Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Jan Kabaciński Comics

<< < (2/3) > >>

Gruby Geek:

Cześć, w ubiegłą środę miała miejsce premiera części drugiej 8) W sprzedaży nadal są jeszcze 3 wersje okładkowe, które wrzucam poniżej.


Wersja Standardowa
Backstreet Boys Exclusive
Łukasz Kowalczuk Variant Cover
W kwestii wariantu wykonanego przez Łukasza Kowalczuka możecie uderzać bezpośrednio do Kasi ze Słowobrazu - https://www.facebook.com/slowobraz/. Wersję standardową okładki kupicie w sklepie Gildii - https://www.gildia.pl/komiksy/432791-90s-forever-2-0 Wersja Backstreet Boys Exclusive jest natomiast dostępna bezpośrednio u mnie. W sprawie zakupu możecie pisać na adres zamowzina@gmail.com


Poniżej wrzucam jeszcze info o projekcie i kilka przykładowych plansz. Enjoy :)
OPIS


Kolejne upalne lato. Z gęstych jak lody waniliowe oparów testosteronu wyłania się potwór. 90s FOREVER 2 nadchodzi! Oto kontynuacja ubiegłorocznego zina powiększona do wersji 2.0. Tym razem jeszcze większe spluwy, jeszcze większe mięśnie i jeszcze więcej kieszonek! Zobacz walczące na śmierć i życie kupy mięśni! Poczuj w ustach smak krwi NINJA! W środku komiksu znajdziesz:
 
- Krwawą epopeję zemsty. Śmiertelnie niebezpieczny najemnik budzi się z 30-letniej śpiączki i wyrusza, by pomścić śmierć swoich kolegów. Na jego drodze staną zastępy ninja, ludzki czołg, oraz afroamerykański mistrz tajskiego boksu.
 
- Opowieść o byłym wrestlerze, który przemierzając świat na harleyu, wyżyna w pień dyktatorów i członków karteli narkotykowych. Co zrobi, gdy bandyci porwą jego ukochaną? Do czego zdoła się posunąć, by uratować miłość swojego życia?
 
- Znany z kart TM-SEMIC klub czytelnika, a właściwie KLUB NAJEMNIKA, To rubryka, w której fani 90s FOREVER mogą dać upust swoim emocjom i zapytać o rzeczy naprawdę ważne, związane z ich ulubionym brandem.
 
- Artykuł o crossoverze dwóch ikonicznych marek lat 90, czyli figurkach spod szyldu G.I. Joe i Mortal Kombat. Jak powstały i dlaczego część fanów nie chce o nich pamiętać?


Liczba stron:52


Znajdź mnie na fb ;)
https://www.facebook.com/najntisforewer/

Gruby Geek:

Stało się!🤯 Trzecia publikacja spod szyldu 90s FOREVER ujrzała światło dzienne!🍦Specjalne, halloweenowe wydanie jest już dostępne online!💪🎃

Częstujcie się!🍫🍭🧁 Całość przeczytacie zupełnie za darmo na https://issuu.com/grubygeek/docs/90s_forever_halloween_special_2020piotr1234:
extra

Gruby Geek:

W połowie lipca miała miejsce premiera części trzeciej. Można ją zamówić bezpośrednio przez maila zamowzina(at)gmail.com lub fb: https://www.facebook.com/najntisforewer/

Do wyboru dwie wersje okładkowe - standard i blank.
Jeszcze mniej fabuły i jeszcze więcej mięśni! 90s FOREVER Alpha nadciąga!

Historia zatacza koło. Wątki z poprzednich odcinków zaczynają łączyć się, tworząc pękającą od nadmiaru testosteronu całość. W części będącej zwieńczeniem niezwykłej trylogii poznajemy Kicka Slaughtera, prywatnego detektywa-najemnika, który razem z ukochaną wyrusza na tajemniczą wyspę. Tropikalny raj szybko zamienia się w piekło, gdy Kick odkrywa, że nie są tam sami, a jego ukochana zostaje porwana przez plemię bezwzględnych kanibali. Czy uda mu się ją odzyskać? Ile krwi będzie musiał przelać, by wyjść cało z opresji?

Uwaga, w tej części pojawią się postacie z poprzednich odsłon! Co je ze sobą łączy? Przekonaj się na własnej skórze i posmakuj koktajlu zmieszanego z nostalgii i czystej ADRENALINY!

Gruby Geek:
Cały czas można zamawiać blanki, z rysunkiem lub bez. Wystarczy napisać na zamowzina@gmail.com  8)Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej