Autor Wątek: Darkwave, gothic czyli mroczne klimaty:)  (Przeczytany 8969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Darkwave, gothic czyli mroczne klimaty:)
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 09, 2003, 06:33:00 pm »
Cytuj
Theatre Of Tragedy  to fajna kapela. Mam ich dwa klipy nawet gdzies na DVD. Nadaje sie dla fanow jakiejkolwiek muzy.

no,poza fanami DOBREJ muzy 8)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Darkwave, gothic czyli mroczne klimaty:)
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 09, 2003, 07:33:58 pm »
Cytuj
no,poza fanami DOBREJ muzy


1. dobra muzyka jest pojeciem wzglednym
2. xionc powiedzial ze icgh muzyka moze sie spodobac ludziom niezaleznie od tego jaki gatunek preferuja
3. wymien liste zespolow do ktorych cos amsz, bo sluchanie twoich wypowiedzi jset nudne
4. i przepraszamz e smialm elitarnemu sluchaczowi tylko i wylacznie DOBREJ MUZYKI na cos zwrocic uwage, hmmm moze jednak ktos moz sobie slucahc takiej muzyki jaka mu sie podoba pomimo tego ze nie jest DOBRA, nei wydaje mi sei zeby wypowiedzi ktoregokolweik z fanow swiadczyly o tym ze sa  debilami itp. za jakich oczywsicie masz ich, sam to przyznales, ze niespotakels nikogo kto sie wychyla za ten schemat


ja wuzam ze albumy theriona, kore slyszalem -> Beggial i Secret Of The runes sa ambitne i co zjedzies mnie ?

Offline Clayman_

Darkwave, gothic czyli mroczne klimaty:)
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 09, 2003, 08:05:36 pm »
ech,czy :D na koncu wypowiedzi jest za mala i jej nie zauwazyles?
a co do
Cytuj
dobra muzyka jest pojeciem wzglednym

to chyba jest oczywiste ze jest wzgledne,ale wzgledem mnie
(wypluj juz ten kij)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline GyzzBurn

Darkwave, gothic czyli mroczne klimaty:)
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 17, 2003, 06:31:02 pm »
Ja dodam The Mission. God' Own Medicine typowo gotycka; Children z elementami hard rocka [produkcja John Paul Jons - Led Zep; zajebista wersja Dream On Aerosmith]; później mniej lub bardziej gotycko, ale zawsze dobrze; numery jak Bird of Passage czy Daddy's Going To heaven Now powalają
Teraz czekam na bluzgi fanów Sisters of Mercy. Śmiało!  :D
..when it starts... it starts, what happens... happens and when it' over... it's over...

 

anything