trawa

Autor Wątek: Spider-Man "Clone Saga"  (Przeczytany 2903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline Prometeusz

Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2018, 12:09:35 pm »
Pytanie - czy TM-Semic coś ucięło kiedy wydawało Sagę? Jeżeli tak, to odpowiedź brzmi tak. Jeśli dostałem już w latach 90' kompletną historię to nie czuje potrzeby kolejnego wydania. Tak jak pisałem w temacie Spider-Mana - chętnie bym sobie kupił taki całościowy pakiet TM-Semic wznowiony w tomach, przez wzgląd na sentyment (razem z listami do Arka Wróblewskiego) ale już kolejne wznowienia takich nierównych historii jak Saga Klonów średnio mnie interesują. Nawet "Narodzin Venoma" z WKKM nie kupiłem.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2018, 12:12:04 pm »
Pytanie - czy TM-Semic coś ucięło kiedy wydawało Sagę? Jeżeli tak, to odpowiedź brzmi tak. Jeśli dostałem już w latach 90' kompletną historię to nie czuje potrzeby kolejnego wydania. Tak jak pisałem w temacie Spider-Mana - chętnie bym sobie kupił taki całościowy pakiet TM-Semic wznowiony w tomach, przez wzgląd na sentyment (razem z listami do Arka Wróblewskiego) ale już kolejne wznowienia takich nierównych historii jak Saga Klonów średnio mnie interesują. Nawet "Narodzin Venoma" z WKKM nie kupiłem.

Nie dostaliśmy całości. Semic nie dokończył tej historii, w małym fragmencie wydał też "Stracone lata" (początek runu).

Offline LucasCorso

Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2018, 12:13:06 pm »
Pytanie - czy TM-Semic coś ucięło kiedy wydawało Sagę?


Jest na to prosty test by sprawdzić: Kto był klonem?

Jeśli na podstawie TM Semiców odpowiesz dobrze, to nie ucięło. Jeśli źle, to ucięło...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Prometeusz

Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2018, 12:17:38 pm »
Lucas, quizy powinieneś na festiwalach układać, za konkrety banknot oczywiście :smile:

W takim razie jestem na TAK.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2018, 12:37:08 pm »
A gdzie odpowiedzi "Tak ale od miejsca gdzie skończył TM-Semic", "Tak jak Marvel NOW a najlepiej czarno białe"
 :biggrin:

Jak nie ma odpowiedzi w stylu "mam to w dupce" to te osoby będą głosować na "nie"  :smile:

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2018, 12:41:10 pm »


Jak nie ma odpowiedzi w stylu "mam to w dupce" to te osoby będą głosować na "nie"  :smile:

Słuszna uwaga :smile: Nowa opcja dodana :wink:


JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2018, 12:54:10 pm »
Anionorodnik kiedyś pisał że fajnie by było jakby Egmont wydawał składaki pająka z lat 80/90 w "klasyce" tak po kilkanaście zeszytów na tom. To byłoby coś  :smile: Anion forsuj tam ten projekt  :smile:

Offline sum41

Odp: Spider-Man "Clone Saga"
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2018, 03:02:52 pm »
TM Semic bardzo dużo nie wydał - ale mam wszystko w komplecie w zeszytówkach ;]
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?