trawa

Autor Wątek: Wood Elfy  (Przeczytany 30183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 24, 2003, 08:03:24 pm »
ok , 1 - GG sa beznadziejni - imperialni sa sporo tansi ... :?
2 - warhawki na nekrosow , ale jest jeden problem - dostawisz tylko 2 - a champion nie ma 2A tylko 5BS wiec masz tylko 4 ataki w tym 2 z sila 4 - imho dosc duza szansa , warto probowac , latwe punkty :D
3 - a po mistress maja 3,5 8) tak ogralem piesze vc na inkwizycji - dodatkowo 2x wypadlo -1 do MV dla wszystkich :D:D:D gosc nie przeszedl nawet polowy stolu w czasie calej bitwy - w 2 turze mial na plecach 2 orly :D i z marszu nici :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Dark Elf king

Wood Elfy
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 25, 2003, 04:36:54 pm »
Czy lubie nią grać jak narazie gram Darkami co jest zrozumiałe ale nie czepiam się ich jak bardzo duża część osób grających w WFB ich wadą jeżeli chodzi o zakup to brak gotowych regimentów po 16 kolesi no wiecie coś w rodzaju Warrirsów

Offline Elverth

Wood Elfy
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 25, 2003, 05:56:55 pm »
Vallar można wiedzieć jaką miałeś rozpiske??
Peace, not War"

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 25, 2003, 06:10:12 pm »
z pamieci :
archmage 4lvl potion 3x DS
mage 2lvl unicorn (nyo co , ladna figurka i mr2 !! 8) ) scroll
mage 2lvl wand of jet
glade guardian na steedzie la sh HoDA SoM
2x 6 archer
6 GR full cm warbanner
8 driad
10 - chyba - wardancerow
2x gr8 eagle
8 waywatchersow
treeman
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline sas

Wood Elfy
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 26, 2003, 03:00:50 pm »
a ja teraz myślę nad jakimś sensownym ofensem
i mam coś takiego
smok, lord z s5, wardem na 5+, save'em 1+ na shooting i hailem
hero konny z savem na 3+ (enchanted shield)
bladeweaver z 5 atakami
2 oddziałki konnych (jeden z war bannerer, drugi goły)
2 orełki
jakaś mąła kupka archerów dla zapchania corów
10 wardancerów + muzyk
7 driad + champion
drzewo
10 przepatrywaczy
co wy na to
od razu mówię, że ma to być czysty ofens i nie na turnieje
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Lawfulone

Wood Elfy
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 26, 2003, 03:20:57 pm »
sas:jezli to nie ma byc na turnieje to kazdy Ci powie ze wypas pomysł. poza tym skoro nie masz zmiaru tym grac na turniejach to po co sie pytasz? potestuj.

a może się chwalisz ;)
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Elverth

Wood Elfy
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 26, 2003, 04:51:28 pm »
Znacie może jakąś rozpiske turniejową, która nie jest oparta na driadach i wardancerach??
Peace, not War"

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 26, 2003, 04:57:07 pm »
nie zawierajaca ?? nie ... ale nie opartych jest kilka - w mojej pelnia pomocnicza rolę - głównie wardancerzy daja sie tluc biorac unbreakable a driady tłuka resztki albo jakies light cavalery :D glowna robote odwalaja magowie i glade ridersi z bohaterem i unicornem :D nyo i drzewko :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Elverth

Wood Elfy
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 26, 2003, 05:01:37 pm »
A ile wystawiasz odziałów galde ridersów? Wydaje mi się że mozna by zrobić armie tylko z łuczników ok. 50-60 (Archers, Scout, Way Watchers) do tego magowie i może z 6 Wardancerów i może drzewca jesli punktów starczy
Peace, not War"

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 26, 2003, 05:08:58 pm »
1 oddzial ale z 2 bohaterami full cg warbanner:D tylko cholernie wrazliwy na ostrzal ;/
a taka armia jak trafi na brytfanie to kaplica - ja bym wrzucil jeszcze ze 2 gr8 eagle do spowalniania ofensow(wiecej strzelania !! ) i eleminowania maszynek - 2x 8 waywatchersow teoretycznie wystarcza , ale.... nie wiem , nie gralem taka armia , moze byc ciekawa :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Kazador

Wood Elfy
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 26, 2003, 08:38:10 pm »
No wlasnie - ja w sprawie glade riders - czy warto dawac im CG? Wydaje mi sie ze chyba warto bo oni spelniaja fukcje inna iniz tylko flee i rally  - moga sciagac ranki do pomocy dryadom itp.
Czy warto dawac dwa drzewce?

SAS - mi sie rozpiska podoba tylko czemu sluzy muzyk w wardancerach? nie lepiej dac championa? Przeciez sznasa na remis jest niewielka jesli biega z nimi bladeweaver.
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Offline Vallarr

Wood Elfy
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 26, 2003, 09:01:40 pm »
ja glade ridersow uzywam jako oddzial uderzeniowy - z guardianem z S5 i unicornem - 2A z S6 niezle sie sprawdzaja - a wtedy daje full cg z warbannerem i jak maja asyste treemnan , olra , driad , wardancerow lub waywatcherow to rzadza :D a przy okazji jest to jedyna fast cav o sv 4+ , wiec do walki sie nawet nadaja niezle :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline sas

Wood Elfy
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 27, 2003, 09:17:10 pm »
"A ile wystawiasz odziałów galde ridersów? Wydaje mi się że mozna by zrobić armie tylko z łuczników ok. 50-60 (Archers, Scout, Way Watchers) do tego magowie i może z 6 Wardancerów i może drzewca jesli punktów starczy"
oj można taką zrobić
kiedyś na czar par z kumplem kołowaliśmy
i wyszła nam armia wysyłająca dobrze ponad 100 strzał na turę (czasami więcej, bo i hail of doom arrow było)
ale dostaliśmy wówczas w dupę niemiłożebnie, więc już tego nie powtarzam ...
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Lawfulone

Wood Elfy
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 28, 2003, 01:42:00 am »
Cytat: "sas"
"A ile wystawiasz odziałów galde ridersów? Wydaje mi się że mozna by zrobić armie tylko z łuczników ok. 50-60 (Archers, Scout, Way Watchers) do tego magowie i może z 6 Wardancerów i może drzewca jesli punktów starczy"
oj można taką zrobić
kiedyś na czar par z kumplem kołowaliśmy
i wyszła nam armia wysyłająca dobrze ponad 100 strzał na turę (czasami więcej, bo i hail of doom arrow było)
ale dostaliśmy wówczas w dupę niemiłożebnie, więc już tego nie powtarzam ...


100strzał na 3+=66trafien za 1300pts to zdecydowanie za mało.zwłaszcza jak na coś,co nie ma pancerza...tez coś takiego kombinowałem ale HE :/ było jeszcze gorzej...

1300 DE crx= 236 strzał na 5+=~80trafien...hmmm za 1300pts...na krótkim 118 trafien...

tak sobie głośno liczę rozpiske DE 100kuszników =67-134trafien/ture plus rbt plus 500pts na herosów/czarodziejki...zadaje 20-40w do sejwowania dla T4 z samych kuszników.tlyko będzie klopot z wystawieniem tego tak,zeby wszystko strzelało...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline BONERIPPER

Wood Elfy
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 29, 2003, 02:27:12 pm »
WE no cóż fajna armia ale dość słaba. Nie ma dość silnego oddziału do walki
ONERIPPER