Autor Wątek: Zbliża się Heloween...  (Przeczytany 9094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sas

Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2003, 07:35:10 pm »
no tak ravenie, czyli tylko my idziemy?
ale ktoś mówił tutaj, że helloween brzmi jak Disco? to chyba panowie sk8 maszczą się za moją obecność na temacie "fajne hh zasłyszałem"
z tym się nie zgodzę. może i nie jest to metal, ale nie ma tam żadnego pedalskiego keyboardu, który nam to np. w power alluminmiowym nightwishu króluje
jak dla mnie jest po prostu porządny rock, z którym łączy mnie duży sentyment (ach ... in the middle of the heartbeat )
więc ja idę i gorąco zachęcam innych
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Anonymous

  • Gość
Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 23, 2003, 09:26:37 pm »
Moze ja pojade?
Sama nie wiem...
Nie mam z kim
bo na Mystic sie nie wybieram, ale Helloween rozważam
a czasu coraz mniej...

A, i taka spóźniona uwaga administraotrska: nie kłóćcie się tak, bo mi się nawet patrzeć na to nie chce...

Offline Gollum

Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 24, 2003, 08:24:07 am »
Cytat: "sas"
ktoś mówił tutaj, że helloween brzmi jak Disco?
może i nie jest to metal, ale nie ma tam żadnego pedalskiego keyboardu,

Ja pisałem, że słyszałem opinię, że to disco ubrane w metalowe dźwięki.
A że klawiszy nie mają? Ich sprawa. Ci, co używają dobrze na tym wychodzą (vide średnie płyty Iron Maiden czy Judas Priest, gdzie wyraźnie słychać dźwięki, których gitara nie wypuści). A jak się potrafi, to można i z klawiszy zrobić wspaniały hard (vide cały hard plus Van Halen)

Offline Raven

Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:31:48 am »
Ehh... To opinia ignorantów nie rozumiejących prawdziwej muzyki. Hail to the Heloween! :D  :D  :D I czekam lordzie Sasie, na informacje kiedy i czym się wybierzemy na koncert (może być pociągiem). I zachęcam oczywiście Lady Ad'Ghe'Rheie żeby na koncert również pojechała, bo to cudowny zespół!

Pozdrawiam!
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Anonymous

  • Gość
Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:44:10 am »
Pozwoliłam sobie skasować półtorej strony dyskusji OT. Rex, Ferrus: wybaczcie, żal mi było, boście z sensem pisali, ale musiałam, bo jakoś bez kontekstu to nie wyglądało.
A'G'R
Do Caymana: nie będziesz mnie pouczał, jak się moderuje forum. Tak się składa że to ja jestem odpoweidzialna za GM, to raz, dwa, ja nei jestem od tego, żeby Wam nowe wątki zakładać.

Offline Rex de Tenebris

Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 24, 2003, 01:50:41 pm »
Cytat: "Raven"
Ehh... To opinia ignorantów nie rozumiejących prawdziwej muzyki. Hail to the Heloween! :D  :D  :D I czekam lordzie Sasie, na informacje kiedy i czym się wybierzemy na koncert (może być pociągiem). I zachęcam oczywiście Lady Ad'Ghe'Rheie żeby na koncert również pojechała, bo to cudowny zespół!

Pozdrawiam!
Prosił bym tylko nie nazywać Gulluma ignorantem. Sam słucham i bardzo libie Helloween, ale obrazanie innych to jusz przesada.
Cytat: "AGR"
Pozwoliłam sobie skasować półtorej strony dyskusji OT. Rex, Ferrus: wybaczcie, żal mi było, boście z sensem pisali, ale musiałam, bo jakoś bez kontekstu to nie wyglądało.
Z tym się akurat musze zgodzić. Choc jestem przeicwnikiem usówania postów.

A z wyjazdem na koncetr, to niestety nie mam kasy (i czasu). Całe fundusze do kwietnia 2004 idą na rozbudowe sprzętu do grania.

Offline sas

Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 24, 2003, 05:42:53 pm »
jak już ktoś pisze Hail to Helloween to niekoniecznie reszta postu jest na serio ... ale z tą ignorancją to nie przesadził
naprawdę nie wiem jak można nazwać helloweena disco; no chyba, że się przesłuchało np. takiego dr. steina (który nie jest tak typowo rockowy) i uważa od razu za specjalistę, przecież wystarczy przesłuchać chociażby całego "keepper of the seven keys" i przekonać się, czy aby na pewno jest to dicho

więc: Hail to Helloween!
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Rex de Tenebris

Zbliża się Heloween...
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 26, 2003, 08:03:08 am »
ja tam bym polecał raczej eksperymentalny album, The Dark Side. I niech ktoś powie, ze to disco :D   . A na serio to album na prawde jest mroczny, i gdyby nie wokal, to bym nie poznał, ze to Helloween. Polecam.