Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 65393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 03, 2019, 02:30:57 pm »
Nie chodzi o zrobienie nowego szablonu, tylko o postawienie SMF. Nie rozumiem czemu tak strasznie upierasz się przy tym silniku co jest. Pisanie artykułów czy blogów niewielu tak naprawdę interesuje, a Tobie chodzi zapewne żeby ktoś w ten sposób rozwijał Twój serwis. Przerabialem już takie projekty i niezbyt chce mi się w to bawić. Forumowiczów chcą tak naprawdę kontynuować to co jest, a nie bawić w jakieś nowe portale. Mógłbym postawić wierną kopię tego SMF z forum gildii, plus tapatalk, like'owanie postów i inne glupoty. A moderatorów rozdzielić od razu. Pech, że nie mam obecnie prywatnego hosta, tylko firmowy a tam nie chce stawiać. Jakby co można liczyć na moja pomoc ale jeżeli ma być tam 5 osób a reszta przejdzie na filmozercow albo do Michasia, to szkoda czasu na kopiowanie.

Offline Krzysztof_Kuryłło

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 03, 2019, 02:39:41 pm »
Jak ktoś chce stworzyć dla Komiks.ovh lepszy szablon strony - z mojej strony nie ma problemu i jestem chętny do współpracy nad zmianami na lepsze. Myślę, że można się tym zająć w pierwszej kolejności po zamknięciu Forum Gildii. Mogłoby to pomóc mentalnie zmigrować użytkownikom, którzy proponowaliby jak strona ma wygądać, robiąc np. szkice do pokazani innym, które inny by komentowali i może by z tego coś fajnego wyszło.


parę osób już dawało sugestie odnośnie layoutu - a widzę że od miesiąca wszystko po staremu. to średni dobrze wróży na przyszłość. możliwości pisania artykułów i zakładania blogów nie skomentuję - siedzę na różnych forach hobbystycznych gdzie admini powgrywali takie dziwactwa i nigdy nikt z tego nie korzysta. jak ktoś chce założyć bloga to zrobi to dwoma kliknięciami myszką na blogspocie/wordpressie.

Offline marian381

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 03, 2019, 03:07:12 pm »
Jako że temat odżył i pojawiło się kilka nowych uwag na temat przenosin na Filmożerców, które w pełni rozumiem, to postanowiliśmy założyć nowe forum na silniku SMF, które powinno być dobrym miejscem dla społeczności Gildii. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was chce udzielać się na forum, które powstało z myślą o filmach, a szkoda, żeby użytkownicy, którzy przez lata siedzieli na Gildii, rozproszyli się po kilku innych forach. Z naszej strony, czytaj mojej i administratora technicznego, z którym od lat tworzymy Filmożerców, zapewniamy kompleksową obsługę techniczną forum i otwartość na wprowadzanie wszelkich rozwiązań, nawet jeśli kiedyś wyrazicie chęć na zmianę stylu czy silnika forum, nie będzie z tym problemu. Mamy doświadczenie w obsłudze różnych silników i od dłuższego czasu działamy na sprawdzonym serwerze.

Na forum wprowadzone zostały już pewnie udogodnienia względem Gildii (system reputacji), Tapatalk. Będziemy także stale moderować forum, ale tak jak już ktoś wspominał w tym temacie bez sztywnego ucinania dyskusji. Ze swojej strony mogę też dodać, że spróbuję jeszcze raz skontaktować się z właścicielami Gildii i zaproponować odkupienie bazy forum, ale, tak czy inaczej, myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie się już na nowe miejsce, żeby ewentualnie nie stracić postów, które powstaną od teraz do maja.

Adres do forum: KOMIKSpec.pl - nie tylko dla speców od komiksów.  :smile: Dajcie znać, co sądzicie - najlepiej na nowym forum. Wstępnie stworzyłem już komiksowe działy, o dalszym układzie zdecydujemy wspólnie.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline xanar

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 03, 2019, 03:14:30 pm »
No i jest Gildia 2.0  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 03, 2019, 03:20:30 pm »
Do końca nie rozumiem zastrzeżeń dotyczących filmożerców. Przecież gildia to nie tylko komiks ale także innych działów w tym między innymi filmy.

Offline Jaxx

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 03, 2019, 03:30:03 pm »
Jako że temat odżył i pojawiło się kilka nowych uwag na temat przenosin na Filmożerców, które w pełni rozumiem, to postanowiliśmy założyć nowe forum na silniku SMF, które powinno być dobrym miejscem dla społeczności Gildii. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was chce udzielać się na forum, które powstało z myślą o filmach, a szkoda, żeby użytkownicy, którzy przez lata siedzieli na Gildii, rozproszyli się po kilku innych forach. Z naszej strony, czytaj mojej i administratora technicznego, z którym od lat tworzymy Filmożerców, zapewniamy kompleksową obsługę techniczną forum i otwartość na wprowadzanie wszelkich rozwiązań, nawet jeśli kiedyś wyrazicie chęć na zmianę stylu czy silnika forum, nie będzie z tym problemu. Mamy doświadczenie w obsłudze różnych silników i od dłuższego czasu działamy na sprawdzonym serwerze.

Na forum wprowadzone zostały już pewnie udogodnienia względem Gildii (system reputacji), Tapatalk. Będziemy także stale moderować forum, ale tak jak już ktoś wspominał w tym temacie bez sztywnego ucinania dyskusji. Ze swojej strony mogę też dodać, że spróbuję jeszcze raz skontaktować się z właścicielami Gildii i zaproponować odkupienie bazy forum, ale, tak czy inaczej, myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie się już na nowe miejsce, żeby ewentualnie nie stracić postów, które powstaną od teraz do maja.

Adres do forum: KOMIKSpec.pl - nie tylko dla speców od komiksów.  :smile: Dajcie znać, co sądzicie - najlepiej na nowym forum. Wstępnie stworzyłem już komiksowe działy, o dalszym układzie zdecydujemy wspólnie.
No i to wygląda obiecująco :) Żeby tak jeszcze Bazyla tam nie było...

Offline Bartek Gawron

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 03, 2019, 03:32:18 pm »
Adres do forum: KOMIKSpec.pl - nie tylko dla speców od komiksów.  :smile: Dajcie znać, co sądzicie - najlepiej na nowym forum. Wstępnie stworzyłem już komiksowe działy, o dalszym układzie zdecydujemy wspólnie.
O, to mi się podoba! Ale przydałby sie jeszcze poddział literatury i moze muzy, bo nie samym komiksem komiksiarz przeciez zyje i lubi czasem cos rowniez na te tematy skrobnąć, a co najmniej kilka o osob (w tym ja) będzie  uradowanych.

Tak trzymać!!! 
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Murazor

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 03, 2019, 03:42:49 pm »
Adres do forum: KOMIKSpec.pl - nie tylko dla speców od komiksów.  :smile: Dajcie znać, co sądzicie - najlepiej na nowym forum. Wstępnie stworzyłem już komiksowe działy, o dalszym układzie zdecydujemy wspólnie.
Ile zdziałał sam wygląd :shock: Puste to na razie, ale i tak lepsze, niż inne propozycje :) Dla mnie obecnie numer 1.

Pisanie artykułów czy blogów niewielu tak naprawdę interesuje,
Też wątpię, żeby ktoś z tego korzystał, po co pisać u kogoś jak można u siebie?

Mógłbym postawić wierną kopię tego SMF z forum gildii, plus tapatalk, like'owanie postów i inne glupoty. A moderatorów rozdzielić od razu.
Może pogadaj z marianem, bo Ty masz chęci, a oni możliwości (i chęć nas przygarnąć) :)

Offline death_bird

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 03, 2019, 03:43:49 pm »
Do końca nie rozumiem zastrzeżeń dotyczących filmożerców. Przecież gildia to nie tylko komiks ale także innych działów w tym między innymi filmy.
Ale tutaj to jest dział poboczny. Natomiast tam to my będziemy niszą do przestawiania z kąta w kąt.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline marian381

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 03, 2019, 03:46:12 pm »
O, to mi się podoba! Ale przydałby sie jeszcze poddział literatury i moze muzy, bo nie samym komiksem komiksiarz przeciez zyje i lubi czasem cos rowniez na te tematy skrobnąć, a co najmniej kilka o osob (w tym ja) będzie  uradowanych.

Tak trzymać!!!
Racja, działy o muzyce, literaturze, a także o filmie i serialach już są.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline gobender

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 03, 2019, 03:51:13 pm »
Ale że to by było zamiast tego co jest aktualnie na Filmożercach tak?

Offline marian381

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 03, 2019, 04:01:55 pm »
Dokładnie tak. Jak wspominałem, rozumiem, że nie każdy czuje się dobrze na forum filmowym, dlatego założyliśmy forum stricte komiksowe, na którym odtworzymy Gildię :d Z komiksowego forum na Filmożercach zrobimy przekierowanie na forum KOMIKSpeca.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Antari

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 03, 2019, 04:09:29 pm »
Wygląda super. Dokładnie o to chodziło. Numer jeden z obecnych propozycji.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 03, 2019, 04:13:52 pm »
Ile zdziałał sam wygląd :shock: Puste to na razie, ale i tak lepsze, niż inne propozycje :smile: Dla mnie obecnie numer 1.


Potwierdzam! Jak w domu :)

Offline Death

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 03, 2019, 04:24:16 pm »
Potwierdzam! Jak w domu :smile:
No ja już założyłem tam konto. Swojsko jak na urodzinach Bilba w Shire.