Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczogród

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 12, 2019, 06:42:34 pm »
 Jeśli by powrót na forum gildii miałby przekonać większość użytkowników to moim zdaniem niezbędne są zmiany i to zmiany szybko wprowadzone. Na pewno lepsze wsparcie dla urządzeń mobilnych i lepsza moderacja (nowy moderator? może marian381?). I wtedy można by za zgodą administracji forum komiks speca przenieść posty stamtąd tutaj na gildię. Oczywiście tylko jeśli będzie wola obu stron i użytkowników by czegoś takiego dokonać.  EDIT: Dorzuciłbym też możliwość usunięcia własnego postu jeśli jest ostatnią wiadomością w wątku.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2019, 07:15:31 pm wysłana przez kaczogród »
tertium non datur

Offline gobender

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 12, 2019, 07:07:20 pm »
Załóżmy, że były. Ale szkoda, że nikt się nie pofatygował by naświetlić sprawę i powiedzieć na czym stoimy przez tyle czasu.

Offline wilk

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 12, 2019, 07:14:45 pm »
Szkoda że tak późno. Oby nie za późno w związku z masowym eksodusem na Komikspec. Tak podejrzewałem, że pewnie chodzi o to że ktoś postraszył RODO. A jak jeszcze się okaże, że chodzi o pewnego forumowicza na "F" to już byłby kompletny facepalm. Ja wiem, że RODO to jest tematyka dla wszystkich nowa ale jestem pewien, że w fandomie są i radcy prawni i adwokaci, którzy o ile nie podaliby gotowego rozwiązania to przynajmniej pomogliby w znalezieniu rozwiązania, o ile jakikolwiek problem związany z RODO w ogóle istnieje. Poza tym nie spełnia się żądań terrorystów, jakiekolwiek by one nie były.

Jeśli by powrót na forum gildii miałby przekonać większość użytkowników to moim zdaniem niezbędne są zmiany i to zmiany szybko wprowadzone. Na pewno lepsze wsparcie dla urządzeń mobilnych i lepsza moderacja (nowy moderator? może marian381?). I wtedy można by za zgodą administracji forum komiks speca przenieść posty stamtąd tutaj na gildię.
Bardzo rozsądna propozycja. Podpisuję się pod powyższym. Wsparcie dla Tapatalka i aktywna moderacja to pierwsze rzeczy, które należy wprowadzić.

Offline kas1

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 12, 2019, 07:18:06 pm »
Z Rodo jest tak, że albo go spełniasz albo nie i wyłączasz forum nie narażając się na sankcje finansowe i karne. Na pewno nie utrzymujesz go przez prawie rok.

Offline robbirob

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 12, 2019, 07:40:25 pm »
ok, edit, bo już wróciło
Cały dzień było tylko linki lub nazwę pomyliłeś po prostu.

Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 12, 2019, 07:42:31 pm »
Zrobię jedną rzecz, może to przekona innych do powrotu lub nowych do rejestracji i zlikwiduje to swoje konto.
Coś niejasno to zdanie brzmi.

Offline kaczogród

Odp: WYŁĄCZENIE FORUM - ankieta
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 12, 2019, 07:57:34 pm »
Myślę iż czymś na co chyba większość osób (wszyscy) się zgodzą jest to, że dobrze iż bogate archiwum Tego forum nie przepadnie gdyż stanowi sporą wartość (A zwłaszcza posty z sprzed 10 i więcej lat ) i dobrą decyzją uważam było pozostawienie Tego. Tak samo na plus jak dla mnie zapowiedź otwarcia rekrutacji i sugestia iż na forum mogą zostać dokonane pewne zmiany. Inne sprawy pozostają na razie sprawą otwarta i 1 dzień to myślę za za krótki czas by się w pełni skrystalizowały czy przypieczętowały. Czas pokaże jaka będzie przyszłość Tego forum.
tertium non datur

Offline nayroth

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 12, 2019, 08:16:48 pm »
Bez paniki...? Trochę to trwało?... Wy se jaja robicie?

Filmożercy szybciej zdecydowali o postawieniu konkurencyjnego forum i zrobili je, niż Gildii zajęło dojście do wniosku że najlepiej to nie robić nic... Kpina

Kleszcz

  • Gość
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 12, 2019, 09:18:23 pm »
Jeżeli o pisanie się rozchodzi, to jest mi już wszystko obojętnie, czy Gildia przetrwa, czy nie, bo już Komikspec zdążyli zrobić :P




Ale...




zostaną na Gildii stare wpisy  :biggrin:


Więc wiadomość o przeżyciu tego forum jest dla mnie super  :cool:

JanT

  • Gość
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 12, 2019, 10:10:14 pm »
Forum może i zostaje ale ludziom się już wracać nie chce. Ptaki zapadły i po klamce  :smile:

Offline freshmaker

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 13, 2019, 07:22:51 am »
i to jest pierwsza dobra wiadomosc dla mnie w tym tygodniu. jestem z gildią od 2003.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 13, 2019, 09:23:05 am »
Fajnie że forum zostaje, ale nie można bylo tak wcześniej?

Offline Teli82

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 13, 2019, 09:43:17 am »
Dobre! Administracja zadzwoniła po straż pożarną w momencie gdy od przewróconej w piwnicy świeczki zajął się już dach. Naprawdę nie można było wcześniej dać takiej informacji a dopiero w chwili gdy postawiona pod ścianą społeczność spakowała manatki i wyniosła się na Speca? No cóż mleko się rozlało i niesmak pozostał ciekaw jestem czy nastąpi migracja powrotna (do której obecnie nie jestem przekonany) czy też forum Gildii przypłaci opieszałość swoich decydentów tyko odroczeniem wcześniejszego wyroku.

Offline Klint

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 13, 2019, 01:38:46 pm »
Ok to dobra wiadomość. Pytanie czy jeszcze potrzebna ?  :wink:

Offline kingquest

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 13, 2019, 02:00:07 pm »
Dobra wiadomość !
To forum to kawał historii.

 

anything