Autor Wątek: Alan Moore  (Przeczytany 184195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Alan Moore
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 11, 2003, 01:45:39 pm »
jakie studia filmowe? przeciez joel silver popiera ten projekt wachowskich, a joel silver to warner bros  :P

Offline Błendny Komboj

Alan Moore
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 11, 2003, 03:56:04 pm »
Cytat: "freshmaker"
egmont pewnie podzieli komiks na 10 czesci i bedzie go wydawal przez 2 lata

To czarno-biały komiks, więc prawdopodobnie podzieli na 3 części po około 200 stron (objętość Sin City).
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline hypercube

Alan Moore
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 12, 2003, 11:33:47 am »
From Hell - po mojemu najlepszy komix wujka Alana. Chyba najlepiej się sprawdza w taki "mrocznych" komixach (V jak Vendetta się kłania).
LXG (co za kretyn wymyślił ten skrut ?  :x  ) - fajne, ale zaczekałem na top 10 i nie nie będe żałować...
Wstyd mi się przyznać ale już ostatnio mnie trochę mdli od tego Moore'a. Oczywiście - "liga..." "V jak Vendetta", "From Hell", "top 10", "Strażnicy" to bardzo dobre komixy, ale przecież jest tyle dobrych scenarzystów w polsce a oni się uwzieli tylko na Alana... No ale takie są prawa rynku - co się sprzedaje to się wydaje :) A nowy autor - nowe ryzyko.
Dobra, starczy tego pitolenia - wracam do "Wathmena" :) :) :)

 :wink:
eszcze wymyślę co tu wpisać :)

Offline Błendny Komboj

Alan Moore
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 12, 2003, 04:16:36 pm »
Cytat: "hypercube"
przecież jest tyle dobrych scenarzystów w polsce a oni się uwzieli tylko na Alana...  :wink:

To chyba dobrze, że wreszcie się uwzięli, bo mamy duże zaległości w temacie Alan.
Mnie mdliło w zeszłym roku, kiedy się uwzięli na Jodorovsky'ego.

A z ciekawości spytam o tych "dobrych scenarzystów" w Polsce. Kogo masz na myśli?
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline hypercube

Alan Moore
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 12, 2003, 04:28:12 pm »
Sorry, to był mały chohlik (tak to się pisze?). Chodziło mi o scenarzystów na świecie :roll:

A z tym Jodorovskim to racja, to nie tylko mdliło, ale i jush się zbierało na wymioty. A różnica miedzy Jodorovskim a Moore'm jest taka, że temu pierwszemu (za)często nie wychodzi, a temu drugiemu wręcz przeciwnie :)
Postęp jest, ale mały.
Może by tak jakąś rewolucje zrobić ? :) Ale do tego trzeba mieć odwagę (i czytelników...)
eszcze wymyślę co tu wpisać :)

Offline misio141

Alan Moore
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 04, 2005, 07:42:10 pm »
czy wie ktoś czy jest jakaś seria z Greyshirtem, czy wujaszek Alan stworzył go tylko do jednego oneshota pt. "Amnezja"
Ass, gass and grass - nobody rides for free

N.N.

  • Gość
Alan Moore
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 04, 2005, 07:52:21 pm »
Cytat: "misio141"
czy wie ktoś czy jest jakaś seria z Greyshirtem, czy wujaszek Alan stworzył go tylko do jednego oneshota pt. "Amnezja"

Zeszytowa seria "Tomorrow Stories" -ukazało się ich 12 - każdy zeszyt zawierał trzy różne historyjki, we wszystkich dwunastu były historyjki z Greyshirtem.

Offline Wojtpil

Alan Moore
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 11, 2005, 07:58:05 pm »
Za dużo?? Od ponad roku już nic nie ma Alana..
Ostatnio kupiłem LXG 2 w sierpniu zeszłego roku. Więc dosyć dawno.
Chyba już się opatrzył  :(
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline kingquest

Alan Moore
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 11, 2005, 08:19:22 pm »
Podobno (plotki) From Hell ma być niedługo w serii mistrzów komiksu.
A na Swamp Thinga czy Promethea nie mamy raczej co liczyć  w naszym kraju.

Offline freshmaker

Alan Moore
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 11, 2005, 08:31:36 pm »
dobrze by bylo. nowa forma mk usprawiedliwia wydanie tego albumu w jednym tomie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Julek_

Alan Moore
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 13, 2005, 01:00:34 pm »
po cenie rozsądnej, czy nierozsadnej?
i na forach znowu się zacznie ... że drogo, że żle, że nie ma złotych okuć
 :?

to już lepiej niech nie wydają  8)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Alan Moore
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 12, 2006, 08:34:36 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "misio141"
czy wie ktoś czy jest jakaś seria z Greyshirtem, czy wujaszek Alan stworzył go tylko do jednego oneshota pt. "Amnezja"

Zeszytowa seria "Tomorrow Stories" -ukazało się ich 12 - każdy zeszyt zawierał trzy różne historyjki, we wszystkich dwunastu były historyjki z Greyshirtem.


Bardzo mi się podoba ta "Amnezja" z 38 numeru "Świata Komiksu". Świetnie skonstruowana, nie podejrzewałem też Moore'a o takie poczucie (czarnego) humoru.
Byłoby wspaniale, gdyby ukazało się w Polsce zbiorcze wydanie przygód Greyshirta. Byłoby jeszcze wspanialej, gdyby reszta historii prezentowała taki poziom jak "Amnezja".

Offline reston

Alan Moore
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 12, 2006, 10:20:10 pm »
Byłoby świetnie, gdyby ukazywało się jak najwięcej rzeczy Moora. Co prawda duża część jego sztandarowych dzieł już się u nas ukazała, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Swoją drogą... ciekawe, czemu Top 10 sprzedawał się źle, bo chyba tak musiało być, skoro Egmont "wstrzymał" wydawanie tej serii.

Offline nayroth

Alan Moore
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 13, 2006, 10:42:38 am »
Nie wiem czy jak najwięcej rzeczy Moora  to taki dobry pomysł.
Swamp Thing na przykład może i jest fajną historią, ale rysunek to zwykły crap. Z kolei ten cały Supreme, to chyba jakas parodia jest i nie wiem czy większości czytelników taki humor by odpowiadał, jako że humorystyczne Top 10 jakoś im nie podeszło.
A jak komuś mało Moora, to polecam Żywe trupy :D

Offline tyler_durden

Alan Moore
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 13, 2006, 01:41:25 pm »
a co ma Moore wspólnego z "Żywymi trupami"?
o not talk about fight club

 

anything