trawa

Autor Wątek: Kolekcja Transformers  (Przeczytany 73672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 23, 2019, 09:38:35 am »
Ja dzisiaj skończyłem czytać Tom 1. Bałem się, że wciągnie jak Conan i znowu pójdzie kasa na kolekcję. Na szczęście nie wciągnęło :)

Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 25, 2019, 12:56:10 am »
dzisiaj tom 2? bo cos cicho;)

Będzie głośno przy 5-ce mam nadzieję, bo ci co wzięli test mogą tylko czekać, a poza tym zobaczymy już coś, czego nie było już w Semicu :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 25, 2019, 07:04:10 am »
Przecież tych Transfomers UK nie było w TM-Semic  :smile:

Drugi tom lepszy od pierwszego i bardziej spójny. Jak ktoś się waha po pierwszym to może jeszcze spróbować z drugim.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2019, 07:14:27 am wysłana przez JanT »

Offline wonaps

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 25, 2019, 09:21:23 am »
przeczytałem drugi i czekam na trzeci;) Jeśli forma nie spadnie to będe kupować.

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 27, 2019, 04:23:24 pm »
Spadnie. Przynajmniej na jakiś czas.

Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 27, 2019, 11:04:01 pm »
Przecież tych Transfomers UK nie było w TM-Semic  :smile:

Ech, miałem na myśli tylko te wydania US...
Spadnie. Przynajmniej na jakiś czas.
...chociaż 5-tka będzie zawierała chyba tylko 1 czy 2 zeszyty z US nie wydane w Polsce, gdzie przed nimi jakoś postanowiono zrobić sobie wyrwę w serii, może właśnie ze względu na spadek formy, gdzie chyba oprócz mętnych historyjek z udziałem botów nic konkretnego się nie działo.
Za to historia, która ma ukazać się w tomie 5-tym wyśmienita i naprawdę godna polecenia (ta na Cybertronie). Było chyba nawiązanie też do niej w ostatnim filmie Transformers, jednak nie osadzona na Cybertronie, a na Ziemii.

Offline indy1983

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 28, 2019, 02:34:23 pm »
Trzeba pamiętać, że kiedy w US był spadek formy to w UK wychodziły podobno najlepsze rzeczy (Target: 2006) więc ogólnie w każdym tomie powinno być coś dobrego do poczytania.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 01, 2019, 04:12:08 pm »
Taka ciekawostka, panorama na naszej wersji kolekcji jest inaczej wycentrowana, tak wygląda w UK:


Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 02, 2019, 06:42:39 pm »
Taka ciekawostka, panorama na naszej wersji kolekcji jest inaczej wycentrowana, tak wygląda w UK

[/l]

Ciężko porównać, bo u nas jeszcze nie wyszło tego tyle :doubt: . No i lekko niekompletna ta kolekcja :wink: .

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 02, 2019, 06:49:39 pm »

Ciężko porównać, bo u nas jeszcze nie wyszło tego tyle :doubt: .
No właśnie u nas już widać, że będzie ta panorama trochę inna

Offline cro_no

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 02, 2019, 08:10:13 pm »
Czyli wychodzi na to, że grafika będzie tak wycentrowana, jak jest to pokazane na stronie www kolekcji.

Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 03, 2019, 12:09:39 am »
No właśnie u nas już widać, że będzie ta panorama trochę inna

Może taka sama, tylko wynika ze zmiany numeracji :lol: Kolekcje zbierałem wybiórczo i nigdy nie zwracałem uwagi na panoramy, ale obiecałem sobie, że TF'a pociągnę tak długo, aż mnie znudzi i będzie to co najmniej 7 tomów :wink:

Offline nayroth

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 07, 2019, 06:22:31 pm »
Gnany sentymentem kupiłem pierwszy tom. Po szybkim przejrzeniu wiem że bedzie to też ostatni.
Ogólnie dałbym szansę kilku numerom kolekcji, bo tamte TM-Semicowe zeszyty z runu US to były moje pierwsze komisy itd. Ale wymieszali je z serią UK, która wygląda szpetnie (Megatron nie przypomina Megatrona, etc. ) i dla polskiego czytelnika jest tandetną ramotką, no niczym się nie broni.
Ogólnie stracone 14,99 ...
Nie polecam, może za jakieś 20 numerów pojawi się jakiś one-shot warty zachodu, ale zbieranie od początku wszystkich numerów i czytanie ich to chyba rozrywka dla masochisty... ;O

Offline maxim1987

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 08, 2019, 11:25:36 am »
A ja mam zupełnie odwrotnie. Historie z UK sa spoko, ale strawienie tej US było ciężkie. Zdecydowanie nie bede kupował. Chyba jestem za stary na Transformersy...  :sad:

Offline lis22

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 08, 2019, 09:23:22 pm »
Mi osobiście podoba się kreska i kolorystyka w numerach UK, więc na razie dam kolekcji szansę.