trawa

Autor Wątek: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)  (Przeczytany 62710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 20, 2018, 01:34:03 pm »
A może liczyli Vertigo jako DC? Tu rzeczywiście pojechali i trzeba z tego się cieszyć - w kilkanaście miesięcy nadrobimy straty z wielu lat.


A jeśli DC cieszy się mniejszą popularnością wśród mas, niż Marvel, to wtedy WKKDC może być rzeczywiście sporym problemem. Zwłaszcza jeśli wciąż nie wiadomo, czy będzie kontynuowana.

Offline vision2001

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 20, 2018, 02:20:37 pm »
http://kzet.pl/2018/05/wiesci-ze-spotkania-z-egmontem-na-komiksowej-warszawie.html - podsumowanie spotkania z Egmontem. Miało być wczoraj, ale mi bateria padła w telefonie.
Dzięki za post.
Tu urwane zdanie:
Czy Egmont nie przesyca rynku? Wraz z innymi wydawcami starają się być fair względem siebie. Niby na rynku było już pełno, a tu nagle pojawił się Non Stop Comics. Nowi gracze zagospodarowują nowe segmenty rynku. Egmont też szuka nowych nisz. To naturalne, że podmioty się pojawiają i
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Dembol_

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 20, 2018, 02:39:17 pm »
Poprawione. Dopisałem też fragment o Usagim, który mi umknął wcześniej.

Offline 79ers

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 20, 2018, 03:12:17 pm »
Dzięki  :smile:   

"2 tomy Conana w tym roku. Potem zobaczymy bo zmienił się licencjodawca." A to ciekawe.

prawdopodobnie chodzi o to:

https://www.newsarama.com/38170-conan-the-barbarian-returning-to-marvel-in-2019.html

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 20, 2018, 05:31:26 pm »
Doman?!!! I nikt się nie jara?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline raj666

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 20, 2018, 05:42:30 pm »
A czym mielibyśmy się jarać? Wydań PRLowskich było sporo i każdy kto chciał mógł się zaopatrzyć. Pewnie kupię te nowe wydanie przy jakiejś promocji ale to za jakiś czas. Fajnie że będzie i tyle. Pomijam już to że wielu młodszym nic ten tytuł pewnie nie mówi.

Offline 79ers

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 20, 2018, 05:42:57 pm »
Doman?!!! I nikt się nie jara?

Paru się jara, również ja. Kazet podawał, że 6w1, ale jeżeli komplet to będzie jak już było w temacie 7 Domanów + odrobinę dadatku i żadnych tajemniczych niedokończonych opowieści. Może w przyszłości jeszcze wrzucą Dwa miecze - ale to już nie ten klimat i nie ta jakość.

Offline SawiK

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 20, 2018, 07:08:52 pm »
Ja tez jaram sie Domanem , byl to jeden z pierwszych komiksow jaki dostalem. Dobrze bedzie miec calosc w jednym porządnym wydaniu.

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 20, 2018, 07:23:02 pm »
Cieszę się z nowego tomu Usagiego. Nie mając opcji wyboru kupiłem to co było dostępne w sklepach, a większość na allegro. Gdyby wydawali w małych zeszytach z dodrukiem starszych numerów, a dla zainteresowanych spolszczyli te cegiełki w twardych oprawach, to bym brał to i to.


Wchodzę w Hellboya, te wydania są świetne, a po rozeznaniu sam komiks w super klimacie. Zawsze myślałem o nim jak o rajtuziarzach, biję się w piersi.


Kupię Domana i Relaxy gdyż podoba mi się klasyka, ale nie chcę trzymać, ani szukać pożółkniętych staroci. Tak samo chętnie zgarnę Szninkiela i Kajko Kokosza jeśli wyjdą na twardo mimo posiadania zeszytówek.

Offline janjedlikowski

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 20, 2018, 07:39:58 pm »
Cieszę się z nowego tomu Usagiego. Nie mając opcji wyboru kupiłem to co było dostępne w sklepach, a większość na allegro. Gdyby wydawali w małych zeszytach z dodrukiem starszych numerów, a dla zainteresowanych spolszczyli te cegiełki w twardych oprawach, to bym brał to i to.

Czy coś pominąłem i zapowiedzieli już nowy tom Usagiego? Ktoś pytał o Usagi/TMNT ?

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 20, 2018, 07:43:28 pm »
Kajko i Kokosz na twardo? Ale zbiorczy czy pojedyncze?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 20, 2018, 07:45:02 pm »
To tylko 'wishful thinking', że kupiłby takie wydanie mimo posiadani zeszytówek. Jak każdy z nas w sumie :)

Offline -gościu-

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 20, 2018, 07:52:33 pm »
Czy coś pominąłem i zapowiedzieli już nowy tom Usagiego? Ktoś pytał o Usagi/TMNT ?


Nowy tom Usagiego zapowiedziany jest w katalogu, Usagi Yojimbo tom 32: Tajemnice na październik.

http://paradoks.net.pl/read/35234-zapowiedzi-egmontu-na-druga-polowe-2018-r

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 20, 2018, 08:06:28 pm »
O Usagim pisałem tak, gdyż przeczytałem o braku pomysłu jak wybrnąć z impasu. Tak więc kontynuowanie tak jak jest i kolekcjonerka w limitowanej twardej oprawie, mnie wydaje się najciekawszym pomysłem. Jakieś małe dodruki starszych numerów też są potrzebne.


Dopisałem życzeniowo zbiorczego Kajka Kokosza, gdyż widzę trwający trend podobnych wydań. Domana się zupełnie nie spodziewałem, a fajnie że będzie. Ciekawe jaki format. Wciąż kwadratowe plansze, czy ze zmienionym układem pod np A4.

Offline misiokles

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 20, 2018, 08:13:52 pm »
We wcześniejszych postach ktoś napisał, że ma być format kwadratowy.