trawa

Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 40732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mica

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 12, 2018, 10:56:21 pm »
poważna inicjatywa, skoro plany już na emefke 2019!


:D


podoba mi się, dołożę do żbików z gildiowego zamówienia ;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2018, 07:29:25 am »
poważna inicjatywa, skoro plany już na emefke 2019!
:D
podoba mi się, dołożę do żbików z gildiowego zamówienia ;)

Ech, dzięki za wyłapanie :P
Ej, ale z drugiej  strony spokojnie mogę już zapowiedzieć na wrzesień 2019, bo piąty zeszyt mamy już wstępnie zaplanowany.

Offline kas1

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 13, 2018, 08:22:07 am »
Towarzystwo zacne. Trzymam kciuki za tą inicjatywę.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 14, 2018, 08:55:53 am »
Zamówiłem cztery sztuki pierwszego zeszytu z alternatywną okładką. Trzy pójdą na prezenty. Ciekawy pomysł na serie. Czekam.  :wink:

Offline Klint

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 15, 2018, 02:19:18 pm »
Ktoś już przeczytał ? Jakie wrażenia ?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 15, 2018, 11:54:37 pm »
Ktoś już przeczytał ? Jakie wrażenia ?
Ej, no właśnie, bo sam jestem ciekaw o_O'

Offline peta18

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2018, 05:08:53 pm »
Mistrzem slowa nie jestem, wiec recenzji nie bedzie, ale... przeczytałem i mi sie podobalo. Calkiem klimatyczny miks opowiesci ala BBPO (BPRD) z kapitanem Zbikiem (oczywiscie chodzi mi klimat PRLowski i milicje jako taka). Najwieksza (jak dla mnie) wada tego albumu to forma zesztowkowa :) Pierwsza czesc to w zasadzie wprowadzenie w swiat W7 i czyta sie wrecz ekspresowo, a ja bym chcial wiecej (wiecej wszystkiego, od kolejnych spraw po rozbudowanie pierwszoplanowych postaci)! Nie lubie zeszytowek!!! :) Czekam na kolejne czesci.
I raz jeszcze dzieki wielkie za "walizkowe" wrysy i podpisy od wszystkich autorow projeku!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2018, 09:08:20 pm »
A ja dziękuję za odwiedziny przy stoisku i szybką impresję z wrażeń po lekturze. Niestety, na chwile obecną W7 będzie dostępny jedynie w formie zeszytowej ;)

Offline mibartek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 17, 2018, 07:33:53 pm »
a ja za to bardzo lubię zeszytówki i recenzja bardzo zachęciła mnie do zakupu ;)

Offline Itachi

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2018, 05:27:32 pm »
Szykuje się Nam ciekawa seria, która co kluczowe może wychodzić w rozsądnych ramach czasowych. Skojarzenie z paranormalnym światem Hellboya jest oczywiste, dodatkowo rozwijany jest wątek gierek pomiędzy śledczymi, na co wskazywać może ostatnia strona, a dokładnie kadr. Jak na pierwszy zeszyt wystawiam pozytywną opinię, graficznie jest bardzo przyjemnie, nawet sam Azzarello chwalił rysunki, stałem obok któregoś z Panów, który w piątek rozmawiał ze scenarzystą i podarował mu egzemplarz komiksu. Także pole do popisu jest ogromne, nazwiska gwarantują jakość, trzeba tylko wszelkie pomysły poskładać w całość i konsekwentnie je realizować. Fanów Piekielnego Chłopca nie brakuje, także na tej fali można zbudować mocne fundamenty. Trzymam kciuki i z pewnością regularnie będę kupował zeszyty.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2018, 06:23:08 pm »
Dzięki, o pomysły bym się nie martwił (naprawdę jesteśmy w stanie robić tę serię przez kilka lat trzymając poziom ;)), za rysowników sam trzymam kciuki (nie było mnie przy tym, ale też słyszałem o żywej reakcji Azzarello). Jeśli tylko czytelnicy nie zawiodą, to (mam nadzieję) będzie dobrze (dopiero się rozkręcamy ;))

Offline Itachi

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2018, 06:35:45 pm »
Czytając Wydział 7 i Księżycówkę to porównania się nasuwają się praktycznie od początku jak na przykład elementy chaosu na planszach i nutka niepokoju w nich wyczuwalna. Także z pewnością mogło mu się podobać.

Offline Dembol_

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2018, 10:08:09 pm »
Przeczytałem. Wszystko fajnie, tylko mało. Rozumiem dlaczego wydajecie w takiej formie, ale zanim się na dobre rozkręciło to się skończyło :( Tak czy inaczej, czekam na kolejne.

Offline Night wolf

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 20, 2018, 10:04:08 am »
Przeczytane, szybka przyjemna lekturka nie jest to może nic wybitnego ale takie 6,5/10 bo tak szybko jak się zaczyna to się kończy. Trochę na początku dialogi wydawały mi się drętwe ale w miarę czytania było coraz lepiej. Rysunki super poza jedną rzeczą ale to może być spoiler bo tu rysownik chyba *** albo się mylę.  :wink:  Tak czy inaczej czekam na kolejny zeszyt. :D
Spoiler: pokaż

Czemu pan z historii 1945 ma amputowaną lewą rękę a w 1962 już prawą nawet w swojej retrospekcji biega bez prawej. Po bliznach jest to na pewno ta sama osoba.



Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 20, 2018, 11:08:36 am »
Ha, mea culpa bo:
Spoiler: pokaż
Wyłapałem ten błąd w drugiej części retrospektywy,  a nie zwróciłem uwagi,  że w otwarciu też zamienił

Kajam się  :oops:

 

anything