trawa

Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 14, 2019, 09:22:12 pm »
Proszę, nie snujcie dziwnych teorii spiskowych.
To prosze zacznijcie rozmawiac. A nie wielkie tajemnice. Przez wasze milczenie ludzie odeszli, bo nie bylo ZADNEJ informacji z gory przez kilka miesiecy.

Offline Funny

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 14, 2019, 10:01:33 pm »
Na forum nie udzielam się zbyt często, ale lubię czytać dyskusje jakie się pojawiają.
Fakt, że forum gildii jest potężnym kawałkiem komiksowej historii, ale forum tworzą jednak ludzie.
Życzę i Wam i komiks specowi, abyście dali radę i aby na każdej stronie pojawiało się wiele wątków do dyskusji.
Trzymam kciuki za obydwie inicjatywy.


Offline Blacksad

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 15, 2019, 06:57:41 am »
No i dobrze. No i super. Jest szansa, że zniechęceni (czyli większość post WKKMowych nuworyszy) sobie pójdą gdzieś, a na forum wrócą osoby przez tychże zniechęcone, a rozmawiające o komiksach ze swadą, zrozumieniem i horyzontami szerszymi niż rozstaw cyrkla niszczącego okładki/folijki/opasłe tomiszcza na półeczce. Make Gildia great again! :)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2019, 07:00:47 am wysłana przez Blacksad »
Chrzań się, Smirnov

Offline arczi_ancymon

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 15, 2019, 09:27:57 am »
Fajnie, że wsadziłeś wszystkich do jednego worka. To nie wątpliwie świadczy o twoich, jakże szerokich, horyzontach.

Offline parsom

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 15, 2019, 11:41:45 am »
Dajesz Blacksad, chętnie przyjrzę się waszemu zbiorowemu, aczkolwiek wysublimowanemu brandzlowaniu w kółku użytkowników o niskich numerach. Żenada goni żenadę.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Nawimar

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 15, 2019, 12:24:41 pm »
Podejrzewam Blacksad, że nie doceniasz "nowoczesności" swoich ziomali. Im tylko grupy w głowie, a nie jakieś tam forum i pewnie tam już zostaną póki "wujek Google" albo inny "Turbo-Apple" nie wymyśli dla nich nowej zabawki. I dobrze. Odkąd gwiazdory się stąd wyniosły to forum znormalniało. Sam stawiam na Komikspec ale Gildii - cokolwiek z nią dziać się będzie - źle nie życzę (sentyment do tego miejsca na pewno zostanie).

Offline Murazor

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 15, 2019, 01:04:06 pm »
Dajesz Blacksad, chętnie przyjrzę się waszemu zbiorowemu, aczkolwiek wysublimowanemu brandzlowaniu w kółku użytkowników o niskich numerach. Żenada goni żenadę.
Na wiele nie licz, w tamtym roku napisał 3 posty na forum. Z czego 2 o wódce i jeden, bo ktoś pomylił go z inną osobą. No chyba, że będą sobie odpisywać jak CD Jack o tapatalk, po 15 miesiącąch :D

Też nikomu źle nie życzę, ale nagle moderatorzy (zaginieni w akcji) dodają posty do wątków, np: o zapowiedzi komiksu. Trochę to zabawne.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 15, 2019, 01:38:07 pm »
Na wiele nie licz, w tamtym roku napisał 3 posty na forum. Z czego 2 o wódce i jeden, bo ktoś pomylił go z inną osobą. No chyba, że będą sobie odpisywać jak CD Jack o tapatalk, po 15 miesiącąch :D

Też nikomu źle nie życzę, ale nagle moderatorzy (zaginieni w akcji) dodają posty do wątków, np: o zapowiedzi komiksu. Trochę to zabawne.
Ależ jesteś zabawny...
Nie wiem skąd w tobie tyle jadu?
O Tapatalku odpisałem bo chwilę wcześniej go zainstalowałem i mnie oczarował. A ponieważ nie było jakiegoś wielkiego ogłoszenia o wdrożeniu tej funkcjonalności to odpisałem człowiekowi, mimo że pytał dawno. Przy okazji może i inni użytkownicy się o tym dowiedzą, bo warto.

Wysłane z Gwiazdy Śmierci przy użyciu Tapatalka

Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Murazor

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 15, 2019, 04:47:31 pm »
Skąd we mnie tyle jadu? Najpierw Ty, albo inny mod wytyka użytkownikowi, że ma numer 70k, a nie 3, czy 4. Potem post Blacksada, w którym moderacja nie widzi jadu? :)

Ja jestem jednym z nuworyszy post WKKMowych, którzy widzę, że nie będą mile widziani na nowej gildii... Po co ratować coś dla komiksowa, skoro chcecie sobie siedzieć w swoim elytarnym gronie :roll:

I nie musisz mi się tłumaczyć, bo nie mam Ci za złe, że odpisałeś. Fajnie, że Ci się spodobał tapatalk. Fajnie, że go tutaj dodano. Po prostu fakt odpisania na prośbę o wprowadzenie go po takim czasie (i w takich okolicznościach) jest zabawny. Przynajmniej dla mnie.

Offline nayroth

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 15, 2019, 07:47:59 pm »
Skąd we mnie tyle jadu? Najpierw Ty, albo inny mod wytyka użytkownikowi, że ma numer 70k, a nie 3, czy 4. Potem post Blacksada, w którym moderacja nie widzi jadu? :smile:

Czyżbyś próbował porównywać swój "jad nienawiści", do Blacksadowego "jadu forumowej swobody wypowiedzi"?
Wszak to zupełnie dwa rózne jady i każdy to przyzna, a jesli nie przyzna to znaczy że należy to "tamtych", noworyszardów którym nie warto podawać reki...

Offline wilk

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 16, 2019, 08:17:45 am »
Dajcie już spokój. Kto będzie chciał pisać tu, to będzie pisał tu, albo na Specu albo w obu miejscach na raz. Pamiętam jak swego czasu aktywne było równolegle i forum Gildii i forum WRAKa i jakoś to funkcjonowało, choć faktycznie fandom był wtedy znacznie mniejszy.

Niestety widzę że mkolek81 usunął tu konto więc nie zrobi już podsumowania top list, które zobowiązał się wykonać. Niestety bardzo nisko oceniam takie zachowanie. Przykre to i jestem tym bardzo zawiedziony.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2019, 08:21:26 am wysłana przez wilk »

Offline misiokles

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 16, 2019, 09:29:00 am »
Też uważam, że to mało profesjonalne posunięcie (usunięcie konta) i nieliczenie się z tymi znajomymi z forum, co postanowili tu zaglądać.

Offline Mawer

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 16, 2019, 11:26:35 am »
Mnie to śmieszy takie zachowanie. "Usunę tutaj konto żeby pokazać wszystkim, że już nie chce mieć nic wspólnego z forum, gildii", albo usuwanie avatarów  :badgrin: "Usunąłem avatar, bo jestem już na innym forum, ale jak mnie coś tutaj wkurzy to wam o tym napiszę".  :badgrin:
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2019, 11:31:03 am wysłana przez Mawer »

Offline Murazor

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 16, 2019, 11:35:25 am »
Niestety widzę że mkolek81 usunął tu konto więc nie zrobi już podsumowania top list, które zobowiązał się wykonać. Niestety bardzo nisko oceniam takie zachowanie. Przykre to i jestem tym bardzo zawiedziony.
Nie ma dużo głosów, więc powinienem znaleźć chwilę i mogę policzyć komiks polski i wydawnictwa. Nie wiem jak z główną top listą.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2019, 03:28:48 pm wysłana przez Murazor »

Offline wilk

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 16, 2019, 03:01:41 pm »
Nie ma dużo głosów, więc powinienem znaleźć chwilę oraz mogę policzyć komiks polski i wydawnictwa. Nie wiem jak z główną top listą.
Miło z Twojej strony. Chris3z8 chyba policzy swoją listę. W każdym razie brak jest na razie powodów by uważać inaczej.

 

anything