Autor Wątek: forum mordheim na specualist gejms  (Przeczytany 5089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Overkill

forum mordheim na specualist gejms
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 16, 2003, 12:12:16 am »
1234567890987654321

Offline drachenfeles

forum mordheim na specualist gejms
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2003, 10:30:56 am »
To bratnia dusza, ja mając trafienie na 3+, 4 Ataki, S5 każdy potrafię może i trafić ze 2 razy, lecz wound na 2+ już cięzko uzyskać. Natomiast krasnoludzcy snajperzy mojego kumpla (BS3) roznoszą na bełtach całe oddziały. Tylko się ktoś wychyli, trafienie na 6 z powodu odleglsci i modyfikatorów ale i tak zarywam krytyka przy co trzecim trafieniu.

Offline Nilgar

forum mordheim na specualist gejms
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2003, 05:30:24 pm »
Taaaa, kusze są wkuszające. Tylko Elven Bow ma z tym jakieś szanse... a z proc się śmiałem do momentu jak całkiem swieży koleś z całkiem świeżego warbandu zdjął i zabił mi maga z całkiem świeżej procy gdzies tak ...w pierwszej turze  :?

Offline NemoOne

forum mordheim na specualist gejms
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 24, 2003, 03:07:27 pm »
Mimo wszystko, jezeli patrzymy na kusze i proce pod katem cena/jakosc, to proca wypada o niebo lepiej...ile masz proc za jedna kusze?? prawie cala bande mozesz wyposarzyc, a jak ktos podejdzie do sporej grupy procarzy i z poleca podwojne szoty.... :death:
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

forum mordheim na specualist gejms
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2003, 08:50:25 am »
dobra, dobra nie droczmy się o wyższość kotła nad garnkiem ;-)

zarówno kusze, jak i proca mają swoje wady i zalety, jedna sprawdza się lepiej w takiej, druga w innej sytuacji i koniec.

 

anything