Autor Wątek: Komiks TOMB RAIDER (help:)  (Przeczytany 27648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:20:59 am »
To niech się skupią na "DD", "Xmen" lub czymś takim, a nie tym badziewiu. Z całym szacunkiem dla fanów Larry :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:48:36 am »
Hej.. kto powiedział , że ten komiks jest słaby.. owszem, pierwsze 6 numjerów jest takich sobie, reszta (wydana w Polsce) 7-14 jest świetna:) Bardzo mi sie podoba epizod "deadcenter". Nie mozna oceniać serii po pierwszych numerach.. wiadomo , to był początek. te komiksy są z 1999 roku.. teraz seria liczy sobie 34 wydania i około 20 wydań specjalnych. Nie roblibywydań specjalnych, gdyby komiks był kiepsdaki.. w USa komiksu brakuje! tam kolekcjonerzy walczą o kazdy egemplarz. a u nas:( brak słów...

Dobry pomysłz zamawianiem zza granicy. Bractwo brało to pod uwagę.. ale wolimy jednak najpierw spróbować w Polsce.

Jawa nie upadnie od jednego komiksu, macie razję, ona wydaje też ksiazki:)

Jesli opcja z Jawą nie wypali... to Egmont i Madragora poweidzieli mi, że może wydadża to w następnym roku.. bo ten rok juz mają zamknięty.. jest szansa:) Wybaczcie.. ale od tego komiksu Egmont na pewno nie upadnie:)

An_nah >> dzieki za ptrzekazanie informacji fance TR, powiedz jej o naszej stronie intenretowej:)

I naprawdę nie piszcie, że komiks jest beznadziejny.. jeśli kupiliście tylko ilka numerów. to malo, nie sądzicie?

ja xmana nie lubię:) to kwestia gustu:)

Gdyby znalazłby sie tutaj ktroś kto lubi komiks TR, to zapraszam do wzięcia udziału w akcji >> po 4 dniach Jawa otrzymała 189 maili:) jest dobzre.. ale mogłoby być lepiej.....   Powiedzcie znajomym np. fanom Tomb Raidera.. itp. moze jakaś strona zamieści nasz banner?:)


Na razie;p
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline Voytek

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:53:57 am »
A ja na to mowie NIE!!!!
I widze po wynikach ankiet ze wiekszosc sie ze mna zgadza albo ja z wiekszoscia  :)
Jest przeciez tyle ciekawszych serii...
ex, Drugs & CS!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:58:34 am »
No dobra, napisalem ze raczej nie kupie, ale jesli wyjdzie wydanie zbiorcze w HC tak jak z Mandry to sie zlamie. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 24, 2003, 12:01:23 pm »
Voytak >> Twoja sprawa, nie cchesz komiksu to nie:)

xionic >> coś mi sie jednak wydaje, ze jak już to Jawa wydalaby w zeszytach po 2-4 nuemry.. a nie takie dla kolekcjonerów... ale dzięi za maial:)
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 24, 2003, 12:08:38 pm »
Cytat: "Voytek"
A ja na to mowie NIE!!!!
I widze po wynikach ankiet ze wiekszosc sie ze mna zgadza albo ja z wiekszoscia  :)
Jest przeciez tyle ciekawszych serii...
n.p transmetropolitan,nieprawdaz Voytku?
Cezar,u nas wyszlo troche wiecej niz 6 numerow TR...
o gustach sie nie dysklutuje,ale skoro ty wolisz TR od x-men....to ja wole nie wiedziec jakie inne komiksy lubisz :wink:

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 24, 2003, 03:18:02 pm »
a poza tym nie porónywalbym USa do Polski. inne rynki, inna sytuacja, inni czytelnicy itd. itp.
i poprzednicy mają rację. na podstawie tego co w kinach leci można wydać parę ciekawszych komixów niż TR...
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Spajder

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 24, 2003, 07:43:28 pm »
Przeczytałem dwa zeszyty z przygodami Lary Croft - pani, która jest moją ulubioną bohaterką serii gier. Właśnie, konsekwentnie przerabiam szóstkę - choć to już nie to samo, co poprzednie części.

