Autor Wątek: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?  (Przeczytany 27851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dembol_

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:55:44 pm »
Zamierzam pójść na dno z tym okrętem i już nie czytać czczych dysput o niczym. Wolę zamiast tego czytać komiksy.

Offline 79ers

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2018, 09:40:22 pm »
Zamierzam pójść na dno z tym okrętem i już nie czytać czczych dysput o niczym. Wolę zamiast tego czytać komiksy.

Niestety najrozsądniejsze rozwiązanie.

Od momentu mojej rejestracji na forum minęło nieco ponad 600dni, ale w tym czasie mogłem "poznać" więcej osób żyjących w świecie komiksu niż przez te 30+ lat wcześniej. Właściwie to w realu - zarówno tej naszej współczesnej, jak również słusznie minionej prl-owskiej utopii - nie znam praktycznie nikogo kto czyta komiksy:
1. Brat mocno wybiórczo czyta coś od czasu do czasu i chociaż gust ma dobry, to nie jest szczególnie zafascynowany całym tym okołokomiksowym światem.
2. Kilka stacjonarnych sklepów komiksowych w Warszawie, ale po ewentualną poradę lub zwyczajnie na zakupy wybieram się praktycznie zawsze do Centrum Komiksu i tamtejszych Kierowników
3. Kilka osób w sąsiedztwie czytających mangi - z tym że manga mnie nie kręci to raz, dwa że na mandze się nie znam a tych kilka tytułów, które posiadam to raczej ciekawostki, odskocznia, próba walki z ograniczeniami i uprzedzeniami w mojej własnej głowie a nie druga miłość(pierwsza to rzecz jasna komiksy :biggrin: :biggrin: :biggrin: )

I jak chyba większość introwertyków wolę kontemplować ciszę i komiksowy świat, niż na okrągło zaczynać od nowa, walczyć z ludźmi i systemem. Moja skromna osoba raczej nie zagości na nowych forach komiksowych.

Offline graves

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2018, 10:48:37 pm »
W sumie też się wypowiem, skoro jeszcze jest forum :smile:
Przestanę moderować. Przestanę odpowiadać za coś na co nie mam wpływu.
Odzyskam dziennie ze 2 godziny na przeczytanie jakiegoś komiksu.
Od wczoraj odzyskałem 30 minut, bo nie muszę przeglądać kilkudziesięciu nowych kont, głównie botów.
W sumie to do całej sytuacji mam mocno ambiwalentne uczucia: martwi mnie zmiana, bo włożyłem w to forum sporo swojego życia i cieszy mnie zmiana, bo już dosyć swojego życia tu włożyłem  :roll:
A jak ktoś założy jakieś inne forum komiksowe - zarejestruję się i zacznę spamować :smile:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline absolutnie

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2018, 03:35:36 am »


Dodanie opcji jako pierwszej zmieniło kolejność, więc jak ktoś już zagłosował, to niech sprawdzi czy po zmianie jego głos jest właściwy.


Dodanie dwóch opcji do ankiety po tym, jak zagłosowałem, spowodowało, że mój glos został przypisany do odpowiadzi, ktorej nigdy bym nie udzielił. A możliwości zmiany głosu - nie mam.


Bez sensu :???:
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Mruk

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 27, 2018, 06:12:32 am »

Dodanie dwóch opcji do ankiety po tym, jak zagłosowałem, spowodowało, że mój glos został przypisany do odpowiadzi, ktorej nigdy bym nie udzielił. A możliwości zmiany głosu - nie mam.


Bez sensu :???: ??:
Wydaje mi się, że tworząc ankietę zaznaczyłem "Zezwól użytkownikom zmieniać głos", ale jak faktycznie zmienić, to nie wiem...
Przepraszam za niedogodności.

Offline freshmaker

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 27, 2018, 06:26:14 am »
Zagłosowałem ze będę wspierał finansowo, ale raczej z sentymentu i przez 15 lat stażu. Obecnie prawie wogole się nie udzielam.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline gobender

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 27, 2018, 06:46:28 am »
Opcja 1. Niezależnie od rozwoju sytuacji napiszę posta na tym forum w ostatni dzień jego życia. Natomiast jeśli następnego dnia wszyscy się spotkamy na innym, wybranym wcześniej forum będzie super. Jak się okaże, ze to już nie to - trudno, wtedy w desperacji będę zagadywał o komiksach przypadkowo napotkane osoby na ulicy...

@graves  No ale wiesz, że dziękujemy, right?

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 27, 2018, 07:00:50 am »
Będę siedział i płakał.

Offline clandestino

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 27, 2018, 07:42:48 am »
Odnośnie przenoszenia swojej aktywności na inne fora - jakie polecacie?

Offline robbirob

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:09:07 am »
A jak ktoś założy jakieś inne forum komiksowe - zarejestruję się i zacznę spamować :smile:
Masz do tego pełne prawo i już jesteś rozgrzeszony :)

Offline Antari

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:14:42 am »
Odnośnie przenoszenia swojej aktywności na inne fora - jakie polecacie?
Filmożercy.

Offline misiokles

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:15:40 am »
Odnośnie przenoszenia swojej aktywności na inne fora - jakie polecacie?
Propozycje padły w innych tematach o końcu Gildii. Czytamy forum, czytamy by nie umarło śmiercią nieczytaną!

Offline tysonek

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:23:45 am »
Wolałbym żeby forum pozostało, jak nie trzeba się przenieść i tyle, może w nowym miejscu nie będzie ludzi pokroju LucasCorso co by było w sumie na plus  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:29:51 am »
Może mi ktoś wyjaśnić po co dwa tematy o tym samym?

Offline Antari

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:37:38 am »
Już 41 osób za sfinansowaniem. 1 zł miesięcznie od każdego i jest te 500 zł na utrzymanie hostingu.