Autor Wątek: Zamierzam zacząć.....  (Przeczytany 2966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ogoo1

Zamierzam zacząć.....
« dnia: Wrzesień 16, 2003, 06:59:29 pm »
Zamierzam zacząć grać w mordheim lecz mam garść pytań dotyczących wyboru bandy:
1. Co sądzice o wojownikach cienia a co wysokich elfach?????
2. Jaki styl reprezentują wymienione ekipy??????
Elfy lubiłem jeszcze z RPG więc proszę nie wysyłac postów w stylu "weź possesed bo maja ble ble ble" lub "elfami nie wygrasz bo ble ble ble"

Pozdrawiam

Offline Descartes

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2003, 08:26:15 pm »
witam
moj post bedzie w nieco innym stylu: odpowiedz na Twoje pytania zostala juz wielokrotnie udzielona we wczesniejszych watkach, i zakladanie nowego jest nieco pozbawione sensu. Proponuje wczytac sie w archiwum.
Powodzenia w Mordheim!
Descartes
ance with the Sword

Offline Overkill

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2003, 09:14:12 pm »
1234567890987654321

Offline Ogoo1

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2003, 09:23:39 pm »
no dobra popatrzyłem po topicach i ... sie zawiodlem bo dywagacja na temat elfów zmieniła sie w dyskusję na temat tłumaczeń a o wojownikach cienia dowiedziałem sie że warto wystawić ich więcej jak czterech. Chce wiedzieć jak sie nimi gra bo statystyki zamieszczone na gildii nic mi nie wyjaśniają :(

Pozdrawiam

Offline Descartes

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2003, 09:32:58 pm »
witam.
Gra sie nimi podobnie, bo maja podobne charakterystyki. Roznica moze pojawic sie wtedy, gdy zroznicujesz wyposazenie i albo robisz bande strzelajaca, albo walczaca wrecz, albo troche tego troche tego. Roznice pojawiaja sie miedzy np. krasnalami a elfami, a nie miedzy niemal identycznymi odmianami elfow (wiem, wiem, nie sa identyczne, ale mechanika dosc ladnie je wyrownuje).
Wiec wez tych, ktorzy bardziej Ci sie podobaja, i po prostu graj, przegrasz, wygrasz, chodzi o dobra zabawe, jako "weteran" rpg powinienes to wiedziec.
I zapewniam Cie, ze tego rodzaju temat byl juz walkowany wieeeeeele razy.
Pozdrawiam
Descartes
ance with the Sword

Offline Ogoo1

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2003, 07:35:37 am »
Chyba wybiorę wojowników cienia mają ciekawszy klimat, jakich figurek do nich używać??? (oprócz tych z battla rzecz jasna) Co sądzicie o figurkach z LOTR???

Offline Dracon2

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2003, 08:32:17 am »
Wiesz wojwonicy cienia to są z Nagarythe, a High elfy z całego uthulanu

Offline Ogoo1

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2003, 09:08:49 am »
Chodzilo mi o shadow warriorsow z armii HE bo są całkiem fajni a do tego na strone GW widziałem fajne elfy z LOTR z takimi bajeranckimi płaszczami i nie wiem czy będą pasować do tej armii

Pozdrawiam

Offline drachenfeles

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2003, 10:33:31 am »
Jest jeszcze jedna różnica pomiędzy ww. bandami.
Wojownicy cienia są oficjalni, a elfy wysokiego rodu nie.
A poza tym, to uważam że większych różnic nie ma.

Offline NemoOne

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2003, 03:32:10 pm »
Ja bym uzywal zwyklych batlowych SW, ci z Lotra tez moga byc, a na novicow sie nadaja zwykli HE archersi oraz niektorzy Wood Elf archersi.
Pozdro.
Nemo
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline nahar

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2003, 03:50:08 pm »
To jak czyli Lustria jest nieoficjalna (lub HE z Lustrii sa nieoficjalne???).
paweł

Offline drachenfeles

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2003, 11:23:56 pm »
Wszystko jest nieoficjalne, poza podstawką, imperium w płomieniach i tym co jest w dziale - oficjalne na stronie fanatica.

Offline Nilgar

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2003, 04:46:59 pm »
Mam już dwa warbandy SW: stary, złożony z figurek GW i nowy z figurek Fanatica. Jedne i drugie sa fajne choć bardzo mocno róznią się od siebie. Do ekipy strzelającej bardziej pasują figsy GW, do teamu nastawionego na walkę te z Fanatica - szyte specjalnie pod Mordheim. Jako magów zatrudniam chłopaków z Reapera i AD&D - figurki dość ciekawe i bardziej dynamiczne od oferowanych standardów.
Ostatnia porada: za całą kasę kup sobie elfie łuki ...i strzelaj! strzelaj! strzelaj  :P

Offline Nilgar

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 22, 2003, 05:39:10 pm »
Cytat: "Ogoo1"
no dobra popatrzyłem po topicach i ... sie zawiodlem bo dywagacja na temat elfów zmieniła sie w dyskusję na temat tłumaczeń a o wojownikach cienia dowiedziałem sie że warto wystawić ich więcej jak czterech. Chce wiedzieć jak sie nimi gra bo statystyki zamieszczone na gildii nic mi nie wyjaśniają :(

...i musiałeś kiepsko grzebać, bo na ten temat było całkiem sporo, łącznie ze zwierzeniami z rozegranych bitew. Ja zaczynałem od czterech i nie żałuję - ważne by byli to sami herosi i żeby ...mieli elfie łuki!

Offline NemoOne

Zamierzam zacząć.....
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 24, 2003, 03:11:28 pm »
chcesz [poczytac jak inni graja elfami??
zapraszam do tematu RAPORTY BITEWNE.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"