Powiem wprost. Klimat gry nie został zamieszczony w komiksie. Nie ma tam logicznych zagadek, zagrożeń (tysiąc ninja, a Lara z Chasem rozwala ich jak dzieci). Nawet śmierć Chase'a była płytka i wręcz głupia, porównując do jego poprzednich osiągnięć. Komiks jest przegadany i ma dużo bezsensownej akcji. A rysunek... Jezu! To jest właśnie coś, przed czym powinna bronić się Europa. Nie znoszę go. Jest komercyjny do bólu. Przeglądając w empikach zeszyty nic mnie nie zaskakiwało. W kadrach są tylko postaci przy minimalnym tle.
Przykro mi, ale nie poprę tej akcji. Dla dobra fanów Tomb Raidera :shock:
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline freshmaker

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 25, 2003, 08:21:30 am »
forumowicze moga byc faktycznie malo reprezentatywni. moze przeprowadzic podobna akcje wsrod fanow gier komputerowych?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 25, 2003, 08:54:28 am »
Macias >> innych komiksów nigdy nie kupowałem. no raz Z archiwum x:)

Spajder >> ja też jestem fanem gry Tomb Raider. i zupełnie inaczej do tego podchodze. TR 6 jest grą po prostu genialną.. gdy zacząłem czytać takie niepochlebne recenzje.. pomyślałem sobie, że naprawdę jest kiepsko.. ale jak zobaczyłem tę grę.. aż mnie zatkało:) Owszem, gra ma masę bugów, ale przyjemność z rozgrywki jest ogromna. Fabuła jest tak świetna, żę nie można tego w ogóle porównywać do poprzenich części, nawet do filmów. :) jest wszytko na co liczyłem, cfzyli grobowce i współczesne lokacje

a co do komiksu >> w Polsce wydano 14 numerów regularnej serii oraz 2 numery crossoveru TR/witchblade. Fun Media wydawało 8 zeszytow po dwa numey w środku. IMO komkiks bardzo nawiązuje do gry, są podobne walki, podobne lokacje, fajne historie nawiązujące np. do mitologii:) Nie rozumeim czemu Ci sie nie podobao:) a kreska?.. ja wąłsnie podziwiam te rysunki.. są świetne:) No ale to wszytko to kewstia gustu:)

Lepiej pisąc o tym na forum gier komputerowych? włąsnie ktoś z Bracwta też podsunął taki pomysł:)

CEZAR
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:03:07 am »
"Nawet do filmow" ?!!

Widzialem tego pierwszego holywoodzkiego potworka i ma sie tak do gry jak film o Tytusie do prawdziwego Tytusa.

Zrobili z Lary bezmozga lalke z pistoletami. A scenariusz jest glupszy od reklamy proszku do prania. To zniewaga dla fanow gry!  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:14:01 am »
Pozwolisz, że na ten temat wypowei sie fan serii TR:)

Pierwszy film mial słąby scenariusz. ale sceny walki były ok. Lara była tam dokąłdnie taka sama jak w grze.. ma ten sam charakter:) I o to chodziło:)

Drugi film jest znacznie lepszy.. tam pokazują wreszczie, że coś Larze moze nie wyjść:)

Zgadza sie, fabuła szóstej gry jest o niebo lepsza niż filmowe fabuły. |Jest bbardzo zakręcona, ma związek z biblijną rasą Nephilim, z ksiąągą Enocha, z czarnoksięznikiem Eckhardem, stowarzyszeniam cabal.. oj dużo by mówić:)
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:30:24 am »
Wiem, bo wlasnie w to pogrywam w wolnych chwilach. Ale jeszcze zbyt daleko nie zaszedlem.

Aha - moze mi powiesz wobec tego, w jaki sposob mozna wyjsc z tej sali w muzeum w Paryzu z alarmem na fotokomorke, przy tej okazji?  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline pookie

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:31:56 am »
Ja wysłałem tego maila. I jeżeli TR wyjdzie to zgodnie z tym co w nim napisałem kupię ten komiks. Nie dlatego, że jestem fanem tej serii (bo nie jestem), po prostu nie chciałbym by ludzie, którzy zainwestują w wydanie tego komiksu utopili w tym przedsięwzięciu pieniądze. A właśnie taki może być efekt Waszej akcji, Cezar. Warto się zastanowić, czy taka forma pozyskiwania chętnych (wyślijcie maila, przecież nie musicie kupować) ma sens. Wprowadzone w błąd wydawnictwo może zerwać kontakt z Waszym bractwem.
I nie dziw się opiniom na tym forum. Tutaj zaglądają przede wszystkim ludzie, którzy komiksami nie interesują się od wczoraj. I my wiemy, jak wyglądały losy TR w Polsce ...
 for Pookie

Offline nori

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:39:52 am »
Cezar: "a co do komiksu >> w Polsce wydano 14 numerów regularnej serii oraz 2 numery crossoveru TR/witchblade. Fun Media wydawało 8 zeszytow po dwa numey w środku. "
wyszly jeszcze trzy zeszyciki (malego formatu) zawierajace crossoveru tr/witchblade - niestety brakowalo paru stron, natomiast tlumaczenie bylo o niebo lepsze niz w edycji funmedia.

"film: Lara była tam dokąłdnie taka sama jak w grze"
moze i byla ale ten robot na poczatku sprawil ze nabralem duzego niesmaku do filmu jako calosci - skad takie pomysly ?
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

 

anything