trawa

Autor Wątek: Koniec Gildii Komiksu?  (Przeczytany 136940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 08, 2018, 09:24:35 pm »
Aktualnie 70 użytkowników śledzi główny dział komiksowy. Na moje oko wynik iście wyśmienity.

Offline Damballa

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 08, 2018, 11:50:26 pm »
Śledzi, ale nie przynosi zysku.

Offline gobender

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 09, 2018, 06:54:28 am »
Śledzi, ale nie przynosi zysku.

I to dosłownie, bo przynajmniej u mnie nawet bannery się przestały pojawiać. :D

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:08:55 am »
Jak forum zamknięte to już nic nie wlezie  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:17:19 am »
Chyba po prostu nie ma kto sprawdzać i zatwierdzać nowych użytkowników. A nie że zamknięte. Jakby tak było to byś nie napisał tych mądrości.

Offline LucasCorso

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #350 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:46:32 am »
Chyba po prostu nie ma kto sprawdzać i zatwierdzać nowych użytkowników. A nie że zamknięte. Jakby tak było to byś nie napisał tych mądrości.


Nie. Była oficjalna informacja, że zamknięto rejestrację nowych użytkowników
I nie dlatego, że nie ma komu zatwirdzać, ale jako część procesu wygaszania forum
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:47:15 am »
Zamknęli z nami w środku  :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:49:40 am »
Wydawcy też powinni zadziałać na rzecz forum, bo to głównie w ich interesie ono działa. Bez forum nie kupowałbym pozycji Kurca, Sideci, Scream Comics czy Studia Lain, a jechałbym pewnie tylko na Egmoncie i Mucha Comics, więc tutaj naprawdę mają sporo do stracenia, bo forum to ogromne źródło wiedzy dla wielu osób, w tym dla mnie.

Offline Mawer

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:55:28 am »
Na forum gildii Świat się nie skończy. Wydawcy tak jak i inni użytkownicy, po prostu przejdą na inne forum. Już teraz sporo osób zarejestrowało się na forum filmożerców. Wzrośnie popularność i aktywność to być może będzie tam druga "gildia".

Offline misiokles

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 09, 2018, 08:54:29 am »
Wydawcy też powinni zadziałać na rzecz forum, bo to głównie w ich interesie ono działa.
Mamy rok 2018. Wydawcy o swoich działaniach informują na swoich stronach FB, gdzie budują profesjonalne profile widoczne dla każdego (nawet dla mających profilu na fB). Można lubić bądź nie FB, można mieć tam konto bądź nie, ale zaklinanie rzeczywistości, że forum Gildii jest pępkiem komiksowego świata jest trochę... dziecinne.

Offline Pawel.M

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 09, 2018, 12:11:38 pm »
Mamy rok 2018. Wydawcy o swoich działaniach informują na swoich stronach FB, gdzie budują profesjonalne profile widoczne dla każdego (nawet dla mających profilu na fB). Można lubić bądź nie FB, można mieć tam konto bądź nie, ale zaklinanie rzeczywistości, że forum Gildii jest pępkiem komiksowego świata jest trochę... dziecinne.
Owszem, docierają w ten sposób, ale do ludzi, którzy mają 100 znajomych i 15 polubionych stron. Kiedy masz 500 znajomych i 50 polubionych stron poszczególne informacje giną na stronie głównej.
seczytam.blogspot.com

Offline parsom

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 09, 2018, 01:00:12 pm »
Nie żebym uważał,  że FB zastąpi forum (tutaj jednak masz różne informacje w jednym miejscu itd.), ale jak masz 500 znajomych,  to czas odstawić "media społecznościowe".
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 09, 2018, 01:02:04 pm »
Mamy rok 2018. Wydawcy o swoich działaniach informują na swoich stronach FB, gdzie budują profesjonalne profile widoczne dla każdego (nawet dla mających profilu na fB). Można lubić bądź nie FB, można mieć tam konto bądź nie, ale zaklinanie rzeczywistości, że forum Gildii jest pępkiem komiksowego świata jest trochę... dziecinne.
Dziecinne jest nieuszanowanie poglądów innych niż swoje. Mi na tablicy tyle rzeczy wyskakuje, że część mi umyka i to duża. Tutaj mam zawsze świeże info, ładnie posegregowane + opinie forumowiczów które cenie, w przeciwieństwie do komentarzy na facebooku.

szulig

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 09, 2018, 01:05:59 pm »
Wydawcy też powinni zadziałać na rzecz forum, bo to głównie w ich interesie ono działa. Bez forum nie kupowałbym pozycji Kurca, Sideci, Scream Comics czy Studia Lain, a jechałbym pewnie tylko na Egmoncie i Mucha Comics, więc tutaj naprawdę mają sporo do stracenia, bo forum to ogromne źródło wiedzy dla wielu osób, w tym dla mnie.
Zgadzam się w całej rozciągłości

Offline misiokles

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 09, 2018, 01:36:56 pm »
Dziecinne jest nieuszanowanie poglądów innych niż swoje.
Ale to nie jest mój pogląd tylko zwykła konstatacja że zdecydowana część społeczeństwa dziś korzysta z mediów społecznościowych i to tam wydawcy kierują główną uwagę na prezentacje swoich produktów. Może to zabrzmieć jak herezja ale bez tego forum - jeśli tylko będziesz chciał - znajdziesz informację o każdym wycjodzącym w Polsce komiksie i informacje które pozwolą podjąć decyzję o zakupie bądź nie. Ja też lubię forum gildii ale zdaje się sobie sprawę że nie jest pępkiem komiksowego świata i jak go zabraknie to apokalipsa i koniec rynku komiksowego w Polsce.