trawa

Autor Wątek: Draknesang The River of Time  (Przeczytany 3924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonim4244

Draknesang The River of Time
« dnia: Styczeń 01, 2020, 11:55:15 am »
Witam, przeszukałem chyba cały internet w poszukiwaniu spolszczenia do gry: Drakensang The River of Time ale nic nie znalazłem, posiada może ktoś z was takie spolszczenie lub wie gdzie znajdę? :) posiadam pudełkową wersję gry ale niestety w języku Niemieckim :(  
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2020, 12:01:50 pm wysłana przez Anonim4244 »

Offline GabrielleStew

Odp: Draknesang The River of Time
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2023, 07:49:53 pm »

Przykro mi, że nie mogłem znaleźć spolszczenia do gry Drakensang The River of Time. Warto spróbować odwiedzić strony społeczności graczy lub forum, gdzie często udostępniane są spolszczenia do gier. Powodzenia w poszukiwaniach! 🎮🔍
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2023, 08:36:28 pm wysłana przez GabrielleStew »

Offline PippaMartin

Odp: Draknesang The River of Time
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2023, 08:35:37 pm »
Witaj, zrozumiem Twoje frustracje związane z poszukiwaniem spolszczenia do gry Drakensang: The River of Time. Niestety, wydaje się, że poszukiwania te były dość bezowocne. Jeśli jednak jesteś zainteresowany rozrywką związaną z grami, to mogę Ci polecić odwiedzenie strony https://www.probukmacher.pl/ranking-bukmacherow/, gdzie znajdziesz ranking bukmacherów oraz informacje na temat zakładów sportowych. Chociaż może to nie rozwiąże Twojego problemu z grą, to może stanowić alternatywne źródło rozrywki dla miłośników gier. Niemniej jednak, mam nadzieję, że ktoś z naszej społeczności będzie w stanie pomóc Ci w znalezieniu spolszczenia do Drakensang: The River of Time. Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2023, 02:54:03 pm wysłana przez PippaMartin »

 

anything