Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2019, 11:08:13 am »
I tak na pewno będzie, na dwa tygodnie przed zamknieciem zacznie sie masowe przegrupowanie, przynajmniej taka mam nadzieje. do tego po zamknieciu forum gildii by wypadalo na grupach na facebooku jeszcze dac ogloszenia gdzie sie forum "oficjalnie" przenosi.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2019, 11:14:49 am wysłana przez Szekak »

JanT

  • Gość
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2019, 11:08:40 am »

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2019, 11:37:14 am »
Jeszcze taka kwestia, możliwe, że mi umknęło - forum ma zostać zamknięte czy zlikwidowane razem z całą zawartością (posty itp.)? Jednak trochę przydatnych informacji czy opinii na nim jest, szkoda by to wszystko poszło w niebyt.


Zagłosowałem na komiksy.ovh ale równie dobrze mogą być filmozercy. Ważniejsza jest kwestia osób które będą dalej się udzielać niż samo miejsce. Chociaż fb mniej mi odpowiada  :doubt:
The darkness will swallow everything

Offline adam and arluk

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2019, 11:48:50 am »
Filmożercy mają podstawowa wadę, nie są "komiksożercami". Kojarzą się niestety z filmami

Offline R~Q

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 01, 2019, 11:53:20 am »
Ja wkrótce będę zapisywał na dysk najważniejsze posty z informacjami

Offline robbirob

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 01, 2019, 02:27:05 pm »
To nie Egmont.
To kto? I dlaczego oficjala strona na fanpagu to swiatkomiksu.pl

JanT

  • Gość
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2019, 02:28:36 pm »
To kto? I dlaczego oficjala strona na fanpagu to swiatkomiksu.pl
W opisie stoi jak byk "Najlepiej poinformowany fanowski fanpage komiksów Egmontu w Polsce! :wink: " A na drugim "Witaj na nieoficjalnym profilu komiksów Egmontu."

Offline jeanvanhamme

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2019, 02:37:44 pm »
Tylko FB.
Polecam jednak unikać największych grup i skupić się na niszowych, ale bardziej zwięzłych:

Komiksy TM Semic
Kolekcjonerzy komiksów pro (połączenie sekcji Wyprzedaż z Nowościami z rynku USA oraz kilkoma innymi sekcjami z tego forum)
Komiksomaniacy (połączenie wszystkich sekcji o Marvelu i DC z tego forum, dużo geeków)

Do tego najważniejsze grupy sprzedażowe, które już dawno przeskoczyły Giełdę z tego forum i najważniejsze: profile sklepów USA oraz profile wydawców USA. O Egmoncie spokojnie wszystkiego dowiecie się z profilów sprzedawców komiksów, każdy pakiet anonsuje Gildia.
Forum zdecydowanie wyczerpało moją cierpliwość, a na FB takich jak gobender po prostu sobie zablokuję i nie zobaczę nigdy jego spoilerskich stopek.

Offline lis22

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2019, 03:00:37 pm »
Nie wiedziałem, że forum zostanie zamknięte ...
Cóż, moim pierwszym forum komiksowym jest Avalon, więc po prostu zostanę tam.

Offline donTomaszek

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2019, 03:27:09 pm »
Tylko FB.
Polecam jednak unikać największych grup i skupić się na niszowych, ale bardziej zwięzłych:
Komiksy TM Semic


Jezuslodki, tylko nie to.
Podstarzala mlodziez, poklepujaca sie po plecach, bo ktos sobie brakujace egzemplarze Barbie skompletowal. Nostalgicznie. I nic wiecej.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline robbirob

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 01, 2019, 03:29:22 pm »
W opisie stoi jak byk "Najlepiej poinformowany fanowski fanpage komiksów Egmontu w Polsce! :wink: "
Tyle to widzialem. Też na ich miejscu bym tak napisał.

mkolek81

  • Gość
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 01, 2019, 03:35:52 pm »
Komiksomaniacy (połączenie wszystkich sekcji o Marvelu i DC z tego forum, dużo geeków)
Grupa fanów Oskara "Komiksomaniaka" Rogowskiego. Powiedziałbym, że to swoisty "pudelek komiksowa" takiej ilości przeklejanych informacji z zagranicznych portali nigdzie indziej indziej się nie znajdzie, bez jakiejkolwiek dyskusji merytorycznej. Przynajmniej tak było pół roku temu, bo obecnie już nie należę.

Offline wilk

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 01, 2019, 04:10:02 pm »
Jeśli w ogóle gdzieś się przeniosę, to tam, gdzie będzie ruch i będą wydawcy (przynajmniej tych kilku, którzy udzielają się tutaj). Ale nie na fejsbuka, to już wolę o niczym nie wiedzieć.
U mnie podobnie. Grupy na FB to ostatnie miejsce, które chciałbym śledzić.

Czy można dodać opcję w ankiecie uwzględniającą to stanowisko? Obecnie bez oddania głosu, tak jak w moim przypadku, nie widać wyników głosowania.

Offline death_bird

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 01, 2019, 04:12:40 pm »
Dobra. Napiszcie lepiej kto wygrywa na chwilę obecną w ankiecie, bo nie wiem na co kliknąć.  :cool: A bardziej serio to pewnie przyjdzie emigrować tam gdzie pójdzie większość.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 01, 2019, 04:20:02 pm »
Dobra. Napiszcie lepiej kto wygrywa na chwilę obecną w ankiecie, bo nie wiem na co kliknąć.  :cool:
Komiks.ovh

 

anything