trawa

Autor Wątek: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)  (Przeczytany 62709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 19, 2018, 08:01:42 pm »
Antari: "Ani słowa o większej ilości Rebirth"
 
Ale po co? Przecież w tej chwili publikowanych jest bodajże piętnaście regularnych serii. To naprawdę sporo. Lepiej niech nie przedobrzają; zwłaszcza że na DC świat się nie kończy i są też produkcje innych wydawców.

Offline MLeKSk

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 19, 2018, 08:05:57 pm »
Usagiego też bym przygarnął, ale na twardo. Osobiście wolałbym większy format. I wydanie 3 w 1 będzie chyba dla nas ekskluzywne, bo z tego co patrzyłem, to Dark Horse zaczął tak wydawać dopiero od tomu ósmego.


Superhero już mi się przejadło, aktualnie pozbywam się kolekcji. Za pierwszym razem czyta się dobrze, ale jak za drugim nie podchodzi, to cóż, trzeba sprzedać. Do grobu tego nie wezmę :-P No i wydawanie autorami, luki w historiach, itp. nie pomagają w decyzji o kupnie :/

Offline -gościu-

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 19, 2018, 08:11:53 pm »
A o Image coś było?

Offline radef

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 19, 2018, 08:17:02 pm »
A teraz kojarzę - w którymś momencie TK mówił coś o Rebith/Marvel Now, że jest dużo fajnych serii, ale patrząc na obecną sytuację rynkową (kolekcję, grubasy itp.) raczej w najbliższym czasie nie będą zwiększać ich ilości.Odnośnie Old DC, wydaje mi się, że TK stwierdził coś w stylu "może kiedyś będzie więcej". W tym roku więcej Vertigo, więc z Old DC nie mogą szaleć.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Marvelek

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 19, 2018, 08:18:52 pm »
nie wiadomo co dalej z Daredevilem, czy Punisherem  :doubt:


W zasadzie jedyną zagadką jest Punisher. DD dobrze się sprzedaje, więc wątpię, by z tego rezygnowali ot tak.

Offline radef

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #275 dnia: Maj 19, 2018, 08:24:30 pm »
Jeszcze mi się przypomniało. Brak wznowień "Szninkla" i innych dawno niewznawianych komiksów Rosińskiego wynika z problemów licencyjnych. Gdy zostaną rozwiązane to komiksy zostaną wydane ponownie. Jest szansa na "Szninkla" w kolorze.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline wonaps

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #276 dnia: Maj 19, 2018, 08:25:57 pm »

W zasadzie jedyną zagadką jest Punisher. DD dobrze się sprzedaje, więc wątpię, by z tego rezygnowali ot tak.
Punisher też bywał w topach kilku księgarni z tego co widziałem;)

Offline -gościu-

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #277 dnia: Maj 19, 2018, 08:27:47 pm »

W zasadzie jedyną zagadką jest Punisher. DD dobrze się sprzedaje, więc wątpię, by z tego rezygnowali ot tak.

Punisher chyba też? Pierwszy tom szybko się wyprzedał, inne o ile dobrze kojarzę, pojawiają się na liście najlepiej sprzedających się komiksów, choćby w Gildii. Ale fajnie byłoby wiedzieć, jeśli będą kontynuować, to w jakim kierunku - DD Millera, a może Waida? Punisher Rucki, Aarona, czy wydadzą jakiś składak z Born i The End Ennisa...

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #278 dnia: Maj 19, 2018, 09:14:02 pm »
Zgadnijcie kogo to słowa?

"W 2019 będzie też twardy integral 4 tomów Iznogooda wydanych kiedyś w Polsce. Potem będzie może jeszcze jeden, a potem się zobaczy. Czyli z tych słów ja wyciągam wniosek, że w sierpniu Hachette będzie testować Kolekcję Iznogooda."

Coś w tym może być https://www.hachette-collections.com/livres-et-bd/collection-iznogoud/votre-numero-1/  :biggrin:
Zwłaszcza po tym Image.

Offline Marvelek

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #279 dnia: Maj 19, 2018, 09:14:10 pm »
w jakim kierunku - DD Millera, a może Waida?


Myślę, że najbardziej sensowna byłaby linia Sideci, czyli Diggle a potem Waid. Oczywiście cały run a nie tylko 3 tomy. Trochę żałuję, że Egmont nie zdecydował się na równoczesne wydanie Millera w ramach klasyki. Jego run jest chronologicznie najwcześniejszy i nie stanowi kontynuacji jak w przypadku Brubakera, Diggle i Waida. Niestety Miller będzie dopiero na sam koniec o ile wogóle będzie, bo wiadomo jak Egmont jest chętny do wydawania klasyki z lat 80. i 90.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #280 dnia: Maj 19, 2018, 09:17:03 pm »
Myślę, że najbardziej sensowna byłaby linia Sideci, czyli Diggle a potem Waid.
Właśnie nie. Po Diggle Miller i styka  :smile: Waida dużo osób odpuści.

Offline Marvelek

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #281 dnia: Maj 19, 2018, 09:21:04 pm »
Właśnie nie. Po Diggle Miller i styka  :smile: Waida dużo osób odpuści.


Nie sądzę. DD Waida jest bardzo dobry, a po tej ciezkiej, zajmującej 7 tomów (8 jeśli Diggle będzie w dwóch tomach) fabule, a przed mrocznym Millerem taki dobrze napisany, lekki przerywnik byłby wskazany. Byłoby zresztą szkoda gdyby Waida sobie odpuścili.

Offline Namir

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #282 dnia: Maj 19, 2018, 09:27:45 pm »
Moim zdaniem DD Waida też był bardzo dobry i kupiłbym polskie wydanie, chociaż czytałem w oryginale.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #283 dnia: Maj 19, 2018, 09:29:03 pm »
Jeszcze jedna info "Oficjalnie "Black Vortex" wypadł, bo się nie zmieścił w tym całym natłoku Marvel Now."

To chyba te dwa ostatnie tomy GotG i All-New X-Men bez zmian i bez sensu  :smile:

Offline janjedlikowski

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #284 dnia: Maj 19, 2018, 10:10:44 pm »
Zgadnijcie kogo to słowa?

"W 2019 będzie też twardy integral 4 tomów Iznogooda wydanych kiedyś w Polsce. Potem będzie może jeszcze jeden, a potem się zobaczy. Czyli z tych słów ja wyciągam wniosek, że w sierpniu Hachette będzie testować Kolekcję Iznogooda."

Jeśli to prawda to szkoda, że nie wydadzą chronologicznie od pierwszego tomu. Oczywiście tomy średnio się łączą, ale jednak.

 

anything