trawa

Autor Wątek: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?  (Przeczytany 27963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 29, 2018, 09:31:49 am »
Na filmozercach panuje jeszcze porządek, bo wielkiego ruchu tam nie ma. Podoba mi się to.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 29, 2018, 09:37:50 am »
Jeśli Gildia "padnie", to chyba filmożercy będą najlepszym kierunkiem.

Offline Bartek Gawron

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 29, 2018, 10:22:14 am »
Mysle ze najwiekszym problemem, jaki mają z Filmożercami niektorzy uzytkownicy forum Gildii, stanowi nazwa. Ale przecież jest to tylko problem pozorny.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline tomb

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 29, 2018, 10:32:03 am »
A czy nazwa nie wpływa na napływ nowych użytkowników?

Offline Bartek Gawron

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:25:23 am »
Trafna uwaga. Oczywiscie potencjalnie wplywa na napływ calkowicie nowych uzytkowników, totalnych świeżaków, ktorzy, nie wiedząc nic o komiksowie, poszukuja dla siebie przy uzyciu google odpowiedniego forum. Ale z drugiej strony taki Avalon z nazwy tez niewiele ma skojarzen z komiksem.

Niemniej jednak w przypadku świeżaków wszystko zalezy od pozycjonowania forum przez google i stosowne informacje i linki na stronach poswieconych komiksowi powinny zalatwic sprawe niezaleznie jak forum bedzie sie nazywalo. Tak mi sie wydaje.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Itachi

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:31:27 am »
Jeśli Gildia "padnie", to chyba filmożercy będą najlepszym kierunkiem.
Dla nas może tak, dla nich niekoniecznie. Już lawino zgłaszają do moderatora prośby o wyłącznie widoczności tematów związanych z komiksami, których jest raptem kilka. A postów w nich w ciągu dnia kilkanaście. Także łatwo sobie wyobrazić co będzie dalej, jak jeszcze większa grupa od Gildii zacznie tam pisać. Dziwne to zachowanie dla mnie, kiedy raptem 3 osoby z zewnątrz zaczynają pisać o swojej pasji, a tu poruszenie jakbyśmy ich zalali jakąś falą anihilacji  :smile:

Offline Damballa

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:32:49 am »
Gdyby miał wybór, zostałbym tutaj. Jeśli już trzeba gdzieś przejść, to wydaje się, że filmożercy są najlepszym wyborem. Nazwa jest może mniej kojarząca się z komiksami, ale gdy forum się rozkręci pod kątem komiksów, to zacznie być też wyżej w wynikach wyszukiwania. Gildia też nie byłaby moim pierwszym wyborem, patrząc pod kątem nazwy.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:40:43 am »
@Itachi

Chyba już za stary jesteś żeby przejmować się tym, co internetowy seba pomyśli o Tobie i Twojej pasji 😉 Ja na pewno.
Jeśli admini chcą i nas mają wspierać, to nie widzę problemu.
Chyba że Marian jest jedynym z tamtej ekipy, którzy ten pomysł wspierają? Wtedy faktycznie trzeba szukać dalej

Offline Bartek Gawron

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:42:31 am »
Itachi, a co Ciebie obchodzi, że proszą o wyłączenie widoczności. Normalna sprawa, jak ich to nie interesuje, to niech nie czytają. O ile dojdzie do przenosin na Filmozerców, wówczas na pewno Twoje posty znajda grono odbiorców i dyskutantow.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Itachi

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:53:38 am »
Ale mnie bardziej dziwi ich zachowanie niż denerwuje. Gdyby na Gildii pojawiła się grupa powiedzmy 20 użytkowników i stworzyło albo reanimowało dział filmowy i serialowy, a także stworzyło dział techniczny to zbiłbym pionę, przywitał i dalej pisał w komiksach, a dział filmowy śledziłbym sobie z ciekawości.

A obecna sytuacja wygląda tak, że zarejestrowało się kilkanaście osób stąd, wypowiada się mniej niż 1/3, a tam panuje jakiś defetyzm iż popsujemy im ich filmowy zakątek. Pada stwierdzenie o podziale forum itd...
Sami piszą mało i chyba obawiają się że ich zalejemy postami...

Offline Antari

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:54:25 am »
A z drugiej strony czy ktoś z fanów komiksów prosi o wyłączenie postów z działu filmowego? Nie. Widać też że starzy użytkownicy starają się na siłę wyrazić swoje zdanie nie mając pojęcia o komiksie w ogóle. Próbują kształtować to sub-forum na którym w ogóle nie planują pisać. Doradzać na temat tworzenia właściwych działów itd.

Offline gobender

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 29, 2018, 12:00:19 pm »
... ale niestety mają rację. Jeszcze się tam nie przenieśliśmy a zaczynamy się rozpychać łokciami pisząc takie komentarze. Trochę zwątpiłem czy Filmożecy to miejsce dla nas.

Offline Itachi

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 29, 2018, 12:00:30 pm »
No dokładnie, ja z samej ciekawości przez chwilę popatrzyłem o czym piszą.

Offline marian381

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 29, 2018, 12:23:21 pm »
Administracja forum, na którą składa się moja skromna osoba i drugi admin techniczny, jest jak najbardziej za przenosinami na forum Filmożerców. Zarejestrowało się u nas już pewnie około 50 użytkowników Gildii i czekamy na kolejnych. Jasnym jest natomiast to, że części forumowiczów po prostu komiksy w ogóle nie dotyczą i nie widzę nic dziwnego, że nie chcą sobie oni zawracać głowy dyskusjami, w których nigdy nie wezmą udziału, nawet jeśli postów komiksowych nie ma jeszcze zbyt dużo.

Widać też że starzy użytkownicy starają się na siłę wyrazić swoje zdanie nie mając pojęcia o komiksie w ogóle. Próbują kształtować to sub-forum na którym w ogóle nie planują pisać. Doradzać na temat tworzenia właściwych działów itd.

Piszesz tutaj głównie o Giefergu, który nota bene ma konto na Gildii i nie powiedziałbym, że o komiksach wie niewiele. Zresztą po to został założony wątek dedykowany dyskusji na temat kształtu subforum komiksowego, żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Zdanie większości i tak będzie najbardziej respektowane, a wszelkie posty niezwiązane merytorycznie z dyskusją pójdą do kosza - niezależnie czy ktoś jest na forum od początku czy od godziny. Poza tym dział komiksowy już wydaje się klarowny i zachęcam do kontynuowania zapoczątkowanych tu wątków.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Archie

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 29, 2018, 12:45:24 pm »
Jeśli Gildia "padnie", to chyba filmożercy będą najlepszym kierunkiem.
Forum Avalonu jest aktywne i zwiazane z komiksami.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

 

anything