trawa

Autor Wątek: Komiks TOMB RAIDER (help:)  (Przeczytany 27454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:06:12 pm »
zaznaczylem NIE,bo ko0miks zalosny.nie mozna wydac czegos lepszego???
ten tytul sie nie sprzeawal,a jakies oszolomy chca go znow wydawac....gratuluje biznesowego podejscia :evil:

Offline Inszy

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:21:07 pm »
Wydawnictwo ma bardzo biznesowe podejście - znajdź 1000 osób które kupią TR, a go wydam :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Clayman_

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:28:03 pm »
trzeba byc chyba niesamowitym maniakiem lary croft zeby zaglosowac na "tak" nie znajc nawet ceny,sposobu wydania czy chocby terminu
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline badday

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 23, 2003, 12:29:59 am »
Głos na nie
Powody j.w.

Offline nori

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 23, 2003, 04:05:06 am »
a ja zaglosowalem za tak. Oryginalny jestem nie ?
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 23, 2003, 08:59:22 am »
Kto kupi ten komiks? choćby kolekcjonerzy. Fan Media w ogóle nie robili żadnej reklamy, wyobraźie sobie, że ja przez przypadek sie o tym tytule dowiedziałęm. A copiero inni:|

Mówię Wam.. to kewstia gustu, komiks na pewno kupi conajmniej 500 osób, więc może Jawa powinna skorzystać z pomysłu Madry.. wydali komiks Ftahom >> 400 egzemplarzy. Ja bymsie ucieszyl,12 numerów Srodku, super:)

Jestem bardzo szczęśliwy, bo kilka polskich stron (nie mającyh nic wspólnego z TR i komisem) postanowilo zamiesicć banner:) Cieszę sie:)

kilka członków Bractwa postanowiło... wydrukować ulotki, przypiąć je do drzewa i rozdawać w szkole.. to nie mój pomysł, ja sie do tego nie przyznaję;p

To na tyle. .. Aha, Jawa to młode wydawnictwo, dlatego jest nieznane. Włąśnie wydają ksiażkę "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Zycia"
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

SAD

  • Gość
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 23, 2003, 10:39:51 am »
Cytat: "Cezar"
Mówię Wam.. to kewstia gustu, komiks na pewno kupi conajmniej 500 osób, więc może Jawa powinna skorzystać z pomysłu Madry.. wydali komiks Ftahom >> 400 egzemplarzy. Ja bymsie ucieszyl,12 numerów Srodku, super:)
Tylko że ten Fathom to przeokładkowane, niesprzedane egzemplarze z większego nakładu wydania 3 tomowego. Nie można tego porównywać z nowym komiksem.

A nie lepiej by wam w tym bractwie było sprowadzać sobie oryginały z zachodu? Zebrać się w kupę, niech jeden złoży wspólne zamówienie raz na jakiś czas, albo zapisać się na prenumeratę, i będziecie mieli co chcecie. Po co czekać aż ktoś Polsce się zlituje i jeszcze tłumaczenie spapra, albo znów zacznie i skończy po paru odcinkach? Korzystać z dobrodziejstw globalizacji!

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 23, 2003, 11:42:16 am »
Cytat: "SAD"
Cytat: "Cezar"
Mówię Wam.. to kewstia gustu, komiks na pewno kupi conajmniej 500 osób, więc może Jawa powinna skorzystać z pomysłu Madry.. wydali komiks Ftahom >> 400 egzemplarzy. Ja bymsie ucieszyl,12 numerów Srodku, super:)
Tylko że ten Fathom to przeokładkowane, niesprzedane egzemplarze z większego nakładu wydania 3 tomowego. Nie można tego porównywać z nowym komiksem.

A nie lepiej by wam w tym bractwie było sprowadzać sobie oryginały z zachodu? Zebrać się w kupę, niech jeden złoży wspólne zamówienie raz na jakiś czas, albo zapisać się na prenumeratę, i będziecie mieli co chcecie. Po co czekać aż ktoś Polsce się zlituje i jeszcze tłumaczenie spapra, albo znów zacznie i skończy po paru odcinkach? Korzystać z dobrodziejstw globalizacji!
z tym Fathomem to trefne porowannie,bo jak sluszne zauwazyl SAD, fathom mial duzo wiekszy naklad.sugeruje blizsze zapoznanie sie z komiksami wydanymi w polsce.
reklama TR niewiele pomoze,skoro komiks jest slaby.wezcie sie pierw za jakies dobre pozycje,a wtedy jesli wyjdzie,to bawcie sie w TR.

Offline Darkwolf1

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 23, 2003, 12:25:24 pm »
Moge wysłać maila ale i tak pewnie tego nie kupie pamiętając jakie to ,,świetne''  komiksy z tej serii wydało Fun Media.
Niech lepiej wydadzą coś innego.

Offline Maciej

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 23, 2003, 12:31:38 pm »
NIE, NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!!!!!!!! :evil:  :evil:  :evil:

Koledzy tu dużo i mądrze piszą! MY tu na forum wolimy XMEN!!!
A i tak nie jesteśmy reprezentatywni :wink:  :P
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline An-Nah

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 23, 2003, 04:05:39 pm »
Cezar, ja nie wątpie, że się chętni znajdą. Ja sama podam linka jednej fance Lary, a nóż (a widelec) się skusi. Ale nie zmuszaj nas do głosowania na coś, czego nie kupimy. Ja trzymam za was kciuki, jak chcecie, zeby wam wydali, to jasne, czemu nie, tyle że jeśli to wydawnictwo będzie sie specializować tylko w Tomb Riderze to ja szczerze współczuje i wam i im: będą mieli wysokie ceny, potem długi, a potem upadną. Takie prawa rynku. Upadają już wydawnictwa zajmujące sie komiksami z wyzszej półki i dla szerszej publiki.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline fjtk

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 23, 2003, 05:01:54 pm »
Inicjatywa sama w sobie jest o.k - niestety nie trafiliście z tytułem bo nie jest tajemnicą że komiks ten jest paściarski. Jeśli zmienicie tytuł możecie liczyć na mój głos!  :D
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 23, 2003, 11:28:29 pm »
radzilbym tez cezarowi przejrzenie for i witryn inetowych zajmujacych sie komiksem w celu zapoznania sie,z naszym polskim rynkiem komiksowym.lepsze tytuly wypadly z obiegu ( vide transmetropolitan),a TR juz raz skiepscil.skoro nie znasz sie za bardzo,na sytuacji panujacej u nas,to nie "obrazaj" sie ze mi tego komiksu nie chcemy

Anonymous

  • Gość
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 24, 2003, 09:02:16 am »
Jak już ktoś zauważył, nie jesteśmy reprezentatywni i dlatego poparłem ich akcję

SAD

  • Gość
Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 24, 2003, 11:06:01 am »
Cytat: "An-Nah"
Cezar, ja nie wątpie, że się chętni znajdą. Ja sama podam linka jednej fance Lary, a nóż (a widelec) się skusi. Ale nie zmuszaj nas do głosowania na coś, czego nie kupimy. Ja trzymam za was kciuki, jak chcecie, zeby wam wydali, to jasne, czemu nie, tyle że jeśli to wydawnictwo będzie sie specializować tylko w Tomb Riderze to ja szczerze współczuje i wam i im: będą mieli wysokie ceny, potem długi, a potem upadną. Takie prawa rynku. Upadają już wydawnictwa zajmujące sie komiksami z wyzszej półki i dla szerszej publiki.
Tylko że to nie jest wydawnictwo tylko komiksowe, wydali już parę książek. Więc raczej od jednego Tomb Raidera nie upadną.

Po krótkiej wizycie na ich stronie doszedłem do wniosku, że wydawnictwo to stawia głównie na tytuły związane z aktualnymi przebojami filmowymi. A zważywszy na to, co teraz filmowcy robią z komiksami, za parę lat może być ciekawie.