Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deg

  • Gość
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 03, 2019, 06:23:17 pm »
Adres do forum: KOMIKSpec.pl - nie tylko dla speców od komiksów.  :smile: Dajcie znać, co sądzicie - najlepiej na nowym forum. Wstępnie stworzyłem już komiksowe działy, o dalszym układzie zdecydujemy wspólnie.

Rewelacja :smile:

Offline Michaś P.

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 03, 2019, 06:33:41 pm »
Zapraszam na Komiks.ovh na przełomie 2022 i 2023. Realizuję od roku pewien długofalowy projekt rozplanowany na 5 lat, ale mam nadzieję, że miło Was zaskoczy.

Edytowałem ten wpis, bo jak zwykle ludzie źle zrozumieli moje słowa i doszukiwali się w banalnym podaniu daty *czym chciałem rozbudzić zaciekawienie) jakichś złych intencji i negatywnych emocji (cóż, ludzie oceniają innych według własnej miary).

Dodatkowo tutaj uchylam rąbka tajemnicy moich planów, które chciałbym zrealizować (to tylko niektóre pomysły na rozwój Komiks.ovh):
https://komiks.ovh/forum/topic/co-dalej-z-komiks-ovh/
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2019, 07:26:24 am wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline weiter

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 03, 2019, 06:41:44 pm »
https://forum.komikspec.pl/
Wygląda świetnie, bardzo znajomo.
Jak bym się przeszedł z jednego pokoju w moim mieszkaniu do drugiego.
Tutaj chętnie się przeniosę po zamknięciu forum gildii.

Offline Death

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 03, 2019, 06:43:32 pm »
Kuźwa, ta dzisiejsza wolta ze strony filmożerców wzięła mnie całkowicie. Obecnie jestem za Specem. Nawet wygląda jak Gildia.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2019, 07:45:42 pm wysłana przez Death »

Offline ASX76

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 03, 2019, 06:47:18 pm »
Rewelacja :smile:

W rzeczy samej. Rejestracja zrobiona!

Offline Murazor

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 03, 2019, 06:55:39 pm »
A ja coś wiem, ale nie powiem.
Zapamiętajcie tylko tę datę (za 4 lata):
przełom lat 2022 i 2023  :lol:
Takie posty wnoszą najwięcej :roll: najlepiej na forum ogólnym chwalić się, że się wie o czymś, o czym nie można powiedzieć...

edit: widzę, że już edytowałeś... :roll:

Offline weiter

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 03, 2019, 07:02:16 pm »
Takie posty wnoszą najwięcej :roll: najlepiej na forum ogólnym chwalić się, że się wie o czymś, o czym nie można powiedzieć...

edit: widzę, że już edytowałeś... :roll:
"Wiem, ale nie powiem".
Jak dziecko...
Ale to dobry powód dla mnie, żeby omijać forum Michasia szerokim łukiem.
Nie mam zamiaru się zastanawiać czy zaraz nie zwinie zabawek z piaskownicy i nie zamknie forum.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 03, 2019, 07:10:24 pm »
Zwyczajnie nie umie przegrywać. Zapewne jak większość z nas. Sam głosowałem za ovh, ale dziś Marian rozbił bank 😉

Offline Antari

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 03, 2019, 07:11:53 pm »
Spec wygląda super, mogę pomóc z przenoszeniem tematów jak coś. Genialna robota Marian! Fajnie jakby administracja gildii na forum zgodziła się na umieszczenie jakiegoś przypiętego tematu, że naturalną kontynuacją jest Spec i link do forum. Można by też zorganizować rozsyłanie maili do użytkowników, że adres forum się zmienił, choć tu może być ciężko o zgodę.

@Michaś: Sorry ale nie masz racji. Idea portali połączonych z forum na jednym silniku to jest jeszcze bardziej bezsensowny i przestarzały pomysł, który swoje lata świetności ma już za sobą, a "gadanie o przyszłości" brzmi tutaj jak jakieś majaki zdesperowanego nastolatka, że nie chcą się bawić w jego piaskownicy. Newsy masz na facebooku albo w formie video, artykułów nikt nie czyta, wszystko przenosi się na Youtube w postaci filmików, analiz i opracowań video.

Samo czyste forum na prostym systemie jak SMF ma sens, bo sporo osób tutaj jest to niego przyzwyczajona, plus jest dobre wsparcie a sama budowa śmiesznie prosta. Praktycznie nie do zajechania jeżeli się nie grzebie w tym. W odróżnieniu od jakichś cudaków wordpressowych. A w twoje zdolności obsługi tego czegoś śmiem wątpić, skoro zmiana logo była takim problemem.

Offline kenji

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 03, 2019, 07:36:46 pm »
Tak , wyglada znajomo.


Teraźniejszości pełni szczęści brakuje przeniesienia zawartości tego forum. Plus fajna moderacja i otwarcie nowych tematów nowych wątków i mamy zwycięzcę.








Offline Murazor

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 03, 2019, 08:01:21 pm »
Ktoś kiedyś pisał, że jest możliwe jakoś pobrać posty z gildii. Może gdyby je wyeksportować z ładną adnotacją skąd pochodzą to nie byłoby problemu zachować chociaż części jako archiwum? Bez żadnych danych użytkowników itp.

Offline misiokles

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 03, 2019, 08:28:25 pm »
A po co tak naprawdę stara baza? Przecież i tak nikt nie czyta postów starszych niż tydzień - ba! w wątkach o kolekcjach regularnie pojawiają się pytania co będzie w kolejnych numerach, mimo że spis jest w pierwszym wątku danego tematu!

Offline Michaś P.

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 03, 2019, 08:30:01 pm »
Jeśli chodzi o komikspec.pl to czuję pewną ulgę (że nie będzie to na mojej głowie jeśli ta opcja wygra, a wygląda że "tak" się stanie) a nie to co ludzie złośliwi tutaj piszą (cóż, każdy ocenia drugiego człowieka według siebie samego). Możliwe, że założę tam konto, ale zależy to od zasad jakie będą tam panować (np. czy będzie opcja modyfikowania/usuwania własnych wpisów, czy blokada).
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2019, 07:37:32 am wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline ASX76

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 03, 2019, 08:38:49 pm »
A po co tak naprawdę stara baza? Przecież i tak nikt nie czyta postów starszych niż tydzień - ba!

Ależ czyta i to nie raz, ani nie dwa... :)

Offline Murazor

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 03, 2019, 08:42:02 pm »
A po co tak naprawdę stara baza? Przecież i tak nikt nie czyta postów starszych niż tydzień
Ja tam czytam, zabawne są np: rozmowy o planach wydawców/życzeniach kupujących sprzed ~15 lat i porównanie ile dobra z tych zachcianek już wyszło, a ile wyszło dopiero niedawno, po kilkunastu latach! :shock:

 

anything