana:)

Offline Maru1

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 06, 2004, 12:50:35 am »
cuż obejrzyj w takim razie Ziarena w tejże samej galerji - taki  czerwony :) i Tanith the Young Wolf z tymi efektami od lawy  :o oraz wichuntera z efektem swietlnym - nie podioł bym sie pomalowania tak   :o  (zreszta lwicy tesz malować niechce - to 2 tygodnie z życorysu - tak lekko liczac zeby wygladała super - to samo champ do Alahanu na koniu i w zbroji ....)
A tak z innej manki znacieta strone ?? :
http://thewarp.net/war/believers/index.htm
i konkurs "Chick Challenge" - jesli nie to popatżcie sobie :) - zwłaszcza na laureatów poszczegulnych kategoriach  :hmm:
poza tym sa ta tyszartykuły o tym jak malowac (na poprzedniej stronie Jasona Richardsa - też sa takiewskazuwki i artykówy

to powyżej jest jedna z laureatek w kategorji Fantazy na rok 2003 - Chick Challenge IV
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline Vallarr

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 06, 2004, 11:48:11 am »
<wow>  :o  dobre ;) ciekawe , za ile tysiecy lat ja sie naucze tak malowac i konwertowac ??:)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 06, 2004, 12:29:07 pm »
Z pokazanych tu modeli tylko Master of Carnage jest na wysokim poziomie, reszta jak dla mnie to ładny standart artystyczny(to czysta krytyka a nie zarozumialstwo - po prostu napatrzyłem się już na cool mini artystycznie pomalowanych modeli) - szkoda, że nie dałeś taj bandy Gryfów bo nie dość, że ładnie pomalowana to bardzo klimatyczna(kiedyś sam proponowałem Pietruchowi co by sobie zrobił takową - łowcy czarownic :twisted: )
Jeśli pokazana tu Shanys to laureatką w kategorii Fantasy na rok 2003 - Chick Challenge IV, to chyba tam wystartuję :P - sorki ale po prostu mi się nie podoba to pomalowanie.
Szkoda, że nie udało mi się namierzyć modeli Rackhama gdzie metal pomalowany jest techniką chromu - jak narazie najlepiej wykonane modele z tej półki należą do Arjay - pech chciał, że do Konfry modele wychodzą mu co najwyżej ślicznie a te, które robi do Dark Age'a są po prostu boskie.
dla przykładu Lwi Kawalerzysta

i Dragyri z Dark Age


Acha, jak ktoś by chciał pooglądać inne prace tego Pana - http://www.arjayslotd.com/galleries.html

Offline Przemas(MalleusMA)

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 08, 2004, 11:14:53 am »
oki, a oto kilku moich faworytow z CMON i nie tylko. czesc fotek pozwolilem sobie przeniesc na swoje serwer - niestety jeszce nie doszedlem jak podpinac foty bezposrednio z CMON (z fotami zamieszczonymi na prywatnych stronach nie ma problemu).







sorki za wystawienie od razu takiej ilosci zdjec, ale sadze, ze sa tego warte.

Pozdrawiam
Przemas
url]http://www.maxmini.pl/[/url]

Offline BeRsErK

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 08, 2004, 02:56:17 pm »
Ezalyth jest fajniutka :D chyba widziałem też Mahala tego Pana - fajne przejścia na sukni. Tylko kolor jej skóry jakoś mi nie pasi - wolał bym zamiast szarego może przejście z fioletu albo niebieskiego, fajniej to by wtedy współgrało z kolorem ust i powiek.
Super patent na "ruskie złoto", które o wiele bardziej pasuje do tej figurki niż normalne.

Offline Przemas(MalleusMA)

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:26:56 pm »
Kolejna porcja cacuszek z CMON:






Pozdrawiam
Przemas
url]http://www.maxmini.pl/[/url]

Offline Aiuto

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 22, 2004, 08:25:35 pm »
Witam ! ja mam takie pytanie odnosnie tego Gryfa z rysunku Fana-czy jakby sie torto ulepilo ,to mozna go wystawic (z taka bronia ) ?
POzdrawiam

Offline BeRsErK

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 22, 2004, 09:32:06 pm »
Wystawić możesz, to tak jak byś proxował - nie możesz jednak zmieniać statystyk jednostki, pod którą ją podłączysz ;)

Offline Mythos

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 05, 2004, 09:52:55 pm »
A teraz cos naszych polskich artystów:)

url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Galeria Konfrontacji - czyli lizanie lizaka przez szybę:)
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 05, 2004, 11:12:33 pm »
Och my God - kto, co, jak :o  :o  :o