trawa

Autor Wątek: Wood Elfy  (Przeczytany 29940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wood Elf

Wood Elfy
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:10:36 pm »
Nie Wiem Dlaczego ale ja największe kłopoty mam z Vampirami...grałem z nimi dużo razy...ale kiepsko mi szło....wyskakuje albo jeden kolcek 20 black nightów :) albo 2 mniejsze...albo nawet 3.... i jest przesrane...to samo z black couchem....wchodzi w moich archersów...ładuje woundy...i potem już jest niedozrąbania...lubie grać na Dark Elfy....Orki i Gobliny , na Skavenów , na Chaos...Ale z Vampirami zawsze mam kłopoty :D nawet masa shootingu nie wystarcza...dzisiaj spróbowałem Lorda na Great eaglu...prawie nic nie zrobił a w ostateczności dostałem Minorem...wcześniej grałem na Skavenów...tym razem wygrałem Masakrą :) Pojedynek był na 1999 bez lordów ma sie rozumieć ::D
ve Loren ! Ave Elves

Offline Boodzik

Wood Elfy
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:16:49 pm »
20 Black Knights? IMHO lekka przesada. Ale to jeszcze nic. Graliscie bez lordow, więc nie miał wampira generała. A black coach jest idealny na WE. Impact hits bez problemu pogonią T3 elfów. Zagraj na 2000 punktów i niech twój lord na orle spróbuje szczęscia z lordem Blood Dragons na Winged Nightmarze,
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:20:39 pm »
bedzie probowal , ale na 100% nie w walce wrecz - polata sobie dookola niego i porzuca spearem - a spieszony bd nie jest taki straszny :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Wood Elf

Wood Elfy
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:29:00 pm »
Nie Nie Nie......Z Vampirami Grałem na 2000 !!!!!!! Na 1999 grałem ze skavenami jak wygrałem masakrą :) Na vampy grałem Na 2000...miał 2 nekromantów ... Counta i Thralla !! 2 Klocki Black nightów po 9 ! Czyli po 10...bo w każdym Heros...Thrall w jednym a Count w Drugim...
ve Loren ! Ave Elves

Offline Wood Elf

Wood Elfy
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:32:04 pm »
Coucha nie było dzisiaj...ale zazwyczaj wystawiali na mnie coucha :) z którym miałem czasami problemy :D Z Banshe jest łatwiej...elfy mają 8 LD więc za dużo nie zrobi...couch jest na WE świetną jednostką!!  Tu się zgodze...ale na WE dobra jest też kawaleria...szybko dojdzie...bo raczej przeciwnik grający wampirami nie będzie czekał na dojście WE :D hehe !
ve Loren ! Ave Elves

Barbarossa

  • Gość
Wood Elfy
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 20, 2003, 08:43:53 pm »
Uwaga lingwistyczna:
black couch = czarna kanapa.

Nie profanować mi tu wampirów!

Offline Lawfulone

Wood Elfy
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2003, 09:04:15 pm »
Cytat: "Barbarossa"
Uwaga lingwistyczna:
black couch = czarna kanapa.

Nie profanować mi tu wampirów!


to mi podsunęło pomysł.w moim coachu będzie kanapa zamiast trumny<buhahahaha>.... 8)
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Finfarin

Wood Elfy
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2003, 10:09:57 pm »
Cytuj
Uwaga lingwistyczna:
black couch = czarna kanapa.

Nie profanować mi tu wampirów!

Wiesz, w ich wieku wygoda jest już raczej ważna :D

Czy ja wiem czy Black Coach jest taki stłaszny? Treeman przerabia go na fotele, niech tylko nie zda warda...A 200 punktów przeznaczonych na kanapkę to 200 punktów nie przeznaczonych na wypasionego lorda/wypasionych rycerzy/wypasione psiaki.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Lawfulone

Wood Elfy
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 20, 2003, 10:48:18 pm »
rydwan ma wiekszy m niz przerośniety krzak,wiec to on bedzie szarzował.a po szarzy z inwokacja to krzak musi poprawic inną gałęzią...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Barbarossa

  • Gość
Wood Elfy
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 20, 2003, 10:53:48 pm »
Po niedawnych doświadczeniach growo-turniejowych coraz bardziej dochodze do wniosku, że Black Coach jest jednym z gorszych rare'ów typu "model pojedynczy" - ostatnio porównywałem go sobie np. z hydrą czy gigantem i doszedłem do wniosku, że 200 pkt to strasznie dużo jak za coś, co musi zaszarżować żeby móc zrobić jakieś szkody a do tego ginie od S7. Jego impact hity są strasznie losowe - więcej niż raz zdażyło mi się, że po jedynce na ilośc dostawał straszliwe baty. Do tego nie jest zbyt dobrym przetrzymywaczem, nie może robić flee... Tak naprawdę to zwracał mi się głównie w tych bitwach, w których przeciwnicy uwalali terror testy. No i budzi respekt wśród WE.

Offline Lawfulone

Wood Elfy
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 20, 2003, 11:01:46 pm »
ja go cenie za wygląd i klimat. grac nim bede bo sam zrobiłem.potrzebny mi jest do sciagania na siebie ognia-budzi respekt.(lepiej niech mi wala do niego niz do któregoś klocka black knightów.a jezeli dojedzie razem z tym to bedzie wypas...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Barbarossa

  • Gość
Wood Elfy
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 20, 2003, 11:44:04 pm »
Szczerze mówiąc, używam black coacha bo mi ładnie wyszedł model. Skuteczniejsze jest niewątpliwe 8 black knightów - Coach w zasadzie najbardziej się przydaje na szczury (bo może zaszarżować RG bez strasznych obaw, a chyba tylko WLC może go zdjąć na 8 albo 10). Na Wood Elfy może być, w zależności od liczby i rozmieszczenia treemenów.

Offline Boodzik

Wood Elfy
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 21, 2003, 07:56:29 am »
Cytat: "Vallarr"
bedzie probowal , ale na 100% nie w walce wrecz - polata sobie dookola niego i porzuca spearem - a spieszony bd nie jest taki straszny :D


Aż w koncu gracz się wnerwi i rzuci na wampira inwokację. I to bedzie koniec Forest Lorda.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Wood Elf

Wood Elfy
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 21, 2003, 10:06:41 am »
W Sumie racja....ale Couch wystarczy że sięprześlizgnie pod moich archersów...nazbiera woundów...i holera jest nie do ściągnięcia...a strzelaćdo niego archersami się nie opłaca  :?
ve Loren ! Ave Elves

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 21, 2003, 10:13:29 am »
jakos nigdy problemow z coachem nie mialem - zawsze treeman max 2 tury zalatwial - zawsze ja szarzowalem :D
invokacje najpierw musisz wylosowac , dodatkowo ja sie bede trzymal zdecydowanie poza tymi 8" wiec moze mi count naskoczyc :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"