Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Kawaii Powraca

<< < (2/4) > >>

Góral:
Jak przetrwa chociaż 3 numery to się zdziwię. Niech lepiej tym razem nie ściągają kasy na prenumeraty, bo już raz oszukali ludzi.

Hollow:
Przetrwa, bo to nie jest samodzielna gazeta, tylko wydanie specjalne CD-Action. No i nie ma prenumeraty.
Zaskoczyło mnie, że zamiast letniego dali opis wiosennego sezonu anime, który się skończył.

Itachi:
A ja dzisiaj po pracy odwiedziłem wszystkie osiedlowe kioski i nie kupiłem.

Hollow:
Ja znalazłem w kolporterze. W kioskach nie było.

Góral:

--- Cytat: Hollow w Lipiec 27, 2018, 08:33:52 pm ---Przetrwa, bo to nie jest samodzielna gazeta, tylko wydanie specjalne CD-Action. No i nie ma prenumeraty.
Zaskoczyło mnie, że zamiast letniego dali opis wiosennego sezonu anime, który się skończył.

--- Koniec cytatu ---
Zobaczymy, ale w dobie internetu nie ma powodu kupowania takiego pisemka. Kiedyś Kawaii miało sens, bo pozwalało weeaboo marzyć o anime, których nijak nie dało się obejrzeć, dzisiaj właściwie każda seria jest tłumaczona (również stare klasyki), recenzje są w necie, newsy również, a mangotardy publicystyką się raczej nie zainteresują. Pierwszy numer kupi pewnie sporo osób, drugi z rozpędu też, ale przy trzecim będzie duży spadek, a piąty już się nie ukaże. Tak to widzę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej