trawa

Autor Wątek: Komiks TOMB RAIDER (help:)  (Przeczytany 27588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 25, 2003, 10:05:11 am »
xionc >> oto solucja:) http://www.traider.pl/ng/?Opcja=walk#l12

pookie >> fajnie , ze wysłąęś.. wiesz.. jeśli nic z tego nie wyjdzie.. to Bractwo chyba będzie zamaiwąć komiks z Anglii...

nori > robot? pojącie nia mam skad go wytrzasnęli:D Chcieli pewnie pokaząć trening Lary inaczej niż to było w grze:) w drugim filmie jest trening na koniu:)

Mam to 3częściowe wydanie tr/witchblade. To bylo w Playu.
Są to dwa , wspomniane przeze mnie crossowery TR/W. To samo wydali Fun Media.. ale nie wycięli 4 stron.. a Play:(
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline nori

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 25, 2003, 10:11:35 am »
tlumaczenie playa bylo lepsze niz tmsemic/funmedia - pamietasz scene gdy spadaja z mostu - w wersji playa mialo to DUZY sens ;-)
a wracajac do tematu chyba udalo Ci sie znalezc tu tylko dwoch poplecznikow...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 25, 2003, 10:46:41 am »
Cytat: "nori"
a wracajac do tematu chyba udalo Ci sie znalezc tu tylko dwoch poplecznikow...


Ja policzylem 7, ktorzy przysluzyli sie sprawie w ten czy inny sposob. :)
Nie jest tak zle...

Cezar, dzieki za link do walkthrough (ciekaw jestem skad pochodzi nazwa "solucja" w jezyku polskim  :idea: ). Jak kompletnie nie bede wiedzial co zrobic - chetnie zajrze.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 25, 2003, 10:51:50 am »
Cytat: "xionc"

Cezar, dzieki za link do walkthrough (ciekaw jestem skad pochodzi nazwa "solucja" w jezyku polskim  :idea: ).

OT: może solution -rozwiązanie :)
http://slowniki.onet.pl/index.html?tekst=solution&tr=auto
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 25, 2003, 10:56:55 am »
Mozna by pomyslec, ze to kalka jezykowa z angielskiego. Ale nie - anglicy inaczej nazywaja sposob na przejscie gry.

A tacy Niemcy na telefony komorkowe mowia "handy" (z angielskiego). A po angielsku telefon komorkowy to "mobile". Wyobraznie slowotworcza bez granic... :)

Dobra, dobra, wiem - na gg z tym OT.  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 25, 2003, 11:32:41 am »
Cezar,wybacz,ale jesli nie kupowales innych komiksow,to tez pewnei niewiele czytales.jak wiec mozesz sie wypowiadac,ze manga i x-men sa gorsze od lary????lara to kila jakich duzo i szkoda,ze zamiast jakiegos sensownego tytulu, Jawa chce wydac wlasnie to.niestety,nawet jesli dojdzie do tej magicznej liczby 1000,to wydawnictwo wtopi na tym tytule.

Offline An-Nah

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 25, 2003, 11:43:52 am »
A ja mówię: niech wydają, fanom Lary też się coś należy, ale niech się nie ograniczają do tego jednego tytułu, bo źle skończą... Nawet, jeśli pozatym wydają książki i ogólnie rzeczy powiązane z "przebojami kinowymi". Amber wydawał komiksy "Star Wars" (o ich jakosci swoją droga nie będę dyskutować, bo zednego nie czytąłam) i jak skończył?

Cezar, rozumiem, że Tomb Rider jest dla ciebie najlepszym komiksem jaki czytałeś, skoro jest jedynym... ale nie próbuj nas do tego przekonywac - my mamy już wyrobione gusta i swoje przeczytaliśmy. Większości z nas TR nie pochodzi. Zgłoszenie się do fanów gier będzie lepszym pomysłem - oni prędzej pujdą na komiks ze swoją ulubiona bohaterką.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

SAD

  • Gość
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 25, 2003, 12:07:02 pm »
Cytat: "Macias"
niestety,nawet jesli dojdzie do tej magicznej liczby 1000,to wydawnictwo wtopi na tym tytule.
Eee, może niekoniecznie. Z tego co słyszałem, problem Fun Media polegał w dużej mierze na zbyt dużych nakładach. Może jakby spróbować z mniejszym, seria zarobi na siebie. Może.

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 25, 2003, 12:15:33 pm »
Cytat: "SAD"
Cytat: "Macias"
niestety,nawet jesli dojdzie do tej magicznej liczby 1000,to wydawnictwo wtopi na tym tytule.
Eee, może niekoniecznie. Z tego co słyszałem, problem Fun Media polegał w dużej mierze na zbyt dużych nakładach. Może jakby spróbować z mniejszym, seria zarobi na siebie. Może.
za duzo tch moze :D  ja tam nikomu nie zcze wtopy,ale i tak watpie,czy cos z tego bedzie

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 25, 2003, 02:50:51 pm »
xionc >> od angielkiego słowa solution, nie wiem czemu tak sie u nas przyjęło:)

macias >> nie lubie po prostu tego stylu. Oglądałem kiedyś dragon ball. i stwerdziłem, że weilkie oczy.. te karykatury to nie dla mnie. Wiem, że inni to lubia.. jednak mnie to nie przekonało. Komiksy manga są w podobnej formule. te same twarze.. po porstu nie trawię tego stylu i historii w nich przedstawionych

An-Nah >> nie nawawiam Was do wysyłania maili, czekam na fana :) Może jakiś sie tu pojawi?:p

SAD >> wręcz przeciwnie.. był tak mały nakład.. żę ludzie z warszawy mieli problem z zakuperm kolejnych numerów:(  co dopeiro w moim małym mieście...:|
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline freshmaker

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 25, 2003, 03:44:59 pm »
takie sa uroki dystrybucji kioskowej. u mnie na ursynowie w osiedlowych kioskach "tomb raider" do tej pory zalega.
co do genialnosci rysunkow"tr", to moze podobaja ci sie ze wzgledu na to ze nie czytujesz innych komiksow. rysunki te sa typwo image-owe, nie wyrozniaja sie praktycznie niczym ciekawym. duze kadry, duze postacie, duze biusty, malo tla. z czegos takiego ja osobiscie juz wyroslem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 25, 2003, 04:01:11 pm »
Mi jakoś te rysunki sie podobają. Nie są zadnym arcydziełem, ale czasem jakiś rysunek tak mnie zachwyci, że długo sie mu przypatruję. i nie chodzi tylko o kobiece walory głównej bohaterki:P Ogólnie jest całkiem nieżle. Ja osobiście traktuję nieco inaczej ten komiks. Mam sentyment do TR i Lary. i po prostu dowiaduję sie z komiksu o jej kolejnych wyprawach:)
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline An-Nah

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 25, 2003, 04:01:24 pm »
Cezar, Dragon Ball? HAHAHAHAHA! Ile ty masz lat, tak własciwie? Nie, żebym próbowała byc złośliwa, ale ograniczanie swoich komiksowych horyzontów do Tomb Ridera i ocenianie mangi na podstawie najgorszego przykładu naprawdę kiepsko o tobie swiadczy.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 25, 2003, 06:18:41 pm »
Ile mam lat? 19. W liceum moja klasa powariowała na punkcie Dragon Ball. ja obejrzałęm pierwszą serię i mialem dośc.. i potem tylko ciągle słyszałem co sie dzieje w drugiej i tzreciej serii, ciągle o tym gadali.. koszmar.... niektórzy nadal mają obsesję na tym punkcie:)

Wnioskuję, że świat mangi jest dużo ciekawszy niz ta bajka? to dobrze.. chyba źle oceniłem filmy japońskie;p sorki. Nie zmienia to faktu, że jestem od dobrych parę lat fanem gry Tomb Raider i nie tylko.. po grze przyszedł czas na komiks i film.. tyle, że tego komiksu w POlsce brakuje ostatnio. I stąd ta akcja.

Nie chcę wiec oceniać mangi, skoro mówisz, że to kiepski przykład. Ale jakoś nie ciągnie mnie do tych komiksów. O wiele chcętniej kupilbym sobie Fathom i darkness.. ale kasy nie mam w tej chwili.. ale w Empiku chcętnie sobie to obejrżę:)

Czytał ktoś darkness, o czym to jest? słyszałem dużo dobrego o tym komiskei.
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline freshmaker

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 25, 2003, 06:37:39 pm »
darkness - narysowany podobnie do tr. historia o podobnym stopniu skomplikowania. wnioskuje ze Ci sie spodoba.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons