trawa

Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 34980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline infgdy

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 20, 2019, 10:49:53 am »
Hype na Cyberpunka wyleciał w kosmos po pojawieniu się Keanu, ale nie zapominajmy też o tym. Ciri i Johnny Silverhand razem pomagają nam w rozgrywce.

Offline Nochal997

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 24, 2019, 09:20:49 am »
Najpiękniejsze w tym jest to, że to tworzą Polacy i mamy kolejny powód do dumy :)

Offline Diablotech

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 18, 2019, 05:19:28 pm »
mam nadzieje ze im sie gierka uda hype jest duuuży... i dlatego większy % ze moze im coś nie wypalić

Offline Tilda

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 13, 2022, 02:36:00 am »
No i co Panowie i Panie, widać po waszych komentarzach hype, powody do dumy -  a tymczasem goście powinni gnić w pierdlu za defraudację dotacji (na interaktywne i żywe miasto), Cyberpunk stał się synonimem i przykładem scamu, a do graczy nikt nie ma szacunku (nawet oni sami).

Jak dzisiaj oceniacie te dzieło?

Offline Orff

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 16, 2022, 09:43:39 am »
Może ja się wypowiem, jak dla mnie gra kosmos, ma jakieś drobne błędy, ale mi to nie przeszkadza. Fantastyczna fabuła, grafika i zakończenie (przynajmniej to, które ja wybrałem). Wyścig z czasem V, daje dużo rozkmin w temacie naszego rzeczywistego świata. Spokojnie dałbym 8 lub nawet 9  :)
Pozdrawiam

Offline Bernik

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 12, 2022, 03:30:32 pm »
Może ja się wypowiem, jak dla mnie gra kosmos, ma jakieś drobne błędy, ale mi to nie przeszkadza. Fantastyczna fabuła, grafika i zakończenie (przynajmniej to, które ja wybrałem). Wyścig z czasem V, daje dużo rozkmin w temacie naszego rzeczywistego świata. Spokojnie dałbym 8 lub nawet 9  :)
Mogę się pod tym podpisać z czystym sercem.
To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Offline Arczi32

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 27, 2023, 09:07:02 am »
Może ja się wypowiem, jak dla mnie gra kosmos, ma jakieś drobne błędy, ale mi to nie przeszkadza. Fantastyczna fabuła, grafika i zakończenie (przynajmniej to, które ja wybrałem). Wyścig z czasem V, daje dużo rozkmin w temacie naszego rzeczywistego świata. Spokojnie dałbym 8 lub nawet 9  :)
Dopiero kończę przechodzić cyberpunka, ale moje zdanie jest dokładnie takie samo. 

Offline Nasiruganu

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 22, 2023, 08:27:07 pm »
No i co Panowie i Panie, widzę, że wasze komentarze wywołują spore emocje. To, że hype wokół gier może prowadzić do skrajnych reakcji, to pewne. Warto jednak pamiętać, że opinie są różne, a jedne osoby mogą czuć się rozczarowane, podczas gdy inne wciąż znajdują frajdę w rozgrywce. Co do kwestii defraudacji dotacji i kontrowersji wokół gier, to warto o tym rozmawiać i dążyć do uczciwości w branży rozrywkowej. Dla tych, którzy interesują się zakładami sportowymi, https://ivibet-pl.com/ może być interesującym źródłem informacji. Ostatecznie, każdy ma prawo do swojego zdania, ale warto też otwarcie dyskutować, aby branża gier mogła się rozwijać uczciwie i z szacunkiem dla graczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2023, 11:25:52 am wysłana przez Nasiruganu »