trawa

Autor Wątek: MFK 2003  (Przeczytany 14444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OSHII...

MFK 2003
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 01, 2003, 01:54:28 pm »
hmm........widze ze troche osob do Lodzi sie jednak wybiera :) ........malo was znam bo traktuje to forum bardziej jako informacyjne niz dyskusyjne ale w razie czego jak zobaczycie faceta w takiej (zblizenie wzoru :wink: ) koszulce z Warka Strong w lapie, 185 cm wzrostu, na oko 16 lat to badzcie pewni ze to OSHII :)

btw: na stronie www.lodz.pl znajduja sie linki do miejsc noclegowych na terenie Lodzi a takze plan miasta.

Offline MaxNecro

MFK 2003
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 01, 2003, 02:06:10 pm »
Na oko 16 lat powiadasz?? Warka Strong w łapie?? Hmm.. Jak to szło? Granica wieku granicą prawa :?:  :)  :D  :lol:  :twisted:

Offline graves

MFK 2003
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 01, 2003, 02:29:56 pm »
Cytat: "MaxNecro"
Na oko 16 lat powiadasz?? Warka Strong w łapie?? Hmm.. Jak to szło? Granica wieku granicą prawa :?:  :)  :D  :lol:  :twisted:

Przecież to tylko znak rozpoznawczy - to przecież oczywiste, że Oshii będzie miał w ręku pustą puszkę (butelkę) po Warce Strong :D  :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline OSHII...

MFK 2003
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 01, 2003, 02:52:28 pm »
oczywiscie ze pusta :) ..............przecie wczesniej zawartosc wypije :wink:

BTW: takie pytanko - na ile dni planujecie (wszyscy ktorzy sie na MFK wybieraja) zostac? Tylko sobota czy tez piatek-sobota? (ewentualnie niedziela ale ten dzien przeznaczony jest dla mangowcow wiec jak znam zycie znaczna czesc sobie odpusci)

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
MFK 2003
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 01, 2003, 03:28:50 pm »
w niedziele to przede wszystkim jest Sapkowski, a tego opuszczac nie warto :)
ja bede sob-niedz., czyli zwyczajowo

Offline An-Nah

MFK 2003
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 01, 2003, 04:40:29 pm »
Oshii, widze, że cię koniecznośc zmusiła i postanowiłeś pogłębić znajomości. Nic tak nie integruje jak konwenty  :lol:

Tjalll, a byłes ty kiedyś na spotkaniu z Sapkiem? "Zabawny" on jest, zwłaszcza, jak przyjdzie podpity, a to mu się zdarza...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline OSHII...

MFK 2003
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 01, 2003, 05:16:30 pm »
Mysle ze konwent tej wielkosci raczej nie integruje :) Integruja male 50-60 osobowe konwenty pol-prywatne ale nie moloch z (zeby nie sklamac) lacznie 1000 uczestnikow (tyle sie chyba przewinie przez Lodzki Dom Kultury przez 3 dni, nie? :) ) No ale spoko, moze sie tu zadomowie i za 3 tygodnie nie bede zmuszony samotnie brac udzialu w MFK :)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
MFK 2003
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 01, 2003, 07:10:31 pm »
ale chyba dla forumowiczów Gildii przewidziany jest tam chyba jakiś wycinek czasu konwentowego tzn ma być zlot i sala dla nas. mam rację? pookie, help!!!
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
MFK 2003
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 01, 2003, 10:26:42 pm »
Cytat: "An-Nah"


Tjalll, a byłes ty kiedyś na spotkaniu z Sapkiem? "Zabawny" on jest, zwłaszcza, jak przyjdzie podpity, a to mu się zdarza...

narazie udalo mi sie byc tylko razm i bylo to na MFK 2 lata temu; nie byl pijany  :) ale niezle objezdzal Polcha :D

Offline Maciej

MFK 2003
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 02, 2003, 07:24:37 am »
Ciekawe dlaczego????  Sapkowski to na komiksach raczej się "nie zna", a do komiksu Polcha to sam przykładał łapę... :wink:  To czego on teraz chce????????????????????????????    po tylu latach :?  :?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Spajder

MFK 2003
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 02, 2003, 05:59:25 pm »
Będę w sobotę i niedzielę. Z chęcią posłucham Sapka, bo czytałem kilka opowiadań jego i Narrenturm. Może kiedyś sięgnę po Wiedźmina. Przy okazji chciałbym usłyszeć jego zdanie na temat Pilipiuka :D
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline freshmaker

MFK 2003
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 02, 2003, 07:33:22 pm »
mam pytanie do łodzian: czy jest na miejscu jakis bar do ktorego mozna zabrac dziewczyne na piwo. interesuja mnie klimaty reggae, dub, punk, rock, metal?

ach, jeszcze tanie piwo jest wskazane.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline OSHII...

MFK 2003
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 02, 2003, 10:05:21 pm »
ŁDK jest dwa kroki od Piotrkowskiej wiec tam napewno cos znajdziesz (no ale nich sie lodznianie wypowiedza, ja mieszkam tylko w poblizu :) )

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
MFK 2003
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 03, 2003, 09:40:47 am »
Cytat: "freshmaker"
mam pytanie do łodzian: czy jest na miejscu jakis bar do ktorego mozna zabrac dziewczyne na piwo. interesuja mnie klimaty reggae, dub, punk, rock, metal?

ach, jeszcze tanie piwo jest wskazane.


Forum Fabricum jest spox, tam sa zawsze imprezy po konwencie.
Kiedys byl taki fajny pub Od zmierzchu do switu, gdzie grali metal, ale podobno juz go nie ma.

Dosc dawno w Lodzi nie bylem...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

marucin

  • Gość
MFK 2003
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 03, 2003, 11:29:43 am »
ha wybieram sie do lodzi, ktos jedzie z bialego? jak tak to mail marucin@poczta.onet.pl

 

anything