Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Kawaii Powraca

(1/4) > >>

Itachi:
Legendarne pismo powraca! Jaram się na maksa, bo to czasopismo mojego dzieciństwa, fox kids, cn, zony, mix komiks. Nie miałem Internetu i dzięki Kawaii właśnie poznawałem świat anime lecących na polsacie i całej reszcie. Dragon Ball, Naruto, Yu-Gi-Oh, Duel Masters, Beyblade, Shaman King, InuYasha, Slayers, Rycerze Zodiaku, boże kochany ♥

Zawsze rano odwiedzałem kiosk i kupowałeś świeżutki numer, a rozczarowania kiedy pismo upadło nie zapomnę na pewno. Także piękna nowina doszła do mnie dzisiaj!

Hollow:
Mam nadzieję, że nie takie jakie było pod koniec wydawania (mało stron, a większość tylko o tym co leciało w telewizji, dużo słów mało treści). Na pewno kupię pierwszy numer z ciekawości.

mibartek:
Patrząc na tematy z okładki wygląda ciekawie.
Pytanie o poziom tekstów, bo niestety teraz papierowe wydania czasopism muszą się odznaczać wyższym poziomem niż kiedyś, bo większość rzeczy można sobie spokojnie wygooglać. Także musi być jakaś wartość dodana tekstów ponad zwykłe info (np temat anime na Netflixie ciekawy jestem jak będzie przedstawiony, czy suche wylistowanie z parolinijkowym streszczeniem czy jednak bardziej dopracowane zestawienie z przemyśleniami autora artykułu)

Itachi:
czego się spodziewać dowiemy się za tydzień. Ja patrzę optymistycznie na powrót tego magazynu. Rynek mangi strasznie się w Polsce rozrósł, także pisać/recenzować/zapowiadać można bardzo wiele.

mibartek:

--- Cytat: Itachi w Lipiec 19, 2018, 08:26:08 pm --- Rynek mangi strasznie się w Polsce rozrósł, także pisać/recenzować/zapowiadać można bardzo wiele.

--- Koniec cytatu ---


W pełni zgoda ;) pytanie tylko o poziom. Bo np jak lubię chodzić co roku na Magnificon w Krakowie, tak poziom prelekcji niestety jest bardzo słaby ostatnie 2 lata (z chlubnymi wyjątkami oczywiście)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej