Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12  (Przeczytany 53919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2019, 09:33:26 pm »
Czytam recenzje nadciągających tomów i tak : A-Force 'słodziutkie", Patsy "cukierkowo słodkie", Squirrel "urocze", dynozaur "cute". Na wszelki wypadek  recenzji Franka Karciciela nie czytałem, ale ta wszechobecna słodycz trochę mnie martwi.
W sumie zostaje mi "Chinatown". Dobre i to.


Dzis polowa komiksow musi byc - urocza  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 28, 2019, 11:07:06 pm »
(na razie) nie Deadpool  :smile:  Kolekcji Avengers nie ma (skończyło się na teście)


hmm... no to zostaje chyba tylko restart WKKM?  :wink: [size=78%].[/size]
Od startu WKKM mija w maju 6,5 roku, to szmat czasu, nowe pokolenie czytelników, a przecież nie zarzyna się Marvela, który znosi złote jajka, więc coś dać muszą...

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 28, 2019, 11:52:40 pm »
Nie ma za czym płakać. W SBM sporo lepszych historii dostaliśmy i pewnie jeszcze drugie tyle będzie. Końcówka WKKM z paroma wyjątkami to było takie dogorywanie trupa moim zdaniem. Duble i nowości średniej jakości. Z początku był jakiś tam przekrój przez historię, a gdy zaczęli lecieć z nowościami przestało to mieć sens.

Offline -gościu-

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2019, 08:22:06 am »
W SBM sporo wiecej dobrych historii niż w WKKM? Serio? Może dużo nie kupiłem, ale wychodzi na to, że wiekszość tych ktorych nie kupiłem były dobre.


Ale zgadzam sie, że ostatnie przedłużenie było na siłe. Tyle dobrego, że dostaliśmy w nim klasyki, ktore wyleciały z pierwszej 60-tki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2019, 08:27:43 am wysłana przez -gościu- »

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2019, 08:52:08 am »
Szkoda, że uparli się na przesadny natłok nowości. Sięgając po klasykę spokojnie mogliby "utkać" jeszcze kolejne 60 tomideł. Z Samego "West Coast Avengers vol.2" przydałoby się opublikować jeszcze z trzy historie. No ale uparli się na Marvel NOW! (co na swój sposób jest dla mnie zrozumiałe).

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:25:34 am »
Musieli to Marvel NOW a dopiero potem wpadli na pomysł "Sag" Bardzo dobrze że teraz wychodzą tytuły o których TK uważa że jest na nie małe zapotrzebowanie  :smile:

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:27:38 am »
Do 120. tomu ta kolekcja trzymała swój poziom. Później, kiedy skupili się na nowościach i wydawaniu pierwszych zeszytów z danych serii czy runów, wszystko jakby siadło i wydaje mi się, że to był przysłowiowy gwóźdź do trumny. Szkoda, że nie skupili się na tych crossoverach, które wyszły w UK. Jestem przekonany, że sporo ludzi by to kupiło.

P.S. A jak nie wydadzą drugiej części Pantery, to ...  :evil:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:35:48 am »
Problem to było, że większość ważniejszych z Marvel Now zostało u nas wydane przez Egmont. WKKM sama sobie podłożyła nogę, trzymając się listy komiksów zamiast wydawać po prostu komiksy Marvel.

Offline rzem

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:38:46 am »
Mówicie jakby padło info o definitywnym końcu, a to na razie istnieje tylko w fazie domysłów i interpretacji.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 29, 2019, 09:56:45 am »
... oraz w pierwszym poście tego wątku  :badgrin:

Offline rzem

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 29, 2019, 10:25:38 am »
... oraz w pierwszym poście tego wątku  :badgrin:


Tę stronę to odświeżam częściej niż pocztę, czekając aż wpadną nieznane tytuły :-)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2019, 11:19:03 am »
Mówicie jakby padło info o definitywnym końcu
Padło. Dużo ludzi i wydawców już o tym wie tak jak i o tym co nadejdzie później  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2019, 11:24:56 am »
jak i o tym co nadejdzie później  :smile:
Kolekcja DREDDa  :badgrin: (z tego co pamiętam to chyba od sierpnia)  :lol:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2019, 12:19:45 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2019, 12:36:28 pm »
Padło. Dużo ludzi i wydawców już o tym wie tak jak i o tym co nadejdzie później  :smile:


Puść parę ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 12
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 29, 2019, 01:09:42 pm »
Mi się nie chcę wierzyć, że to koniec. A jeśli rzeczywiście przyszedł już na to czas, to jednak trochę szkoda. Co prawda powyżej 150 tomu kupuję już tylko wybiórczo, ale kolekcja dawała różnorodność i możliwość zapoznania się z poszczególnymi seriami wydawanymi nie tak dawno w USA. No dali tyle cudownych ramotek z lat 60. i 70., których u nas żaden wydawca by nie ruszył. Szkoda tym bardziej, że SBM jest moim zdaniem kolekcją słabszą. Natomiast co po WKKM? To oczywiste, że Deadpool  :smile: