Autor Wątek: Koniec Gildii Komiksu?  (Przeczytany 138009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonaps

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:59:01 am »
nie rozumiem czemu na forum nie ma reklam chociażby z google czego zrobienie zajęłoby maks kilka godzin.

mkolek81

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 27, 2018, 09:19:27 am »
tylko nędzne grupy na FB w stylu Komiksy bez granic itp.
Jesteś świadom że to samo mówi się o forum gildii, albo i gorzej. To forum wcale nie ma tak dobrej opinii jak ci się wydaje i niektóre rzeczy z niego były wręcz publicznie wyśmiewane.

Offline laf

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 27, 2018, 09:38:28 am »
Nie mam założonych kont na innych portalach komiksowych, ani nie funkcjonuję na żadnej facebookowej grupie, dlatego też nie wiem, o jakich konkretnie podśmie****kach piszesz. Mógłbyś napisać jakieś przykłady (oczywiście nie mówimy o bazylowych wypocinach czy obraźliwych postach @Feldkurata).

Offline amsterdream

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 27, 2018, 09:46:35 am »
@mkolek81 ale co mnie to obchodzi?

Nie lubię formy dyskusji jaka odbywa się na takich grupach, bałaganu jaki tam panuje oraz grupki ludzi, którzy zamiast rozmawiać o komiksach non stop toczą jakieś ideologiczne wojenki, akurat na KbG najwięcej jest takich osób. FB nigdy nie zastąpi normalnego forum gdzie jest klarowny podział na działy i względny porządek.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 09:31:19 am wysłana przez amsterdream »

Offline Marvelek

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:17:58 am »
No tak, lepiej opuścić tonący okręt niż próbować go uratować. Żeby broń Boże nie płacić z własnej kieszeni  :wink: .

Prawda jest taka, że jakiekolwiek próby reanimacji nie będą miały sensu, jeśli sam pacjent nie będzie tym zainteresowany.
Po prostu znam życie i wiem, że zapał gaśnie wraz z upływem czasu.

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:23:13 am »
Jesteś świadom że to samo mówi się o forum gildii, albo i gorzej. To forum wcale nie ma tak dobrej opinii jak ci się wydaje i niektóre rzeczy z niego były wręcz publicznie wyśmiewane.
Tak samo dobrej opinii nie ma np KKK czy wcześniej wspomniane KBG  :smile: Dawno pisałem że wszędzie jest podobnie.

A najlepsze w tym wszystkim jest to że na Avalonie jest Bazyl i jakoś go nie zepsuł  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:36:40 am »
A najlepsze w tym wszystkim jest to że na Avalonie jest Bazyl i jakoś go nie zepsuł  :biggrin:
Dlatego że został tam szybko przez adminów utemperowany. I cóż jednym z moderatorów jest kuba_g, więc się kolega pilnuje.

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:25:44 pm »
Cieszy mnie, że jest odzew komiksowej braci. Obawiam się tylko, że jeśli ktoś bezpośrednio od Gildii się nie wypowie to będziemy tylko i wyłącznie tracić czas.


Jesteś świadom że to samo mówi się o forum gildii, albo i gorzej. To forum wcale nie ma tak dobrej opinii jak ci się wydaje i niektóre rzeczy z niego były wręcz publicznie wyśmiewane.

Ale kogo to obchodzi? Wszędzie znajdzie się jeden dwóch przytłaczanych oszołomów cisnących sobie bekę albo trollujących innych użytkowników :smile: A na fb jest ich cała masa. Znasz inne miejsce o którym tak często mówi Kołodziejczak? Sam Egmont ma tu swoich agentów :wink:


Co do utrzymania forum w formie płatnej, coś takie próbował Avalon przez np patronite. Efekty można podziwiać tutaj: https://patronite.pl/AvalonMC
Mała szansa.

To jednak inna sytuacja. Tutaj bylibyśmy czynnikiem, który będzie podtrzymywał to forum (oczywiście w pewnym stopniu).

Offline gobender

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:34:52 pm »
Pff facewho?

Ale skoro już jesteśmy na przy "czynnikach zewnętrznych"
Halo wydawcy?! Wy nic? Moje (i pewnie to nie odosobniona historia) wydatki na komiksy po dołączeniu wzrosły 10-cio krotnie. Jeśli nie więcej. Ratujcie swój biznes  :wink:

Offline misiokles

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:49:45 pm »
Hehe, każdy wydawca na swojej stronie założy swoje forum :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:52:41 pm »
każdy wydawca jest na grupach komiksowych i się tam udziela więcej niż tutaj

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:16:53 pm »
Każdy?  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 27, 2018, 06:11:50 pm »
Tak, wiem masz na myśli Egmont, którego i tak na gildii nie ma.

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 27, 2018, 06:34:39 pm »
Może nie ma jaka zarejestrowanego użytkownika, ale że śledzą jestem przekonany. Chociaż przedstawicielka w wątku wyprzedaże się przecież udziela.

Offline Nawimar

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:33:26 pm »
Gdyby inicjatywa finansowego wspierania forum weszła w fazę realizacji to oczywiście chętnie będę w tym partycypował. Przy okazji doszły mnie słuchy, że jest pewien pomysł (choć na ten moment jeszcze dość mglisty) wzięcia w opiekę forum przez kompetentne osoby. Przekonamy się co z tego wyniknie, bo pewnie chwilę to potrwa.

 

anything