Autor Wątek: Kolekcja Transformers  (Przeczytany 75399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 07, 2019, 11:17:41 am »
Tobie zawsze coś zgrzyta  :smile: Pewnie to były jakieś resztki to rzucili pod film. Na reklamie jest nawet chronologicznie pokazane. Kolekcja na 100% rusza oficjalnie (i chronologicznie  :smile: ) w tym tygodniu albo w następnym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2019, 12:48:45 pm wysłana przez JanT »

Offline Bartek Gawron

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 07, 2019, 11:57:28 am »
MEGA!!!
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 07, 2019, 12:10:07 pm »
Działa strona https://transformers-kolekcja.pl/ Start za 2 dni 09.01.2019 :smile:

Nawet info dla Mkolka dali :)


 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2019, 12:16:26 pm wysłana przez JanT »

Offline wonaps

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 07, 2019, 12:52:11 pm »
testowych nie widziałem;) na próbę pierwszy zakupię;)

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 07, 2019, 02:00:47 pm »
W Conanowo-WKKMową środę? Trochę to szalone, chyba lepiej byłoby to spasować razem z SBM. Czyżby jednak WKKM miało się zakończyć na 170 tomie? Szkoda by było...


JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 07, 2019, 02:10:11 pm »
Czyżby jednak WKKM miało się zakończyć na 170 tomie? Szkoda by było...
Bardzo prawdopodobne że tak będzie i bym się nie nastawiał na więcej. W środy z SBM może być jeszcze ta Literatura w Komiksie (albo Deadpool  :biggrin: ) Najlepiej jakby wszystkie kolekcje były w tę samą środę żeby nie chodzić po 2 razy  :smile:

Ale to się będzie fajnie czytać jak chronologicznie co 2 tygodnie  :smile: 

Offline brzon

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 07, 2019, 02:30:05 pm »
Czyli co - Galactic Storm upchną po kolei w ostatnich tomach do 170?? Albo wydadzą tylko 1 tom? Nie sądzę. Jedno nie wynika z drugiego. O końcu WKKM to nie świadczy.

Offline Itachi

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 07, 2019, 02:48:54 pm »
Kolejne gówniane prezenty do prenumeraty - hurrra!

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 07, 2019, 02:59:27 pm »
Nawet info dla Mkolka dali :smile:
Zabawne. Powiem tylko tyle,że czytałem 2 pierwsze tomy z rzutu testowego i wiem jak to jest wydane. I ta chronologiczność jest umowna, jest to wyjaśnione w dodatkach. Ja w tą kolekcję nie będę wchodził.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 07, 2019, 03:04:49 pm »
Tę kolekcję. "Dzisiaj umarli powstali z grobów...i MEGATRON powrócił", ja cię kręcę pamiętam doskonale te komiksy, te najstarsze to absolutny kamp. MUSZĘJEMIEĆ!!!!!! Do tych co kupili te testowe, były te biografio-katalogi z opisami robotów, jak w teemsemikach?

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 07, 2019, 03:29:32 pm »
Nie tego nie ma. Są za to dodatki dotyczące tworzenia serii oraz alternatywne plansze z wydań UK.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 07, 2019, 03:40:51 pm »
   Wielka szkoda, uwielbiałem to chyba jeszcze bardziej niż same komiksy, tak samo jak w GI Joe. "Uzbrojenie 15 dział kobaltowych, 7 karabinów protonowych oraz nożyce do cięcia blachy. Możliwość przemiany w walkmana Sony oraz Wartburga 353. Na Cybertronie zajmował się handlem używanymi częściami. Lubi: długie zachody słońca i filmy z Dirkiem Bogardem, nie lubi: wojny, Starscreama i obrazów Andyego Warhola". Można się było pośmiać, a autorzy mieli okazję do kilku drobnych żartów i docinków.

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 07, 2019, 06:17:41 pm »
Może mi wreszcie wymienią dwa wadliwe tomy z rzutu testowego.  :???:

Offline MLeKSk

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 07, 2019, 07:18:23 pm »
Może już padło to pytanie, ale nie zauważyłem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o co chodzi za tą "kompletną kolekcją"? Chodzi mi o to czy ten komplet oznacza wszystkie komiksy Marvel UK, US i DW, czy też po prostu jest to jedna wielka, a właściwie ogromna, historia? Jakieś rokowania potem na przedłużenie? Bo jakby nie było Transformery wychodzą nadal w USA i nie wiem czy w to wchodzić. Kusi, nie powiem, ale "kompletność" tych kolekcji zazwyczaj zostawia wiele do życzenia.

Offline vision2001

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 07, 2019, 07:29:16 pm »
Tak jak napisali na stronie https://transformers-kolekcja.pl/ mają to być wszystkie komiksy dotyczące okresu Pierwszej Generacji. Czyli cykl zamknięty.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything