Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Cyberpunk 2077

(1/20) > >>

Joneleth:
Chyba czas na nowy wątek:

//www.youtube.com/watch?v=8X2kIfS6fb8

mibartek:
Ja byłem dużo bardziej podjarany po tym starym teaserze sprzed paru lat. Ale trzymam mocno kciuki za sukces z racji tego, że to nasza produkcja (chociaż Wiedźmin był jeszcze bardziej polski ze względu na bazowanie na prozie Sapkowskiego).
Szkoda, że nie udało im się wcześniej zakończyć tak żeby wstrzelić się na ogólny hype na cyberpunka po Bladerunnerze.

dra:
A mi się z kolei ten trailer podoba bardziej od tamtego filmiku, głównie dlatego, że widzimy silnik gry (przyjemny) i dostaliśmy zapowiedź naprawdę fajnej fabuły. Zakładam bowiem, że skoro twórcy w3 umieścili w trailerze motywy cyberpunka, czyli tarcia społeczne, zmierzch amerykańskiego snu, zatarcie się różnic między realem a virtualem, utratę człowieczeństwa to pięknie to wkomponują w grę tak jak wiedźmin 3 miał wiele smaczków dotyczących szarych stref moralności, dyskryminacji i związanej z nią nienawiści, etc.

Zważając na fakt mnogości mało ze sobą związanych postaci w trailerze, zakładam, że będziemy mieli do czynienia z zajebistymi side questami, w których te NPCe odegrają istotną rolę. Na minus: główny bohater. Jakiś taki lalusiowaty Shepardowy.

No i

Wilk Stepowy:
Świetny trailer - dla mnie bardzo dobrze odwzorowuje NighCity. A silnik gry robi naprawdę pozytywne wrażenie. Zobaczymy, jak będzie z samym gameplayem, bo to chyba będzie fpp, a przyznam, że przyzwyczaiłem się jakoś do tpp i wydaje mi się o wiele bardziej pasujące do rpg.

Poza tym, właśnie prowadzę papierowego CP 2020, bo wyszła reedycja podręcznika : )

Piekarz:
Dla mnie zawód. Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Nie tego się spodziewałem. Jakość grafik postaci jak dla mnie tylko poprawna. Muszę się do tego przyzwyczaić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej